"Królowe życia" - Dagmara Kaźmierska pokazała wzruszające zdjęcie
fot. East News - TRICOLORS
Autor Olga Szmańda - 4 Listopada 2020

Wzruszające słowa Dagmary Kaźmierskiej. Gwiazda "Królowych życia" pokazała niezwykłą fotografię

“Królowe życia”, Dagmara Kaźmierska opublikowała niedawno w mediach społecznościowych wzruszające fotografie. Gwiazda programu poinformowała swoich fanów o bardzo trudnym momencie swojego życia. Mimo to nadal zachowała swój wrodzony uśmiech i w pięknych słowach pożegnała się z bliską osobą. Królowa życia pokazała tym samym swoją wrażliwą stronę.

“Królowe życia” są jednym z najczęściej oglądanych programów stacji TTV. Uczestnicy show pokazują swoje wystawne życie i niezwykłe historie z nim związane. Jednak mimo to tak jak innych dotykają ich również smutne i trudne życiowe sytuacje.

Beata Kozidrak i Zenon Martyniuk w Biedronce. Sklep uhonoruje specjalnym wydarzeniem aż 70 tys. PolakówBeata Kozidrak i Zenon Martyniuk w Biedronce. Sklep uhonoruje specjalnym wydarzeniem aż 70 tys. PolakówCzytaj dalej

Niedawno jedna z królowych życia , Dagmara Kaźmierska zamieściła na swoim profilu na Instagramie smutny post, w którym pożegnała się z bardzo ważnym dla niej członkiem rodziny. Gwiazda “Królowych życia” nie szczędziła wzruszających słów i poruszających wspomnień.

"Królowe życia": wzruszające zdjęcie Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska gwiazda “Królowych życia” i najbardziej rozpoznawalna uczestniczka programu umieściła w swoich mediach społecznościowych wzruszający post. Kobieta poinformowała fanów o śmierci swojej ukochanej babci.

Gwiazda zamieściła parę zdjęć z babcią oraz inne, które ewidentnie są dla niej bardzo znaczące. Dodatkowo do fotografii dołączyła komentarz tego jak wspomina swoją ukochaną babcię.

Fani pod zdjęciem złożyli gwieździe “Królowych życia” kondolencje. Jednak nie tylko to przykuło uwagę widzów. Obserwujący zobaczyli po kim kobieta odziedziczyła niebywały styl i ewidentną klasę.

Portal internetowy Świat Radosci"M jak miłość": w sieci pojawiło się mnóstwo zdjęć sprzed lat. Przemiana ulubionych aktorów wywołała w fanach ogrom emocjiCzytaj dalej

W dniu Wszystkich Świętych Dagmara Kaźmierska poinformowała o śmierci ukochanej babci, która odeszła z ich życia. Jeszcze w styczniu ubiegłego roku seniorka była postacią na profilu na Instagramie Dagmary Kaźmierskiej. Uczestniczka “Królowych życia” składała wtedy emerytce życzenia z okazji Dnia Babci.

Dagmara Kaźmierska nie zapomniała o swoich ukochanych bliskich w dniu Wszystkich Świętych. Kobieta w ciepłych słowach wspomniała swoją zmarłą babcię i tym samym wzruszyła wszystkich swoich fanów. Gwiazda ponownie pożegnała swoją babcię.

- Elegancka dama. To była prawdziwa królowa życia - zauważyli fani gwiazdy "Królowych życia.

Mama dała dziecku buziaka, a jego reakcja podbiła miliony serc w sieci. Wideo sprawi, że na pewno się uśmiechnieszMama dała dziecku buziaka, a jego reakcja podbiła miliony serc w sieci. Wideo sprawi, że na pewno się uśmiechnieszCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:
1. Agnieszkę Fatygę wspomina mąż artystki, Wojciech Olszański. Padły słowa, których po prostu nie da się zapomnieć
2. Na 30 metrach kwadratowych mieszkały 164 psy. Szczegóły są porażające
3. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Eleni, Beata Kozidrak i Nelly Furtado. Uczestnicy zachwycili swoimi kreacjami po raz kolejny

- Nasza pamięć to ich życie - jak to pięknie powiedziałeś Mój Drogi. Nie ma pięknej Elżbiety i Teresy. Każdy z nas za kimś płacze Kochani. Miejmy ich w sercach, w pamięci. Kochajmy się, nie kłóćmy, bo nie wiadomo kiedy... Nikt ich nam nie zwróci. Budzisz się ze mną, Babciu, codziennie i zasypiasz też ze mną. Widzisz z góry, jak bardzo Ciebie brak. Całuję mocno Kochani - napisała na profilu na Instagramie Dagmara Kaźmierska.Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska

Wspólnie przeżyli holocaust. Po 71 latach doszło do zdarzenia, które śmiało można nazwać cudemWspólnie przeżyli holocaust. Po 71 latach doszło do zdarzenia, które śmiało można nazwać cudemCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Bank wyszedł z inicjatywą, z której skorzystają tysiące Polaków. "Odpowiedzialność za Polskę i Polaków jest wpisana w naszą misję i strategię"
  4. Policjantka zareagowała w zdumiewający sposób na protestujących we Wrocławiu. Jej zachowanie zupełnie nas urzekło
  5. Joanna Jabłczyńska uciekła z Warszawy. Fani nie dowierzają, dla kogo porzuciła wielkomiejskie luksusy
  6. Na 30 metrach kwadratowych mieszkały 164 psy. Szczegóły są porażające
  7. Bezdomnemu zostały 2 miesiące życia. Jego ostatnia wola sprawia, że łzy płyną po policzkach

Źródło: radiozet.pl

Następny artykuł