Rolnik szuka żony
Fot. Małgorzata Płaza / Facebook
Autor Kamila Krótka - 7 Listopada 2020

Małgosia z 5. edycji “Rolnik szuka żony” jest nie do poznania. Teraz zdradziła sekret swojej metamorfozy

Pamiętacie Małgosię z 5. Edycji programu “Rolnik szuka żony”? Uczestniczka walczyła o serce Jana, a teraz prezentuje niesamowitą metamorfozę. Zaledwie w ciągu kilku miesięcy udało jej się schudnąć 11 kilogramów. Jak jednak zapowiada - to jeszcze nie koniec zmian.

“Rolnik szuka żony” stał się totalnym hitem TVP, dlatego teraz widzowie mają okazję oglądać już siódmą edycję programu. Mimo kolejnych odsłon produkcji, fani nadal uwielbiają uczestników z poprzednich edycji. Jedną z nich jest wspomniana wyżej Małgosia.

Uwielbiana wokalistka Ich Troje poświęca się teraz szlachetnemu zajęciu. Z sentymentem wspominamy Justynę MajkowskąUwielbiana wokalistka Ich Troje poświęca się teraz szlachetnemu zajęciu. Z sentymentem wspominamy Justynę MajkowskąCzytaj dalej

Małgosia z “Rolnik szuka żony” przeszła metamorfozę

Uczestniczka show TVP postanowiła zawalczyć o swój wygląd i szczupłą sylwetkę. Już teraz, po kilku miesiącach, możemy zobaczyć efekty tej metamorfozy. 11 kilogramów mniej jest wyraźnie widoczne. Uczestniczka “Rolnik szuka żony” wygląda obłędnie.

Portalowi Plotek.pl udało się dotrzeć do Małgosi i zapytać, czemu zawdzięcza swoją przemianę. Okazało się, że nie tylko wprowadziła dietę, ale i regularnie ćwiczy.

Kamery nagrały zdumiewające zachowanie 12-latka. Kobieta wyciągnięta z opresji przez młodego bohateraKamery nagrały zdumiewające zachowanie 12-latka. Kobieta wyciągnięta z opresji przez młodego bohateraCzytaj dalej

- Moja figura jest coraz bardziej wyrzeźbiona, bo codziennie ćwiczę jogę, rozciąganie i z ciężarkami (ciężarki polecam na wymodelowanie biustu i ramion - wiecie, po 40-tce to ważne). Niezbyt intensywnie, ale systematycznie i z zaangażowaniem, bo to dodaje mi endorfin i energii - powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Jak podkreśla Małgosia, nie ma ona zamiaru kończyć teraz swojej przemiany. Wyzwanie, którego się podjęła, trwa 180 dni i ma skończyć się w styczniu.

Do tego momentu ma zamiar zrzucić łącznie 15 kilogramów.

Uczestniczka znajduje sposób na kryzys

Małgosia zdradziła też, że od jakiegoś czasu przechodzi kryzys. 47-latka znalazła jednak sposób na to, aby się nie poddawać:

- Właśnie mam kryzys, wszystko przez trudną sytuację na świecie. Nawet na treningi nie chce się wychodzić, czasami tylko po prostu siadam w lesie i się wyciszam, uspokajam. To teraz bardzo ważne, bo trzeba to wszystko jakoś przetrwać i nie wpadać w lęk - opowiada.

Niemcy wybili monetę na cześć Polaków. Symbolizuje ważne wydarzenie w historii naszego krajuNiemcy wybili monetę na cześć Polaków. Symbolizuje ważne wydarzenie w historii naszego krajuCzytaj dalej

Co radzi kobietom Małgosia? Przede wszystkim to, aby systematycznie o siebie dbały. Pomaga to nie tylko w utrzymaniu zgrabnej sylwetki, ale i radzeniu sobie ze stresem.

Dzisiaj grzeje:
1. Wyprawa na Księżyc niewątpliwie była niebywałym wyczynem. Jedno nagranie sprawia jednak, że trudno powstrzymać śmiech
2. Policjant z Żor uratował 8 kociąt wyrzuconych w worku do rzeki. Jednak to nie jedyna jego bohaterska akcja
3. Pamiętacie siostrę Genowefę Basen? Wiemy co słychać u gwiazdy serialu "Daleko od noszy"

Na szczęście dramatycznie wyglądająca sytuacja nie zakończyła się tragicznie dla dwóch przyjaciółek. Kobiety najadły się strachu i jedynie zgubiły kluczyki do samochodu, które wypadły im z kajaku. Dzięki pomocy innych ludzi dotarły na brzeg całe i zdrowe. Mimo, że spotkanie z wielorybem było marzeniem dwóch przyjaciółek z pewnością nie spodziewały się, że morski stwór prawie je “połknie”.

Wśród jej sposobów na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami są też spożywanie samodzielnie przygotowanego jedzenia, spacery czy utrzymywanie dobrych relacji z rodziną.

plotek

rolnik szuka żony

Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowymUrodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowymCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kotka rodziła co miesiąc. Właścicielka wzięła ją do weterynarza i odkryła prawdę o zwierzęciu
  2. Potwierdzono zagrożenie, ogłoszono pierwszy stopień alarmowy dla kilku województw. Potrwa do rana
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Wspólnie przeżyli holocaust. Po 71 latach doszło do zdarzenia, które śmiało można nazwać cudem
  5. Joanna Jabłczyńska uciekła z Warszawy. Fani nie dowierzają, dla kogo porzuciła wielkomiejskie luksusy
  6. Pies czuwał przez 2 dni przy zranionej suczce, która nie mogła wstać z torów. Gdy nadjechał pociąg, stała się niewiarygodna rzecz
  7. Owczarek co niedzielę przychodzi do kościoła. Powód powoduje morze łez

źródło: plotek.pl

Następny artykuł