"Taniec z gwiazdami", Edyta Zając zwyciężczyni kolejnej edycji programu pochwaliła się na co przeznaczy nagrodę
fot. East News - Piotr Molecki
Autor Olga Szmańda - 25 Października 2020

"Taniec z gwiazdami": Edyta Zając wyjawiła, na co przeznaczy pieniądze z wygranej. Godna podziwu decyzja uczestniczki

“Taniec z gwiazdami” i już XI edycja programu dobiegły końca. W miniony piątek nagrodę i wygraną otrzymała modelka i gwiazda show Edyta Zając. Kobieta w trakcie jednego z wywiadów z portalem party.pl opowiedziała na co przeznaczy część nagrody. Nikt z widzów “Tańca z gwiazdami” nie spodziewał się takiej odpowiedzi ze strony modelki. Edyta Zając zaskoczyła wszystkich widzów show.

“Taniec z gwiazdami’ w miniony piątek doszło już do ostatniego rozstrzygającego odcinka programu. Tym razem na parkiecie TZG spotkały się dwie finalistki Julia Wieniawa i Edyta Zając. Aktorka i modelka od początku programu były faworytkami widzów stacji Polsat.

Krzysztof Krawczyk nie może narzekać na emeryturę. Wyznał, że swoją sytuację zawdzięcza mamie i żonieKrzysztof Krawczyk nie może narzekać na emeryturę. Wyznał, że swoją sytuację zawdzięcza mamie i żonieCzytaj dalej

Edyta Zając została w piątek 23 października 2020 zwyciężczynią XI edycji “Tańca z gwiazdami”. Modelka dzielnie walczyła przez wiele tygodni na parkiecie razem ze swoim partnerem tanecznym. Widzowie stacji Polsat byli zachwyceni jej umiejętnościami oraz urzekającym talentem.

Teraz Edyta Zając jest już szczęśliwą posiadaczką kryształowej kuli oraz nagrody pieniężnej o wartości 100 tys. złotych. Jej taneczny partner również otrzymał nagrodę. Tym samym oboje wpisali się na listę nowych zwycięzców "Tańca z gwiazdami".

Modelka w trakcie jednego z wywiadów dla portalu party.pl opowiedziała na co przeznaczy wygrane pieniądze. Co ciekawe nikt nie spodziewał się, że część wygranej w kwocie 100 tys. złotych przeznaczy na swojego tanecznego partnera Michała Bartkiewicza. Gwiazda “Tańca z gwiazdami” opowiedziała o wyjątkowym prezencie dla swojego przyjaciela.

Nowe badania wskazują grupę osób odporną na zakażenie koronawirusem. Wiemy, kto się do niej zaliczaNowe badania wskazują grupę osób odporną na zakażenie koronawirusem. Wiemy, kto się do niej zaliczaCzytaj dalej

"Taniec z gwiazdami", Edyta Zając przeznaczy nagrodę na partnera tanecznego

Portal party.pl zapytał Edytę Zając w towarzystwie partnera tanecznego Michała Bartkiewicza co takiego kobieta postanowi zrobić ze swoją nagrodą. okazało się, że Michał doskonale wie na co gwiazda przeznaczy wygraną w “Tańcu z gwiazdami”.

Modelka opowiedziała dziennikarce zabawną sytuację, która miała miejsce w trakcie jednej z prób do TZG. Edyta Zając wyznała, że wtedy Michał Bartkiewicz zauważył niebywale atrakcyjny element garderoby kobiety. Gwiazda postanowiła zażartować, że jeśli dojdą do finału i wygrają programu kupi mu taki sam egzemplarz garderoby.

Dzisiaj grzeje:
1. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": łzy, zachwyt i jak zwykle apetyt na więcej. Kto w ostatnim odcinku skradł serca jurorów?
2. Nowe fakty w sprawie pogryzionej 10-latki przez owczarka. Świadkowie pomagali odciągnąć zwierzę
3. Po tym jak ZUS wdroży nowe zmiany będzie mógł samodzielnie uzyskiwać dane z systemu informatycznego Centrum e-Zdrowia (systemu EWP), w którym to zapisane są wszystkie informacje o osobach, które zostały objęte kwarantanną i izolacją domową.

Najciekawszym elementem wywiadu był moment, w którym partner taneczny Edyty Zając ujawnił, że doskonale wie co takiego sprezentuje mu modelka. Mężczyzna nie krył uśmiechu i elementu zachwytu tym, że dostanie upragnioną rzecz od swojej gwiazdy. Parę jak widać połączyła głęboka przyjaźń, która nawiązała się podczas prób do “Tańca z gwiazdami”.

Przerwali wesele, aby poprzeć protestujących. Rewelacyjna postawa nowożeńców przejdzie do historiiPrzerwali wesele, aby poprzeć protestujących. Rewelacyjna postawa nowożeńców przejdzie do historiiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szczeniak był w okropnym stanie. Nie mógł uwierzyć, kto przyszedł go adoptować
  2. Pies rzucił się na małego chłopca. Niebywałe, co wydarzyło się sekundę później
  3. Pan Lech z Katowic wywija na TikToku. Emeryta śledzą tysiące internautów, wideo poderwie do tańca każdego
  4. Padła jasna deklaracja odnośnie dodatkowej emerytury. Seniorzy mogą mieć powody do radości
  5. Chihuahua chodzący na dwóch łapach miał zostać uśpiony. Kiedy weterynarz go zbadał, odkrył wstrząsającą prawdę
  6. Zauważyli golden retrievera siedzącego na dachu. Gdy przeczytali ogłoszenie wywieszone przed jego domem, zabrakło im słów
  7. Po miesiącach rozłąki owczarek niemiecki zobaczył swojego pana. Na widok mężczyzny absolutnie oszalał

Źródło: party.pl

Następny artykuł