"Rolnik szuka żony" - Mateusz z programu pokazał tajemnicze zdjęcie
fot. materiały prasowe TVP
Autor Olga Szmańda - 25 Listopada 2020

"Rolnik szuka żony": w sieci pojawiło się tajemnicze zdjęcie z Pawłem w roli głównej, wszystko wskazuje na jedno

“Rolnik szuka żony” tym razem znów zaskoczył swoich fanów. Mimo że na antenie kultowego już show stacji TVP nie iskrzy między uczestnikami, to właśnie poza kamerami odbywa się najwięcej. Niezwykłym zaskoczeniem okazało się zdjęcie umieszczone na profilu na Instagramie jednego z uczestników. Mateusz i fotografia, którą umieścił daje wiele do myślenia.

“Rolnik szuka żony” od samego początku zbiera miliony widzów przed telewizorami. Program wyprodukowany przez TVP z odcinka na odcinek fascynował odbiorców. Niezwykła formuła polegająca na przedstawieniu miłosnych rozterek polskich rolników i ich partnerów od razu przypadła do gustu Polakom.

Jacek Rozenek opublikował poruszające wideo. Nawiązał nim do dramatycznej sytuacji ze swojego życiaJacek Rozenek opublikował poruszające wideo. Nawiązał nim do dramatycznej sytuacji ze swojego życiaCzytaj dalej

Niejednokrotnie pisaliśmy o wielkich zaskoczeniach, jakie miały miejsce po zakończeniu emisji kolejnych sezonów “Rolnik szuka żony”. Tym razem kolejna edycja jak i poprzednie dostarczają widzom TVP niemałych emocji.

Okazuje się, że mimo iż w obecnej edycji “Rolnik szuka żony” widzowie nie mogą liczyć na zbyt wiele miłosnych historii to o wiele więcej uczuciowych zwrotów akcji dzieje się właśnie poza kamerami popularnego show.Uwagę mediów przykuł ostatnio Mateusz z programu, który za sprawą zdjęcia na profilu na Instagramie wywołał niemałe poruszenie.

Od 1 grudnia zmiany w świadczeniach dla emerytów i rencistów. Na seniorów czeka miła niespodziankaOd 1 grudnia zmiany w świadczeniach dla emerytów i rencistów. Na seniorów czeka miła niespodziankaCzytaj dalej

"Rolnik szuka żony" - Mateusz z programu zaintrygował fanów

Najnowszy sezon programu niedługo dobiegnie końca. Widzowie dowiedzą się wtedy, jak potoczą się losy uczestników poza antenami “Rolnik szuka żony”. Mimo że aż troje z pięciu rolników nie zdecydowało się na wybór miłosnego partnera, to wygląda na to, że jeden z nich zrobił coś wyjątkowego.

W obecnej edycji “Rolnik szuka żony” nie doszło do nawiązania wielu udanych relacji. Spowodowane było to wyjątkowym brakiem zgrania ze strony wszystkich uczestników. Magda z obecnej edycji niejednokrotnie narzekała na antenie programu, że żaden z mężczyzn nie jest zainteresowany jej osobą.

Mimo że uczestnicy najnowszej edycji nie nawiązali między sobą miłosnych relacji, okazuje się, że łączy ich przyjaźń. Okazjonalnie pokazują wspólne zdjęcia z imprez i spędzanego czasu. Rolniczka nawiązała relacje z Agnieszką, a po programie obie kobiety dobrą zabawę znalazły u boku Mateusza, Adama i Pawła.

Małżeństwo Szkudlarków z Kalisza ma 9 synów. W rodzinie doszło ostatnio do historycznego wydarzeniaMałżeństwo Szkudlarków z Kalisza ma 9 synów. W rodzinie doszło ostatnio do historycznego wydarzeniaCzytaj dalej

Tajemnicze zdjęcie Mateusza z "Rolnik szuka żony"

Najciekawszym elementem tej relacji okazał się post na Instagramie Mateusza. Fotografia, którą udostępnił na swoim profilu na Instagramie wywołała falę komentarzy i pytań, jakiego dokładnie dotyczy wydarzenia.

Fani zauważyli, że wszyscy uczestnicy “Rolnik szuka żony” znajdują się na zdjęciu w odświętnych ubraniach. Paweł miał na sobie elegancki garnitur, a reszta bohaterów programu piękne i wyjściowe stroje. Mężczyzna na zdjęciu znalazł się w objęciach “tajemniczej blondynki”.

Zdjęcie umieszczone na profilu na Instagramie Mateusza wskazują jednoznacznie, że w życiu Pawła pojawił się ktoś wyjątkowy. Dodatkowo opis pod zdjęciem zasugerował fanom “Rolnik szuka żony”, że może chodzić o ślub kolegi.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poroniła 16 razy, lekarze nie wiedzieli, jak jej pomóc. Gdy traciła nadzieję, zdarzyło się niemożliwe
  2. Przerażona suczka ma zostać uśpiona. Widząc jej reakcję, weterynarz podejmuje nieprzewidzianą decyzję
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła metamorfozę. Zdumiewa odważnym kolorem włosów

"Bo życiem trzeba się bawić. Czemu mielibyśmy płakać w gacie po wyborach rolników? Jak to opisują naścienne hasła w przedpokojach przedwcześnie ożenionych ludzi "Stay positive". Do następnego spotkania! "Zrobimy balangę wszech czasów, mała łap butelkę i tańczyć na stół, Domino - leć po kieliszki, Grzegorz - smaruj stoły, nie szczędź ćwikły, a gdy skończy się wóda, każdy chwyci karabin laserowy" - napisał na swoim profilu na Instagramie Mateusz.

ZOBACZ TO WYJĄTKOWE ZDJĘCIE:Obrazy Świat Radosci

Domyślacie się, kto jest na zdjęciu? Gwiazda właśnie pochwaliła się pamiątką sprzed latDomyślacie się, kto jest na zdjęciu? Gwiazda właśnie pochwaliła się pamiątką sprzed latCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Czy koty płaczą? Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kocich emocjach
  2. Rodzina przez 3 dni błagała o przyjazd karetki do chorej 15-latki. Za każdym razem słyszeli odmowę, niestety finał okazał się tragiczny
  3. Pamiętacie Marusię z filmu “U Pana Boga za piecem”? Wiemy, jak dziś wygląda Irina Łaczina
  4. Do polskich lasów zawitało wyjątkowe zwierzę. Nagranie robi furorę w sieci
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Ogromne zmiany w Apple. Aktualizacja iPhone'a nie dla każdego
  7. Leon Niemczyk odszedł samotnie, tuż przed urodzinami. Nie zdążył spełnić wielkiego marzenia, było już za późno

Źródło: plotek.pl

Następny artykuł