Jacek Rozenek pokazał nagranie, na którym walczył o zdrowie po przebytym udarze
fot. East News - TRICOLORS
Autor Olga Szmańda - 26 Listopada 2020

Jacek Rozenek opublikował poruszające wideo. Nawiązał nim do dramatycznej sytuacji ze swojego życia

Jacek Rozenek postanowił opublikować na swoim profilu na Facebooku nagranie z wyjątkowej dla niego chwili. Aktor znany z “Barw szczęścia” zamieścił nagranie sprzed 1,5 roku kiedy to walczył o swoje życie po przebytym udarze. Film, który pokazuje jego dramatyczne przeżycia, miał na celu wspomnieć ciężkie chwile i pokazać niezwykłą walkę, którą musiał stoczyć.

Jacek Rozenek znany widzom z serialu “Barwy szczęścia” postanowił opublikować na swoim profilu na Facebooku prywatne i wzruszające wideo. Aktor, który jednocześnie jest trenerem biznesu cieszy się niebywałym zdrowiem. Jacek Rozenek od dłuższego czasu jest w znakomitej formie fizycznej, jak i psychicznej.

Od 1 grudnia zmiany w świadczeniach dla emerytów i rencistów. Na seniorów czeka miła niespodziankaOd 1 grudnia zmiany w świadczeniach dla emerytów i rencistów. Na seniorów czeka miła niespodziankaCzytaj dalej

Na swoim profilu na Facebooku postanowił jednak przypomnieć internautom ciężkie chwile ze swojego życia. Jacek Rozenek cofnął się o 1,5 roku do wydarzeń, które na wiele miesięcy zmieniły jego życie. Mężczyzna po przebytym udarze musiał bardzo ciężko pracować na powrót do zdrowia.

Niestety po udarze, do którego doszło 1,5 roku temu, Jacek Rozenek musiał na nowo uczyć się chodzić. Aktor wiedział, że znajdzie w sobie siłę by wstać z wózka inwalidzkiego i samodzielnie się poruszać. Niezwykła siła woli i pozytywne podejście do choroby pozwoliły mu na spełnienie swoich celów.

Po udarze Jacek Rozenek z nieludzką siłą starał się wrócić do zdrowia. Nie dziwi więc fakt, że aktor zapragnął przypomnieć ciężkie chwile swoim obserwatorom. Ewidentnie Jacek Rozenek chciał w ten sposób pokrzepić serca swoich fanów i udowodnić im, że wszystko jest możliwe.

„Zdjęcie z Gryfic, dwa miesiące po udarze, stoję sam i usiłuję utrzymać równowagę. Bardzo trudne... Przypomnienie, ile zdołałem osiągnąć. Miłego dnia dla wszystkich” - napisał na swoim profilu na Facebooku Jacek Rozenek.

Domyślacie się, kto jest na zdjęciu? Gwiazda właśnie pochwaliła się pamiątką sprzed latDomyślacie się, kto jest na zdjęciu? Gwiazda właśnie pochwaliła się pamiątką sprzed latCzytaj dalej

Jacek Rozenek wywalczył swoje zdrowie

Zanim w życiu Jacka Rozenka doszło do udaru aktor trafił do szpitala z podejrzeniem wady serca. Dopiero po wyjściu z placówki medycznej aktor doznał udaru. Później w trakcie licznych wywiadów wyjaśniał, że przed atakiem miał typowe dla udaru objawy tj. opadający kącik ust, bezwładność w prawej części ciała, trudności z mówieniem, nieostre widzenie czy ogromną senność.

Niestety w tym momencie aktor nie wiedział, że najprawdopodobniej przechodzi udar. Do szpitala trafił w stanie terminalnym, czyli w momencie największego zagrożenia życia. Na szczęście lekarzom udało się uratować aktora. Mimo to przed Jackiem Rozenkiem rysowała się długa droga do powrotu do zdrowia.

Małżeństwo Szkudlarków z Kalisza ma 9 synów. W rodzinie doszło ostatnio do historycznego wydarzeniaMałżeństwo Szkudlarków z Kalisza ma 9 synów. W rodzinie doszło ostatnio do historycznego wydarzeniaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poroniła 16 razy, lekarze nie wiedzieli, jak jej pomóc. Gdy traciła nadzieję, zdarzyło się niemożliwe
  2. Wiemy, jak brzmiały ostatnie słowa ojca Zenka Martyniuka. Dotyczyły zwierząt, ujawniono je po 13 latach
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła metamorfozę. Zdumiewa odważnym kolorem włosów

Dzięki zaangażowaniu rehabilitantów i silnej woli Jacek Rozenek jest dziś zdrowy i pełny sił witalnych. Od 1,5 roku angażuje się w popularyzowanie wiedzy o udarze i zachęca swoich fanów do większego kontrolowania zdrowia. Co ciekawe aktor zaangażowany jest także w pomoc osobom, które również przeszły udar.

Zdaniem Jacka Rozenka jego powrót do zdrowia związany był ściśle z determinacją i zdrowiem psychicznym. Teraz dzięki swojej wytrwałości znów może wykonywać swój zawód i cieszyć się zdrowiem.

ZOBACZ NIEZWYKŁE WIDEO POD TYM LINKIEM

Jacek Rozenek

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Czy koty płaczą? Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kocich emocjach
  2. L4 płatne 100 %? Znamy szczegóły najnowszych zmian, dobra wiadomość dla wielu Polek i Polaków
  3. Pamiętacie Marusię z filmu “U Pana Boga za piecem”? Wiemy, jak dziś wygląda Irina Łaczina
  4. Do polskich lasów zawitało wyjątkowe zwierzę. Nagranie robi furorę w sieci
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Niesamowita oferta w Lidlu. Telewizor z 4K "za grosze"
  7. Smutna wiadomość o Agacie Młynarskiej, trwa walka o zdrowie. Wiemy, w jakim jest stanie

Źródło: onet.pl

Następny artykuł