PKO BP wspiera Polaków w trakcie pandemii koronawirusa
fot. East News -SZYMON-BOLIVAR
Autor Olga Szmańda - 1 Listopada 2020

Bank wyszedł z inicjatywą, z której skorzystają tysiące Polaków. "Odpowiedzialność za Polskę i Polaków jest wpisana w naszą misję i strategię"

PKO BP ponownie wspiera Polaków. Tym razem bank, który przeznaczył już znaczne sumy na walkę z koronawirusem postanowił pójść o krok dalej. PKO BP zaangażowało się w tworzenie dwóch tymczasowych szpitali w Małopolsce. Dzięki pomocy ze strony firmy wielu rodaków będzie mogło skorzystać z pomocy w trakcie trwającej i poszerzającej się pandemii COVID-19.

PKO BP ponownie wyszło do Polaków z nową propozycją pomocy. Tym razem bank postanowił stworzyć dwa tymczasowe szpitale, które mają pomóc lekarzom i pacjentom. Firma, która już wcześniej zaangażowała się w przekazanie funduszy na rzecz walki z COVID-19 tym razem dokona kolejnego niebywałego przedsięwzięcia. Zdaniem marki odpowiedzialność za Polaków i Polskę jest wpisana w ich misję i strategię działania.

Portal internetowy Świat Radosci"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Eleni, Beata Kozidrak i Nelly Furtado. Uczestnicy zachwycili swoimi kreacjami po raz kolejnyCzytaj dalej

- Z pełnym zaangażowaniem i we współpracy z wojewodą będziemy organizować tworzenie dwóch szpitali tymczasowych w Małopolsce - podaje centrum prasowe PKO BP

- Będziemy organizować tworzenie dwóch szpitali tymczasowych w Małopolsce i zrealizujemy te zadania najlepiej, jak potrafimy - dodaje PKO Bank Polski.

PKO BP pomoże Polakom w walce z COVID-19

- Od pewnego czasu grupa pracowników PKO Banku Polskiego wspiera pracę infolinii GIS, wykorzystując swoje doświadczenie w pracy w m.in. najlepszej bankowej infolinii czy lata doświadczeń w obsłudze klientów - tłumaczy bank.

Zdaniem PKO BP pomoc Polakom i Polsce jest wpisana w strategię pracy banku i to jak firma prowadzi swoją działalność. Firma tym samym nie ma zamiaru poprzestać jedynie na wpłatach na rzecz walki z COVID-19 ale także podejmie się tworzenia tymczasowych szpitali w Małopolsce.

- Z pełnym zaangażowaniem i we współpracy z wojewodą będziemy organizować tworzenie dwóch szpitali tymczasowych w Małopolsce i zrealizujemy te zadania najlepiej, jak potrafimy - podaje centrum prasowe PKO Banku Polskiego.

Portal internetowy Świat Radosci"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Eleni, Beata Kozidrak i Nelly Furtado. Uczestnicy zachwycili swoimi kreacjami po raz kolejnyCzytaj dalej

PKO BP nie tylko buduje szpitale

PKO BP wspomina także o tym, że nie tylko zbuduje dwa tymczasowe szpitale ale także już wcześniej angażował się w walkę z koronawirusem, który z dnia na dzień zbiera coraz większe żniwo w Polsce. Od samego początku trwania pandemii PKO BP angażuje się w pomoc innym.

- Wspieramy szpitale i personel medyczny w całym kraju. W sumie, na walkę z Covid-19 spółki Grupy PKO Banku Polskiego przekazały ponad 25 mln zł, m.in. na darowizny dla szpitali, zakup testów na obecność wirusa Sars-Cov-2 czy środków ochrony - informuje bank.

Co ciekawe wsparcie finansowe i budowanie tymczasowych szpitali to nie jedyne zaangażowanie PKO BP w walkę. Biuro prasowe przekazało również, że zostały przekazane auta na potrzeby placówek medycznych i służb sanitarnych czy wojskowych. W ten sposób chcą by wolontariusze z banku pomogli odciążyć przeciążone obecnie służby.

- Bankowi wolontariusze aktywnie wspierają lokalne społeczności w całym kraju, m.in. medyków, podopiecznych DPS-ów i domów dziecka - tłumaczy PKO BP.

Cezary Pazura wygadał się o nietypowej sytuacji w relacjach z córką. Nie jeden ojciec by się poddałCezary Pazura wygadał się o nietypowej sytuacji w relacjach z córką. Nie jeden ojciec by się poddałCzytaj dalej

Tarcza Finansowa dla firm

PKO BP podało także do ogólnej informacji, że wspomaga tworzenie systemu wniosków w ramach Tarczy Finansowej dla firm. W ten sposób bankowi doradcy pomogą wnioskodawcom uzyskać świadczenia na rzecz ich przedsiębiorstw.

Dzisiaj grzeje:
1. Wielki bank zdecydował się poprzeć strajkujące kobiety. Piękne zachowanie władz i pracowników instytucji
2. Dziecko przytuliło się do ogromnego rottweilera. Reakcja psa jedna na milion
3. Wspaniały czyn 19-letniej strażaczki. Mało osób zdecydowałoby się na taki gest

- Nasza spółka, Operator Chmury Krajowej na zlecenie Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia przygotowała rozwiązanie, dzięki któremu pacjenci mogą korzystać z konsultacji wideo udzielanych przez pracowników medycznych, bez wychodzenia z domu. [...] "Od pewnego czasu grupa pracowników PKO Banku Polskiego wspiera pracę infolinii GIS, wykorzystując swoje doświadczenie w pracy w m.in. najlepszej bankowej infolinii czy lata doświadczeń w obsłudze klientów - wspomina PKO BP.

Już niedługo przełom w walce z COVID-19. Seniorzy skorzystają jako pierwsiJuż niedługo przełom w walce z COVID-19. Seniorzy skorzystają jako pierwsiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ukryta kamera zarejestrowała, co pies robi z kotem, gdy właściciele wychodzą z domu. Nie mogli uwierzyć
  2. Mateusz Morawiecki właśnie ogłosił swoje decyzje. Pilna wiadomość do wszystkich Polaków
  3. 8-letni Mikołaj znalazł sposób na zmniejszenie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Nowy pomysł zachwycił klientów warszawskiej galerii
  4. Policjantka zareagowała w zdumiewający sposób na protestujących we Wrocławiu. Jej zachowanie zupełnie nas urzekło
  5. Nagrała, co jej border collie robi pod jej nieobecność. Obejrzała wideo i zalała się łzami
  6. Owczarek nie chciał pójść do weterynarza. Właściciel mógł zrobić tylko jedno

Źródło: wnp.pl

Następny artykuł