Dagmara Kaźmierska z "Królowych Życia"
Fot. instagram.com/queen_of_life_77
Autor Kamila Krótka - 1 Grudnia 2020

Dagmara Kaźmierska w naturalnym wydaniu na zdjęciu sprzed 19 lat. Nie zmienił się tylko jeden szczegół

Dagmara Kaźmierska, czyli bohaterka “Królowych Życia” to postać z wyjątkowo burzliwą przeszłością. Udział w programie sprawił jednak, że kobieta zaczęła pełnić rolę pełnoprawnej celebrytki, a przy tym brylować na czerwonych dywanach. Mnóstwo fanów, których udało jej się zdobyć przez ten czas, nie kryją podziwu nad ostatnio dodaną przez nią fotografią. Zobaczcie sami.

“Królowe Życia” pozwoliły Dagmarze Kaźmierskiej zerwać z kontrowersyjną przeszłością, a o sukcesie, jaki osiągnęła, może świadczyć chociażby liczba obserwujących ją na Instagramie osób. Tym razem zaskoczyła fanów wyjątkową fotografią sprzed… 19 lat.

Lekarzy zamurowało. Przypadek 101-latki jest jednym z nielicznych na świecie, niewiarygodnie wzruszająca historiaLekarzy zamurowało. Przypadek 101-latki jest jednym z nielicznych na świecie, niewiarygodnie wzruszająca historiaCzytaj dalej

Dagmara z “Królowych Życia” 19 lat wcześniej

O Dagmarze Kaźmierskiej pisaliśmy już wtedy, gdy na Instagramie podzieliła się wyjątkową fotografią z babcią oraz gdy świętowała ślub swojej koleżanki z programu “Królowe Życia”.

Dagmarę Kaźmierską obserwuje na Instagramie niemal milion internautów. Na jej profilu często pojawiają się szokujące posty, tym razem padło na wyjątkowe zdjęcie sprzed 19 lat.

Fani doskonale wiedzą, jak ważny dla bohaterki “Królowych Życia” jest jej syn Conan. Już od lat mogą oni śledzić dorastanie chłopaka i jego przemianę w mężczyznę. Ostatnio świętował on 19-ste urodziny, a z tej okazji jego mama pochwaliła się archiwalnym zdjęciem.

W Polsce był gwiazdą, teraz prowadzi dom spokojnej starości. W Polsce był gwiazdą, teraz prowadzi dom spokojnej starości. "Myślałem, że to bułka z masłem"Czytaj dalej

Okazuje się, że celebrytka wyglądała wówczas zupełnie inaczej niż teraz. Kaźmierska nie ma na nim ani sztucznych rzęs, ani mocnego makijażu, z którego słynie. Naturalna fotografia obiegła już sieć i zachwyca kolejnych internautów.

- Czterodniowy Conanek. I ja. Bez sztucznych rzęs, permanentnego makijażu i kilograma szpachli. Ale za to z bardzo wyskubanymi brwiami - napisała na Instagramie pod zdjęciem.

Reakcja fanów

Dagmara Kaźmierska zdecydowanie zszokowała swoich fanów, którzy nie mogą uwierzyć w to, jak wyglądała ich idolka 19 lat temu. Pisali: "To naprawdę ty?!"

Nie szczędzą jej też komplementów: “Ledwo poznałam! Ale oczy wciąż te same”, “Uśmiech ten sam, ale włosy! Co za zmiana”.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Seniorka zasłabła we własnej łazience. Bezdomny uratował jej życie, niesamowita historiaSeniorka zasłabła we własnej łazience. Bezdomny uratował jej życie, niesamowita historiaCzytaj dalej

Jak widać, Dagmara Kaźmierska wygląda teraz zupełnie inaczej niż przed laty. Trzeba przyznać jednak, że promienny uśmiech został z nią do teraz.

ZOBACZ TO WYJĄTKOWE ZDJĘCIE:

królowe życia - dagmara kaźmierska

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: plejada.pl

Następny artykuł