Metamorfoza kobiety
Fot. TLC / YouTube
Autor Kamila Krótka - 29 Października 2020

Otyłą kobietę wszyscy wytykali palcami. W końcu schudła 234 kilogramy, jej metamorfoza powala na kolana

Metamorfoza tej 22-latki była czymś, czego zdecydowanie nikt się nie spodziewał. Historia tej dziewczyny obiegła już cały świat. Postanowiła ona zawalczyć o swoje ciało, a niewiarygodna przemiana zupełnie zmieniła jej życie. Wszystkim opadły szczęki z wrażenia.

Metamorfoza Christiny Philips zszokowała cały świat. Dziewczyna była już tak otyła, że nie mogła się samodzielnie poruszać, a jej wygląd powodował wyzwiska i wytykanie palcami. W końcu Christina wzięła się za siebie i zrzuciła 234 kilogramy. Dziś zupełnie nie przypomina kobiety, którą była wcześniej.

Prawdopodobnie najbardziej wzruszające zdjęcie z protestów. Wiemy, kim jest jego bohaterPrawdopodobnie najbardziej wzruszające zdjęcie z protestów. Wiemy, kim jest jego bohaterCzytaj dalej

Zniewalająca metamorfoza

Christina Phillips jeszcze w 2014 roku ważyła 321 kilogramów. Jej otyłość sprawiała, że kobieta nie była w stanie samodzielnie się poruszać. We wszystkim musieli pomagać jej bliscy. Z powodu tuszy była tak naprawdę uziemiona w swoim domu, w dodatku stała się pośmiewiskiem.

W końcu kobieta stwierdziła, że nie może dalej żyć w ten sposób. Wówczas zaczęła dbać o ciało, całkowicie zmieniając swoją codzienność.

Tym sposobem udało jej się zrzucić 234 kilogramy. Historia spektakularnej metamorfozy obiegła sieć.

“Rolnik szuka żony”: śmiałe wpisy Marty Manowskiej na temat wyroku TK. Prezenterka nie boi się mieć własnego zdania“Rolnik szuka żony”: śmiałe wpisy Marty Manowskiej na temat wyroku TK. Prezenterka nie boi się mieć własnego zdaniaCzytaj dalej

Nowa rzeczywistość

Dzisiaj Christina waży około 87 kilogramów i zaczęła życie na nowo.Mimo że towarzyszy jej wiele trudności, takich jak nadmiar skóry, kobieta dziś może mówić o prawdziwym szczęściu. Okazuje się, że życie z otyłością było o wiele trudniejsze.

W wywiadzie dla “People” kobieta wyznałą, że najbardziej cieszą ją proste czynności. Nic dziwnego, bo dawniej wykonanie ich graniczyło z cudem lub było zupełnie niemożliwe.

- To było niesamowite, to jak dostać drugie życie. Teraz jestem w stanie zrobić o wiele więcej. To naprawdę wspaniałe. Proste rzeczy w życiu stały się dla mnie w końcu przyjemne. Wiem, że wydaje się to głupie, ale jest to szczera odpowiedź. Chodzenie i możliwość pójścia do parku z moim siostrzeńcem. Najprostsza rzecz, jak zabranie go do parku czy pójście na zakupy - wyznała Christina.

Metamorfoza kobiety odmieniła nie tylko jej wygląd. Nie dość, że stosunki Christiny z rodziną i bliskimi uległy znacznej poprawie, to jeszcze odnalazła prawdziwą miłość. Okazuje się, że swojego chłopaka znała już przed metamorfozą. Ten bardzo ją wspierał w przemianie - podaje portal pikio.pl.

- Shane i ja znamy się od 8 lat. Znał mnie jeszcze, jak ważyłam o wiele więcej i bardzo mnie wspierał. Po wielu randkach sprawy potoczyły się poważnie i powiedziałam mu, że może się do mnie wprowadzić - powiedziała kobieta.

Dzisiaj grzeje:
1. Kinga Rusin wspiera protestujące kobiety. Prezenterka przekazała na ich rzecz pokaźną kwotę
2. Chcą uśpić 14-letniego lwa. Powód bardzo przykry, łzy ciekną z oczu
3. Przerwali wesele, aby poprzeć protestujących. Rewelacyjna postawa nowożeńców przejdzie do historii

Oto jak wygląda teraz kobieta:

metamorfoza

Jest nadzieja na dialog w sprawie przepisów aborcyjnych? Inicjatywa prezydenta wskazuje na jednoJest nadzieja na dialog w sprawie przepisów aborcyjnych? Inicjatywa prezydenta wskazuje na jednoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Owczarek niemiecki zaatakowany przez właścicieli. Nie spodziewali się, że zapukają do ich drzwi
  2. Pies bardzo tęsknił za panem. Nagrano moment, w którym dostał niezwykły prezent, można się popłakać
  3. Nikt wcześniej nie złowił ryby podobnej wielkości. Kolejny rekord na mapie Polski, wędkarz ma powody do świętowania
  4. Policjantka zareagowała w zdumiewający sposób na protestujących we Wrocławiu. Jej zachowanie zupełnie nas urzekło
  5. Chihuahua chodzący na dwóch łapach miał zostać uśpiony. Kiedy weterynarz go zbadał, odkrył wstrząsającą prawdę
  6. Halloween już jutro. Corgi dobrze wie, co robi się z dynią
  7. Golden retriever usłyszał płacz szczeniaczków. Był tylko 1 sposób, aby je pocieszyć, kamera nagrała przepiękną scenę

źródło: pikio.pl

Następny artykuł