Katarzyna Dowbor pokazała swoje zdjęcie z przeszłości
fot. Facebook - Katarzyna Dowbor FanPage
Autor Olga Szmańda - 26 Listopada 2020

Domyślacie się, kto jest na zdjęciu? Gwiazda właśnie pochwaliła się pamiątką sprzed lat

Katarzyna Dowbor postanowiła umieścić na swoim profilu na Facebooku niezwykłe zdjęcie z przeszłości. Historyczna fotografia wywołała falę pozytywnych komentarzy na fanpage'u dziennikarki. Internauci nie szczędzili opinii, które opiewały w zachwyt zdjęcie umieszczone przez Katarzynę Dowbor.

Katarzyna Dowbor to polska dziennikarka. W latach 1983 do 2013 obejmowała stanowisko prezenterki Telewizji Polskiej. Później jesienią 2013 roku związała się ze stacją Polsat, w której pracuje obecnie.

Małżeństwo Szkudlarków z Kalisza ma 9 synów. W rodzinie doszło ostatnio do historycznego wydarzeniaMałżeństwo Szkudlarków z Kalisza ma 9 synów. W rodzinie doszło ostatnio do historycznego wydarzeniaCzytaj dalej

Jednym z największych hitów zbierającym najwyższą oglądalność jest program prowadzony przez Katarzynę Dowbor. Dziennikarka postanowiła poświęcić się tworzeniu show stacji Polsat. Od 29 września 2013 roku prowadzi “Nasz nowy dom”.

Reality show, którego gospodarzem jest Katarzyna Dowbor pokazuje nietypowe życie najbardziej potrzebujących bohaterów. Dziennikarka razem z ekipą stacji Polsat udaje się do domu uczestnika i tam decyduje o wyremontowaniu mu domu. Całość reality show polega na całkowitej zmianie miejsca zamieszkania rodzin, które dotknięte zostały tragedią.

Katarzyna Dowbor w swoim programie zmienia życie bohaterów i poprawia jakość ich codzienności. Bardzo często zmaga się tam z historiami związanymi z biedą, tragediami czy potknięciami życiowymi. Mimo to jest w stanie pomóc bohaterom i dać im nadzieję na lepsze jutro.

Bank ING w wyjątkowy sposób chce umilić zimę swoim klientom. Wiadomość ucieszy tysiące PolakówBank ING w wyjątkowy sposób chce umilić zimę swoim klientom. Wiadomość ucieszy tysiące PolakówCzytaj dalej

Katarzyna Dowbor znów zaskakuje swoich fanów

Katarzyna Dowbor na swoim profilu w mediach społecznościowych niejednokrotnie umieszcza nietypowe zdjęcia. Pisaliśmy nie tak dawno o fotografii, na której dziennikarka pokazała swojego najnowszego członka rodziny.

Prezenterka “Nasz nowy dom” bardzo często na swoim fanpage na Facebooku zamieszcza zdjęcia zwierząt i akcji charytatywnych z nimi związanych. Tym samym dziennikarka zachęca swoich fanów do wspierania licznych fundacji, które sama tworzy lub popiera.

Ostatnio Katarzyna Dowbor umieściła na swoim profilu na Facebooku nietypową fotografię. Zdjęcie nie przedstawia kobiety współcześnie ani żadnego z jej zwierząt. Tym razem dziennikarka zamieściła w mediach społecznościowych historyczną fotografię.

Na obrazie przedstawionym przez Katarzynę Dowbor widać maleńkie dziecko. Na zdjęciu pokazana jest dziewczynka w uroczej sukience w kratkę. Ubrana w ogrodniczki dziewczynka śmieje się od ucha do ucha. Co ciekawe Katarzyna Dowbor umieszczając zdjęcie na profilu na Facebooku postanowiła nie ujawniać kto znajduje się na fotografii.

Od 1 grudnia zmiany w świadczeniach dla emerytów i rencistów. Na seniorów czeka miła niespodziankaOd 1 grudnia zmiany w świadczeniach dla emerytów i rencistów. Na seniorów czeka miła niespodziankaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poroniła 16 razy, lekarze nie wiedzieli, jak jej pomóc. Gdy traciła nadzieję, zdarzyło się niemożliwe
  2. Dziecko przywiązało psa do ławki i porzuciło. Ale treść listu przyprawia o łzy, powód jest zupełnie inny niż myślisz
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła metamorfozę. Zdumiewa odważnym kolorem włosów

Fani dziennikarki od razu poznali, że dziecko ze zdjęcia to właśnie Katarzyna Dowbor. Pod fotografią posypały się pochlebne komentarze i empatyczne wiadomości. Ewidentnie zdjęcie bardzo przypadło do gustu internautom. Komentujący nie szczędzili słów uznania i zachwytu.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Wieniawa wrzuciła zdjęcie z rozgwiazdą na pupie. Joanna Krupa komentuje: "Myśl, co robisz"
  2. Wszystko jest już jasne. Naukowcy podali, gdzie najczęściej dochodzi do zakażeń koronawirusem
  3. Pamiętacie Marusię z filmu “U Pana Boga za piecem”? Wiemy, jak dziś wygląda Irina Łaczina
  4. Do polskich lasów zawitało wyjątkowe zwierzę. Nagranie robi furorę w sieci
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Niezwykłe doniesienia naukowców. Ogromna tajemnica Ziemi i Wenus
  7. Wierni są oburzeni. Ksiądz zaczyna kolędę pomimo epidemii, każdy dostał od niego skandaliczną przesyłkę

Źródło: Facebook/Wikipedia/Polsat

Następny artykuł