Biedronka przygotowuje imprezę mikołajkową dla swoich pracowników
fot. East News - ARKADIUSZ ZIOLEK
Autor Olga Szmańda - 6 Listopada 2020

Beata Kozidrak i Zenon Martyniuk w Biedronce. Sklep uhonoruje specjalnym wydarzeniem aż 70 tys. Polaków

Biedronka szykuje niebywałą niespodziankę dla aż 70 tys. Polaków. Jeronimo Martins znane z dbania o swoich klientów i pracowników tym razem przygotowała coś specjalnego związanego z mikołajkami. Już 6 grudnia tysiące Polaków czeka niezwykłe wydarzenie podczas, którego wystąpią m.in. Beata Kozidrak, Zenon Martyniuk czy kabaret Ani Mru-Mru.

Biedronka ponownie zaskakuje tysiące Polaków. Jeronimo Martins znany ze swojego zaangażowania w życie społeczne w Polsce tym razem wychodzi z niezwykła inicjatywą do swoich pracowników. Osoby zatrudnione w Biedronce mogą liczyć na wiele udogodnień.

Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyznaMedyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyznaCzytaj dalej

Sklep poza dostarczaniem produktów żywnościowych oraz użytku domowego niejednokrotnie angażuje się w akcje społeczne i pomaga najbardziej potrzebującym. Tym razem Biedronka postanowiła uhonorować swoich pracowników, którzy zwłaszcza w okresie pandemii koronawirusa są najbardziej narażeni na zakażenie, a mimo to dzielnie wykonują swoją pracę.

Sieć sklepów postanowiła przygotować wyjątkową niespodziankę dla aż 70 tys. Polaków, którzy zatrudnieni są w Biedronce. Z tej niezwykłej okazji będą mogli skorzystać wszyscy ci, którzy pracują dla Jeronimo Martins. Sklep zaoferował tym samym swoim wiernym pracownikom odrobinę przyjemności i odpoczynku w trudnych dla całego kraju czasach.

W Karpatach odnaleziono gatunek od dawna uznawany za wymarły. Pojawił się na Ziemi zaraz po wyginięciu dinozaurówW Karpatach odnaleziono gatunek od dawna uznawany za wymarły. Pojawił się na Ziemi zaraz po wyginięciu dinozaurówCzytaj dalej

Biedronka - występ Beaty Kozidrak, Zenona Martyniuka i kabaretu Ani Mru-Mru

Biedronka tym razem postanowiła wydać w 2020 roku specjalną imprezę dla swoich pracowników. Mikołajki 6 grudnia 2020 odbędą się online. Mimo, że to nietypowe okoliczności obchodzenia święta Jeronimo Martins nie rezygnuje z wielkiej imprezy dla swoich pracowników.

Tym razem w trakcie imprezy mikołajkowej, która odbędzie się przed monitorami komputerów ze względu na panujące w kraju obostrzenia, pracownicy mogą spodziewać się występów największych polskich gwiazd. Na ich monitorach zagości Beata Kozidrak z zespołem Bajm, Zenon Martyniuk z zespołem Akcent i kabaret Ani Mru-Mru. Co ciekawe aktorzy kabaretu przedstawią pracownikom Biedronki swój premierowy skecz.

- Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji: koncerty, występy i konkursy z nagrodami. Już teraz zarezerwuj czas, bo będzie się działo! - tłumaczą organizatorzy imprezy.

Według zapowiedzi Biedronki impreza mikołajkowa 6 grudnia 2020 roku będzie najprawdopodobniej największą imprezą pracowniczą w kraju. Wszystko za sprawą ilości osób, które zatrudnia sklep. Obecnie pracuje tam około 70 tys. pracowników, którzy z pewnością ucieszą się z wyjątkowego mikołajkowego prezentu.

Dzisiaj grzeje:
1. Maciej Stuhr pochwalił się siostrą i jej wyjątkowymi dziełami. "Wyrosła na wspaniałą artystkę" - napisał aktor
2. Gigantyczny nowofundland próbuje wdrapać się kobiecie na kolana. Nie wszystko poszło po jego myśli
3. Siostra Chmielewska znowu mocno komentuje wyrok TK. Padły piękne słowa o wartościach chrześcijańskich

Mikołajkowe spotkanie Biedronki przeznaczone jest dla wszystkich pracowników firmy niezależnie od stanowiska. Jedyne o czym muszą pamiętać zatrudnieni w Jeronimo Martins to podanie imienia, nazwiska i numeru SAP. Tym samym każdy niezależnie od panującej w dniu mikołajek sytuacji w kraju będzie mógł uczcić ten wyjątkowy i świąteczny dzień.

Małgosia z 5. edycji “Rolnik szuka żony” jest nie do poznania. Teraz zdradziła sekret swojej metamorfozyMałgosia z 5. edycji “Rolnik szuka żony” jest nie do poznania. Teraz zdradziła sekret swojej metamorfozyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. Bank wyszedł z inicjatywą, z której skorzystają tysiące Polaków. "Odpowiedzialność za Polskę i Polaków jest wpisana w naszą misję i strategię"
  4. Policjantka zareagowała w zdumiewający sposób na protestujących we Wrocławiu. Jej zachowanie zupełnie nas urzekło
  5. Joanna Jabłczyńska uciekła z Warszawy. Fani nie dowierzają, dla kogo porzuciła wielkomiejskie luksusy
  6. Bezdomny pies ocalił 25-latkę przed atakiem bandytów. Turystka odwdzięczyła mu się w cudowny sposób
  7. Właściciele pobledli, gdy zobaczyli nowo narodzone kocięta. Ich unikalny wygląd robi piorunujące wrażenie

Źródło: wiadomoscihandlowe.pl

Następny artykuł