Nowa gwiazda na TikToku
Fot. Taneczny Lech / TikTok
Autor Kamila Krótka - 21 Października 2020

Pan Lech z Katowic wywija na TikToku. Emeryta śledzą tysiące internautów, wideo poderwie do tańca każdego

Pan Lech z Katowic stał się nową gwiazdą TikToka. To energiczny senior, który zaimponował Polakom… występami w aplikacji, z pozoru obsługiwanej głównie przez nastolatków. Taneczny Lech - bo tak brzmi jego artystyczny pseudonim - pod swoimi nagraniami zdobył już ponad 60 tysięcy polubień.

Okazuje się, że TikTok to miejsce nie tylko dla najmłodszych. Mimo że Lech Kiliański swoją pogodą ducha i energią pokazuje, że bliżej mu do nastolatka niż do seniora, to zdążył już przejść na emeryturę.

Myślał, że złowił dużą rybę. Nieprawdopodobne, co naprawdę chwycił na wędkę, jest wideoMyślał, że złowił dużą rybę. Nieprawdopodobne, co naprawdę chwycił na wędkę, jest wideoCzytaj dalej

Pan Lech gwiazdą TikToka

Lech Kiliański to 73-letni emeryt z Katowic, który swoją energię postanowił wykorzystać w popularnej wśród młodzieży aplikacji TikTok. Nic dziwnego, że zrobił furorę w sieci. Jego tanecznych kroków mógłby pozazdrościć niejeden nastolatek.

- Do kręcenia filmików zachęcił mnie film. To dla mnie świetna zabawa, a ja naprawdę uwielbiam tańczyć, więc mogę się tym podzielić z innymi. Mój syn Paweł mi podpowiada i pomaga – mówi senior.

Na filmikach widać, że Taneczny Lech naprawdę dobrze się bawi. Taniec to jednak nie wszystko, bo senior z Katowic poznając trendy wśród użytkowników, sam zaczął się ich uczyć i podejmować wyzwania.

- Widać było, że kręcenie filmów sprawia mu radość i powoduje, że dzień nie staje się kolejną rutyną. Swoją radość przekazuję innym, wywołując uśmiech na twarzy w tym trudnym okresie. Postanowił nazwać się - Taneczny Lech, ponieważ kocha tańczyć i taniec jest dla niego wolnością - opowiada syn Paweł.

“W mordę jeża!” - powiedziałby serialowy Boczek. Wspominając Dariusza Gnatowskiego, trudno zapomnieć o jego kultowych tekstach“W mordę jeża!” - powiedziałby serialowy Boczek. Wspominając Dariusza Gnatowskiego, trudno zapomnieć o jego kultowych tekstachCzytaj dalej

Pasja na TikToku

Pan Lech uwielbia tańczyć, jednak jego pełne rozrywek życie zakończyło się wraz z pandemią koronawirusa. Postanowił jednak nie rezygnować ze swojej pasji i założył konto w popularnej aplikacji. Tam kręci filmy do muzyki.

- Uwielbiam tańczyć i brać udział w rozrywkowych imprezach. Przed pandemią chodziłem na różne wydarzenia dla seniorów w Katowicach. Brałem udział w dancingach czy zajęciach w różnych domach kultury. Bardzo lubię prelekcje o podróżowaniu oraz akcję teatr w piątki za piątki - mówi Lech Kiliański.

Internauci są zachwyceni panem Lechem. Ma on prawie 9 tysięcy obserwujących, a jego filmiki obejrzało już kilkuset użytkowników. Taneczny Lech nie narzeka też na brak pozytywnych komentarzy.

Dzisiaj grzeje:
1. Największa metamorfoza ostatnich lat. Boczek ze "Świata według Kiepskich" nie przypomina już dawnego siebie
2. Wstrząsające słowa Grabowskiego o dawnych czasach. Jego ciotka robiła okropne rzeczy szczeniakom
3. Nie spodziewaliśmy się, że publiczność będzie aż tak wzruszona. Zjawiskowy występ w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Lech Kiliański pokazuje, że wiek to tylko liczba. Wszystko zależy od nastawienia do życia, w tym przypadku zdecydowanie pozytywnego. Zobaczcie nagrania, które Taneczny Lech wrzuca do sieci:

Jest nadzieja dla tysięcy Polaków mieszkających w blokach. Mogą znacznie obniżyć swoje opłaty, petycja już w SejmieJest nadzieja dla tysięcy Polaków mieszkających w blokach. Mogą znacznie obniżyć swoje opłaty, petycja już w SejmieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ukryta kamera nagrała, co chłopiec robi z kotem sąsiadów, gdy nikt nie patrzy
  2. Pies rzucił się na małego chłopca. Niebywałe, co wydarzyło się sekundę później
  3. Starsi ludzie naprawdę się ucieszą. Naukowcy znaleźli sposób na popularną i dotkliwą chorobę
  4. Polacy ustawiają się w kolejkach po konkretne produkty. Ich skład nie pozostawia wątpliwości
  5. Z ostatniej chwili: tragiczna wieść obiegła media. Kraków pogrążony w żałobie, nie żyje wielki przyjaciel zwierząt
  6. Ciężarna suczka straciła wszystkie szczenięta. Wolontariusze wpadli na wzruszający pomysł, jak przyjść jej z pomocą

źródło: katowice.naszemiasto.pl

Następny artykuł