Serialowy Jerzy Kalibabka
Fot. Kadr z filmu "Tulipan"
Autor Kamila Krótka - 29 Listopada 2020

Pamiętacie serial “Tulipan”? Córka Jerzego Kalibabki, na którego historii był oparty, robi dzisiaj karierę i zachwyca urodą

Mało kto nie kojarzy historii słynnego Kalibabki, która stała się pretekstem do stworzenia serialu “Tulipan”. Okazuje się, że jego córka, Gracja Kalibabka, może pochwalić się niezwykłymi umiejętnościami. Wraz z bratem pojawiła się w programie “Top Model”. Teraz dziewczyna opowiada o byciu dzieckiem ojca, który zasłynął w tak niecodzienny sposób.

Najpierw serial “Tulipan”, a teraz program “Top Model”. Rodzeństwo Kalibabka już na początku wzbudziło zainteresowanie jury: “A wiem! Kalibabka! To był taki podrywacz przestępca” - powiedział Marcin Tyszka, na co Gracja Kalibabka odpowiedziała: “Dla nas był tatą, kochającym ojcem”.

Dagmara Kaźmierska w naturalnym wydaniu na zdjęciu sprzed 19 lat. Nie zmienił się tylko jeden szczegółDagmara Kaźmierska w naturalnym wydaniu na zdjęciu sprzed 19 lat. Nie zmienił się tylko jeden szczegółCzytaj dalej

Gracja Kalibabka w “Top Model”

Córka Jerzego Kalibabki wzbudzała skrajne emocje już od początku pojawienia się w programie “Top Model”. Jednak mimo niezwykłej rodzinnej historii, w programie zasłynęła nie tylko dzięki popularności ojca. Okazało się, że Gracja ma prawdziwy talent.

Gracja Kalibabka udzieliła wywiadu w “Dzień Dobry TVN”, w którym opowiedziała o tym, jaki wpływ miała historia ojca na jej karierę.

- Faktycznie na początku miałam małe poczucie, że bardziej interesuje historia niż ja i moje predyspozycji do programu - powiedziała w rozmowie w Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman.

Lekarzy zamurowało. Przypadek 101-latki jest jednym z nielicznych na świecie, niewiarygodnie wzruszająca historiaLekarzy zamurowało. Przypadek 101-latki jest jednym z nielicznych na świecie, niewiarygodnie wzruszająca historiaCzytaj dalej

Wrażenie to jednak minęło, a w jej życiu pojawiają się kolejne propozycje zawodowe, nie tylko związane z modelingiem. Prawdopodobnie w przyszłości Gracja spróbuje swoich sił w aktorstwie, o którym zawsze marzyła. To jednak nie jedyny talent, jaki posiada. Córka Jerzego Kalibabki rozwija też swoje umiejętności wokalne.

- Są plusy i minusy. Na pewno w dzieciństwie same minusy. Ale pamiętam słowa "dorośniesz to zobaczysz" i to były słowa taty - mówiła w “Dzień Dobry TVN”, dodając, że w dzieciństwie była przez ojca rozpieszczana. - Większość ludzi uważa, że mam tak na nazwisko, to muszę być związana z tą historią. A przecież my jesteśmy jesteśmy innymi ludźmi.

Gracja dodała, że jej rodzeństwo jest liczne i nie z każdym ma kontakt. Jednak z tymi, z którymi go ma, więź ta jest bardzo silna.

Chciał odwdzięczyć się medykom. Jego wyczyn sprawił, że nie mogli opanować wzruszenia, jest wideoChciał odwdzięczyć się medykom. Jego wyczyn sprawił, że nie mogli opanować wzruszenia, jest wideoCzytaj dalej

Historia Jerzego Kalibabki

Jerzy Kalibabka zasłynął po tym, jak jego postać przedstawiono w kultowym serialu “Tulipan”. Produkcja opowiada o miłosnych podbojach rybaka z Dziwnowa.

Teksty wybrane dla Ciebie:

  1. Poroniła 16 razy, lekarze nie wiedzieli, jak jej pomóc. Gdy traciła nadzieję, zdarzyło się niemożliwe
  2. Zapadł przełomowy wyrok w sprawie karpi. Walczono o niego 10 lat
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła metamorfozę. Zdumiewa odważnym kolorem włosów

Nazwisko Kalibabki stało się synonimem uwodziciela PRL-u, bo na sumieniu miał mnóstwo kobiecych serc. Przez lata zabawiał płeć piękną, mamił, bił, a także kradł i wyłudzał pieniądze od zakochanych w nich kobiet. Jego urokowi uległy tysiące kobiet, z którymi doczekał się aż 28 dzieci.

Gracja Kalibabka

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Golden retriever zorientował się, że jedzie do weterynarza. Reakcja powala
  2. Miał udar mózgu. Przez 7 godzin wozili go w karetce, niestety finał okazał się tragiczny
  3. Pamiętacie Marusię z filmu “U Pana Boga za piecem”? Wiemy, jak dziś wygląda Irina Łaczina
  4. Do polskich lasów zawitało wyjątkowe zwierzę. Nagranie robi furorę w sieci
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Kolejne tajemnicze monolity "kosmitów". Tym razem w Europie
  7. Premier potwierdził. Ogromna zmiana dla Polaków już w styczniu

źródło: wp.pl / plejada.pl

Następny artykuł