Protest w trakcie, którego policjantka pokazała wielkie wsparcie obywatelom
fot. Twitter - StudzinskiPrzem
Autor Olga Szmańda - 25 Października 2020

Policjantka zareagowała w zdumiewający sposób na protestujących we Wrocławiu. Jej zachowanie zupełnie nas urzekło

Protest we Wrocławiu w sprawie orzeczenia Trybunały Konstytucyjnego przybrał nowy wymiar. Podczas pochodu wszystkich kobiet i mężczyzn walczących o brak zmiany prawa aborcyjnego w Polsce doszło do niezwykłego nagrania pewnej policjantki. Kobieta będąca na służbie miała za zadanie pilnować tłumu, który szedł ulicami Wrocławia. Nikt jednak nie spodziewał się co takiego zrobi umundurowana kobieta.

Protest w sprawie orzeczenia Trybunały Konstytucyjnego dotyczącego zakazu aborcji w Polsce w wypadku wykrycia wady genetycznej płodu, wywołał poruszenie całego narodu. Polki i Polacy od piątku każdego dnia we wszystkich miastach demonstrują swój sprzeciw dotyczący wyroku.

Nawet Karol Strasburger zabrał głos na temat wyroku TK. Odważny wpis prezentera zdumiał internautówNawet Karol Strasburger zabrał głos na temat wyroku TK. Odważny wpis prezentera zdumiał internautówCzytaj dalej

Od momentu orzeczenia jakie wydał TK miliony polskich kobiet manifestuje swoje oburzenie dotyczące zakazu aborcji. Tym samym polska płeć piękna wspierana jest także poza granicami kraju. Na każdym proteście, który oficjalnie pokazuje głęboki sprzeciw i oburzenie dotyczące decyzji TK znajduje się również policja, która ma na celu ochronę zgromadzonych oraz zapewnienie im bezpiecznej możliwości manifestacji.

Protest w sprawie orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego. Policjanta na służbie pokazała swoje wsparcie

Do sieci trafiło nagranie, które umieściła jedna z manifestujących we Wrocławiu. Podczas pochodu wykazującego sprzeciw dotyczący decyzji TK jedna z uczestniczek protestu nagrała policjantkę, która wykonuje gest wsparcia w stosunku do protestujących. Autorka filmu napisała na swoim profilu na Twitterze wymowny komentarz do wideo.

"Bije brawo demonstrującym, nie demonstrujących" - skomentowała film użytkowniczka serwisu społecznościowego.

8-letni Mikołaj znalazł sposób na zmniejszenie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Nowy pomysł zachwycił klientów warszawskiej galerii8-letni Mikołaj znalazł sposób na zmniejszenie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Nowy pomysł zachwycił klientów warszawskiej galeriiCzytaj dalej

W minioną sobotę ponownie na ulice polskich miast wyszły kobiety i mężczyźni protestujący wyrokowi Trybunały Konstytucyjnego. Tym samym od czwartku na ulicach całej Polski oraz poza granicami kraju ludzie wyrażają swój sprzeciw dotyczący zakazu aborcji w przypadku ciężkiej choroby/wady płodu. Tym samym sprzeciwiają się sformułowaniom, że jest to niezgodne z konstytucją.

Protesty odbyły się m.in. we Wrocławiu. Tamtejsze wydanie “Gazety Wyborczej” poinformowało, że w proteście wzięło udział około trzech tysięcy osób, które udały się pod Archidiecezję Wrocławską. Manifestujący zawiesili tam na bramie wieszaki symbolizujące protest Piekło Kobiet.

Na nagraniu umieszczonym przez protestującego mężczyznę z Wrocławia widać policjantkę na służbie, która bije brawo innym demonstrującym. Tym samym poruszający się ludzie również zaczęli klaskać na znak podziękowania za wsparcie ze strony umundurowanej kobiety.

Dzisiaj grzeje:
1. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": łzy, zachwyt i jak zwykle apetyt na więcej. Kto w ostatnim odcinku skradł serca jurorów?
2. Grochola przerywa milczenie. Wyznała, co jej oprawca zrobił kotu. Nie mieści się w głowie
3. Akwarium Polaka trafiło do Księgi Rekordów Guinnessa. Nie zgadniecie, co jest w nim niezwykłego

"Chyba jeden z najlepszych momentów manifestacji na wrocławskich ulicach. Pani Policjantka macha do nas i bije brawo. Ludzie machający i klaszczący z balkonów, kierowcy trąbiący na ulicach, wielka solidarność z kobietami" - napisał Przemysław Studziński, który zamieścił w sieci nagranie.

Otyłą kobietę wszyscy wytykali palcami. W końcu schudła 234 kilogramy, jej metamorfoza powala na kolanaOtyłą kobietę wszyscy wytykali palcami. W końcu schudła 234 kilogramy, jej metamorfoza powala na kolanaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szczeniak był w okropnym stanie. Nie mógł uwierzyć, kto przyszedł go adoptować
  2. Pies rzucił się na małego chłopca. Niebywałe, co wydarzyło się sekundę później
  3. Pan Lech z Katowic wywija na TikToku. Emeryta śledzą tysiące internautów, wideo poderwie do tańca każdego
  4. Padła jasna deklaracja odnośnie dodatkowej emerytury. Seniorzy mogą mieć powody do radości
  5. Chihuahua chodzący na dwóch łapach miał zostać uśpiony. Kiedy weterynarz go zbadał, odkrył wstrząsającą prawdę
  6. Makabryczne doniesienia z Olsztyna. Psy trzymane w fatalnych warunkach, właścicielkę czeka surowa kara
  7. Cieszyła się, że jej kotka nauczyła się sztuczki. Nie przewidziała jednej katastrofy

Źródło: wiadomosci.gazeta.pl

Następny artykuł