ING Bank Śląski proponuje swoim klientom nową ofertę "Zima na swoim"
fot. East News - Zofia i Marek Bazak
Autor Olga Szmańda - 26 Listopada 2020

Bank ING w wyjątkowy sposób chce umilić zimę swoim klientom. Wiadomość ucieszy tysiące Polaków

ING wyszedł do swoich konsumentów z nową zimową promocją. Akcja banku dotyczy stałych i nowych klientów. ING zaproponował promocję na kredyt hipoteczny. Co ciekawe, z nowego rozwiązania skorzysta wielu konsumentów, którym pandemia COVID-19 nie zniszczyła planów na własne mieszkania. Ci, którzy zdecydują się na zakup swoich czterech kątów, mogą zrobić to w dużo lepszej cenie z ofertą ING.

ING wyszedł naprzeciw konsumentom, którzy musieli zmienić swoje plany na nowe mieszkanie. Niestety, ale w momencie wybuchu pandemii koronawirusa większość z konsumentów musi borykać się ze znacznym obniżeniem poziomu dotychczasowego życia.

Małżeństwo Szkudlarków z Kalisza ma 9 synów. W rodzinie doszło ostatnio do historycznego wydarzeniaMałżeństwo Szkudlarków z Kalisza ma 9 synów. W rodzinie doszło ostatnio do historycznego wydarzeniaCzytaj dalej

Znaczna część społeczeństwa ucierpiała w związku z pandemią. W związku z tym Polacy napotkali problemy m.in. ze spłacaniem rat czy finansowaniem nowych przedsięwzięć. Nic dziwnego, że ING postanowił pomóc stałym i nowym klientom i zaoferować lepsze rozwiązanie kredytu hipotecznego.

ING Bank Śląski stał się tym samym jedynym bankiem na rynku, który w radykalny sposób zaostrzył swoją politykę finansowania kredytów hipotecznych. Mimo że w kraju po I fali pandemii nastało odmrażanie gospodarki, bank nadal w bardzo ostrożny sposób podszedł do kwestii kredytów.

ING tym samym nie honoruje umów cywilnoprawnych jako dochodu. Mimo że ING podniósł również wymagany próg wkładu własnego na mieszkanie to regularnie proponuje nowe promocje, które zachęcić mają klientów do korzystania z usług banku.

W polskim mieście płomienie zaczęły trawić dom, życie seniorów było zagrożone. Do akcji wkroczyło wtedy 12 zastępów straży pożarnejW polskim mieście płomienie zaczęły trawić dom, życie seniorów było zagrożone. Do akcji wkroczyło wtedy 12 zastępów straży pożarnejCzytaj dalej

ING Bank Śląski z ofertą "Zima na swoim"

Okazuje się, że ci konsumenci, którzy zdecydują się na kredyt w ING Banku Śląskim, liczyć mogą na marżę w wysokości 2,10 proc.Bank udzieli im także tzw. brak prowizji za przydzielenie kredytu.

Udogodnienie w ING dotyczyć będzie również klientów, którzy chcą wziąć kredyt o wartości od 100 tys. zł do 1,5 mln zł. Na nowe wytyczne załapią się także ci, którzy mają już lub założą konto w ING z wpływami w wysokości min. 2 tys. zł.

Jak podaje portal biznesinfo.pl, w przypadku tej promocji korzystniejsze będą raty malejące, jednakże to właśnie raty stałe pozwalają na uzyskanie większej kwoty kredytu. Z czego wynika takie założenie? Okazuje się, że w przypadku rat stałych pierwsza opłata jest mniejsza niż pozostałe.

Domyślacie się, kto jest na zdjęciu? Gwiazda właśnie pochwaliła się pamiątką sprzed latDomyślacie się, kto jest na zdjęciu? Gwiazda właśnie pochwaliła się pamiątką sprzed latCzytaj dalej

Najważniejszym aspektem starań o kredyt hipoteczny niezależnie od wybranego przez siebie banku są wyliczenia zdolności kredytowej. Co ciekawe, duża część banków w momencie przyznawania kredytów bierze pod uwagę nie tylko dochody klienta, a także branżę, w której pracuje, wykształcenie czy perspektywy na przyszłość.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poroniła 16 razy, lekarze nie wiedzieli, jak jej pomóc. Gdy traciła nadzieję, zdarzyło się niemożliwe
  2. Małopolskie: wstrząsający widok w centrum miasta. Wywiesił kończyny zwierzęcia w parku
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła metamorfozę. Zdumiewa odważnym kolorem włosów

Należy pamiętać jednak, że każdy z klientów może na własną ręką obliczyć swoją zdolność kredytową. Służą do tego m.in. internetowe kalkulatory kredytów hipotecznych. Równie dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy doradcy.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Świętokrzyskie. Czy amstaff zagryzł właściciela? Znamy przyczynę śmierci 48-latka pozbawionego głowy
  2. Kobieta zmarła 2 tygodnie przed ślubem. Wybranek wkrótce znalazł na jej telefonie zdjęcie, które sprawiło, że zalał się łzami
  3. Pamiętacie Marusię z filmu “U Pana Boga za piecem”? Wiemy, jak dziś wygląda Irina Łaczina
  4. Do polskich lasów zawitało wyjątkowe zwierzę. Nagranie robi furorę w sieci
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Niesamowita oferta w Lidlu. Telewizor z 4K "za grosze"
  7. Robert Gawliński przekazał smutną informację o śmierci. Fani są zdruzgotani

Źródło: biznesinof.pl

Następny artykuł