"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jurorzy programu ponownie zachwyceni występami gwiazd
Fot. Twoja Twarz Brzmi Znajomo / YouTube
Autor Olga Szmańda - 25 Października 2020

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": łzy, zachwyt i jak zwykle apetyt na więcej. Kto w ostatnim odcinku skradł serca jurorów?

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo” gwiazdy w minionym 10. odcinku programu ponownie pokazały na co je stać. Talent uczestników jest niekwestionowany od samego początku. Niebywałe muzyczne dokonania gwiazd polskiej sceny muzycznej są jednym z ulubionych programów w ciągu tygodnia. Program wzrusza i rozbawia do łez. Tym razem występy skradły całkowicie serca jurorów. Na czele oczywiście znaleźli się Czadoman i Gosia Andrzejewicz.

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w 10. odcinku programu jako pierwsza na scenę wyszła Natalia Avelon, która wcieliła się w rolę Dody z piosenką z czasów Virgin. Kobieta zaśpiewała hitowy utwór “Szansa”. Nie obyło się bez licznych komentarzy zachwytu ze strony jurorów. Natalia ponownie dała pokazać się w programie z zupełnie nowej strony.

Portal internetowy Świat Radosci"Taniec z gwiazdami": Edyta Zając wyjawiła, na co przeznaczy pieniądze z wygranej. Godna podziwu decyzja uczestniczkiCzytaj dalej

Barwa głosu Dody, technika i maniera śpiewania Dody. Naprawdę słyszałam Dodę w 99 procentach twojego wykonania. Super, bo to jest trudna robota. […] Brawo Natalia - pochwaliła aktorkę Kasia Skrzynecka.

Z kolei występ Karola Dziuby jako Ini Kamoze w utworze „Here Comes The Hotstepper” został równie mile odebrany co występy innych uczestników. Mężczyzna ponownie dał pokazać się z innej strony i w nowej odsłonie. To również nie umknęło bardzo czujnym jurorom programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

- Jesteś do zjedzenia i twoja umiejętność naśladowania głosów jest jedyna w swoim rodzaju i to oznacza, że jesteś odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu w programie - Małgorzata Walewska była pod wrażeniem występu Karola.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" generuje wielkie gwiazdy polskiego show-biznesu

- Wiedziałem, że czeka cię nie lada wyzwanie ze względu na rytmikę tego wokalisty, ze względu na barwę głosu. Nie mam się do czego przyczepić Maurycy a mam co komplementować. Od samego wejścia trzymałeś barwę, nie wychodziłeś z roli, tańca. Widać, że ostatni tydzień to była tylko praca nad tą postacią. Gratulacje naprawdę - mówił Adam Strycharczuk.

Ma 56 lat i jest najstarszą dziewczyną Bonda. Monica Bellucci zdradziła sekret wiecznej młodościMa 56 lat i jest najstarszą dziewczyną Bonda. Monica Bellucci zdradziła sekret wiecznej młodościCzytaj dalej

Juror skomentował w ten sposób występ Maurycego Popiela, który tym razem w 10. odcinku programu wcielił się w rolę Jay Kay z Jamiroquai w utworze „Cosmic Girl”. Mężczyzna jak zwykle nie poddał się presji programu i dał z siebie wszystko. Jurorzy byli zachwyceni co szczególnie widać po wcześniej wspomnianym komentarzu Adama Strycharczuka.

Kolejnym występem pochwalił się Czadoman, który w minionym tygodniu zasiadł na podium “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wokalista tym razem został przeobrażony w Marcina Sójkę i zaśpiewał utwór “Zaskakuj mnie”. Wzruszeniom jurorów nie było końca. Katarzyna Skrzynecka jak zwykle opiewała Czadomana, czyli Pawła Dudkę w liczne komentarze.

- Brawo za powściągliwość. Robisz to już kompletnie swobodnie, jak znakomity świetny aktor. Na pierwszym planie jest twoja świetna technika, znakomita praca postaciowa i aktorska, świetne umiejętności wokalne. Naprawdę znakomicie śpiewasz i za dzisiejszy występ brawo, bo był on prawie identyczny z oryginałem - mówiła Katarzyna Skrzynecka.

Karmiła piersią podczas audiencji. Zdumiewająca reakcja papieża Franciszka, nikt się nie spodziewałKarmiła piersią podczas audiencji. Zdumiewająca reakcja papieża Franciszka, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Zachwycająca Gosia Andrzejewicz. Wiemy kim zostaną gwiazdy w nadchodzącym tygodniu

Jedna z faworytek programu Gosia Andrzejewicz stanęła w 10. odcinku “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przed nie lada wyzwaniem. Wokalistka znana ze swoich umiejętności muzycznych tym razem wcieliła się i przeobraziła w Majkę Jeżowską. Kobieta wykonała jeden z kultowych i najpopularniejszych utworów “A ja wolę moją mamę”. Znając umiejętności Gosi Andrzejewicz nie dziwi fakt, że jurorzy byli pod ogromnym zaskoczeniem idealnie odtworzonej postaci Majki Jeżowskiej. Nie szczędzili pozytywnych komentarzy pod adresem wokalistki.

- Bardzo ci dziękuję, że znowu miałem pięć lat dzisiaj. Odwzorowałaś Majki barwę, co jest nieprawdopodobne. To jest coś co jest mega wyzwaniem. Ja się bawiłem przednio, jeśli były jakieś mankamenty (…), ja ich nie widziałem. Gosia, łezkę uroniłem - skomentował Adam Strycharczuk.

Dzisiaj grzeje:
1. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": łzy, zachwyt i jak zwykle apetyt na więcej. Kto w ostatnim odcinku skradł serca jurorów?
2. Wrocław. Pyszczek psa wybuchł, właściciel nie leczył zwierzaka od lat. Ratownicy nie mieli wyboru, cierpienie było przeolbrzymie

3. Po tym jak ZUS wdroży nowe zmiany będzie mógł samodzielnie uzyskiwać dane z systemu informatycznego Centrum e-Zdrowia (systemu EWP), w którym to zapisane są wszystkie informacje o osobach, które zostały objęte kwarantanną i izolacją domową.

W następnym odcinku programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” gwiazdy show wcielą się w nowe muzyczne role. Będzie to między innymi: Natalia Avelon jako Nelly Furtado, Marta Gałuszewska jako Shakira, Gosia Andrzejewicz jako Beata Kozidrak (Bajm),Paweł Dudek Czadoman jako Luciano Pavarotti, Karol Dziuba jako Eleni, Maurycy Popiel jako Kurt Cobain (Nirvana), Filip Gurłacz jako Charles Aznavour oraz Kamila Boruta jako Nicholas Petricca (Walk The Moon).

Policjantka zareagowała w zdumiewający sposób na protestujących we Wrocławiu. Jej zachowanie zupełnie nas urzekłoPolicjantka zareagowała w zdumiewający sposób na protestujących we Wrocławiu. Jej zachowanie zupełnie nas urzekłoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies przeszedł operację oczu i w końcu zobaczył swoją rodzinę. Wideo z jego reakcją jest hitem
  2. Mamy komentarz Agaty Dudy ws. Strajku Kobiet. Padły wiele znaczące słowa
  3. Pan Lech z Katowic wywija na TikToku. Emeryta śledzą tysiące internautów, wideo poderwie do tańca każdego
  4. Padła jasna deklaracja odnośnie dodatkowej emerytury. Seniorzy mogą mieć powody do radości
  5. Chihuahua chodzący na dwóch łapach miał zostać uśpiony. Kiedy weterynarz go zbadał, odkrył wstrząsającą prawdę
  6. Na oczach dziecka kopnął szczeniaka. Wstrząsające nagranie z Polski trafiło do sieci
  7. Grochola przerywa milczenie. Wyznała, co jej oprawca zrobił kotu. Nie mieści się w głowie

Źródło: pomponik.pl

Następny artykuł