Mężczyzna został milionerem dzięki meteorytowi, który spadł na jego dom
fot. YoutTube - FN TechRoom
Autor Olga Szmańda - 25 Listopada 2020

Usłyszał jedynie straszny huk. Teraz do końca życia nie musi chodzić do pracy

Mężczyzna z Indonezji podczas pracy w okolicy swojego domu rodzinnego usłyszał nietypowy huk. Niezwykłe wydarzenie związane ze spadkiem meteorytu wielkości piłki nożnej przyniosło 33-latkowi wielkie bogactwo. Teraz Josua Hutagalung jest milionerem, a wszystko zawdzięcza przypadkowemu zrządzeniu losu.

Mężczyzna nazywający się Josua Hutagalung pochodzi z Indonezji. 33-latek zamieszkuje dokładnie Kolang, w północnej części Sumatry. Każdego dnia wstaje rano, by udać się do swojej pracy. Zawodowo zajmuje się wykonywaniem trumien.

75% rabatu w drogeriach Rossmann. Tłumy ustawią się po akcesoria kuchenne, markowe zapachy i kosmetyki75% rabatu w drogeriach Rossmann. Tłumy ustawią się po akcesoria kuchenne, markowe zapachy i kosmetykiCzytaj dalej

Mężczyzna w dniu, który zmienił jego życie, był pewien, że nie wydarzy się nic szczególnego. Jak co dzień pracował w okolicach swojego domu. Nagle usłyszał wielki huk. Ten dźwięk na zawsze zmienił jego sytuację materialną.

Po całym zdarzeniu okazało się, że w dom 33-latka uderzył meteoryt o wielkości piłki nożnej. Mało tego kamień, który spadł na mężczyznę jak grom z jasnego nieba, ważył 2,2 kg i całkowicie zmienił życie trumniarza.

Mężczyzna został milionerem

- Pracowałem przy trumnie w pobliżu ulicy przed moim domem, kiedy usłyszałem huk, który sprawił, że dom cały się zatrząsł. To było tak, jakby spadło na nas drzewo - opowiada 33-latek z Indonezji.

W polskim mieście płomienie zaczęły trawić dom, życie seniorów było zagrożone. Do akcji wkroczyło wtedy 12 zastępów straży pożarnejW polskim mieście płomienie zaczęły trawić dom, życie seniorów było zagrożone. Do akcji wkroczyło wtedy 12 zastępów straży pożarnejCzytaj dalej

Co ciekawe, po całym zdarzeniu eksperci, którzy postanowili zbadać kosmiczny meteoryt, wycenili jego wartość na około 1,4 mln funtów. Według naukowców kamień pochodzi sprzed 4,5 mln lat. Na dodatek według ekspertów znaleziony przez mężczyznę meteoryt jest jednym z najważniejszych znalezisk w historii nauki.

Znaleziony przez 33-latka meteoryt został sklasyfikowany przez ekspertów jako chondryt węglowy CM1/2. Oznacza to, że jest niezwykle rzadką odmianą, która według badaczy zawiera niezwykle unikatowe aminokwasy i pierwiastki.

5-letnia Łucja została bohaterką. Szła polną drogą, gdy nagle jej uwagę przykuło coś zupełnie niespotykanego5-letnia Łucja została bohaterką. Szła polną drogą, gdy nagle jej uwagę przykuło coś zupełnie niespotykanegoCzytaj dalej

33-latek po tym, jak dowiedział się ile wart jest kamień, który zrujnował jego domową werandę, postanowił sprzedać go kolekcjonerowi. Za kosmiczny meteoryt otrzymał równowartość swojej 30-letniej pensji. Według informacji podanych przez dziennikarzy “The Sun” mężczyzna zarobił na tyle dużo pieniędzy, by od razu po zdarzeniu przejść na emeryturę.

Świeżo upieczony milioner w rozmowie z dziennikarzami “The Sun” poinformował, że część pieniędzy zarobionych w wyniku sprzedaży meteorytu przeznaczy na budowę kościoła w swojej wiosce. Milioner tym samym chce podzielić się swoimi pieniędzmi ze społecznością.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poroniła 16 razy, lekarze nie wiedzieli, jak jej pomóc. Gdy traciła nadzieję, zdarzyło się niemożliwe
  2. Nie możemy uwierzyć. Kierowca potrącił psa i pojechał przed siebie. Na miejscu pojawiły się służby
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła metamorfozę. Zdumiewa odważnym kolorem włosów

- Zawsze chciałem mieć córkę i mam nadzieję, że to przyniesie mi szczęście, i wkrótce będę miał córkę - powiedział Josua cytowany przez "The Sun'.

ZOBACZ TO WYJĄTKOWE ZDJĘCIE I NAGRANIE:

Mężczyzna

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Kamera nagrała, co robi pies w pokoju małego dziecka. Rodzicom opadły szczęki
  2. Wczesne objawy nadciśnienia. Nie można ich bagatelizować
  3. Pamiętacie Marusię z filmu “U Pana Boga za piecem”? Wiemy, jak dziś wygląda Irina Łaczina
  4. Do polskich lasów zawitało wyjątkowe zwierzę. Nagranie robi furorę w sieci
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. ZUS: Gigantyczny problem. Internetowa platforma korzysta z technologii, która za miesiąc przestanie działać
  7. Rodzice wypisali swoje dzieci z religii. Zdenerwowany ksiądz natychmiast napisał do nich list, można się wściec

Źródło: o2.pl

Następny artykuł