Cezary Pazura w wzruszający sposób wypowiedział się o swojej córce
fot. Instagram - Cezary Pazura
Autor Olga Szmańda - 31 Października 2020

Cezary Pazura wygadał się o nietypowej sytuacji w relacjach z córką. Nie jeden ojciec by się poddał

Cezary Pazura przez lata samotnie wychowywał swoją obecnie 31-letnią córkę Anastazje. Znany aktor filmowy i teatralny ujawnił niedawno wzruszające informacje dotyczące jego relacji z pociechą. Co ciekawe ujawnił, że ich relacja jest tak mocna, że Anastazja dzwoni do niego nie tylko z życzeniami na Dzień Ojca ale także Dzień Matki.

Cezary Pazura uznawany jest od lat za jednego z najlepszych i najbardziej legendarnych polskich aktorów. Niestety mało kto wie o jego emocjonalnej i wzruszającej relacji z pierwszą córką Anastazją.

Podwyżka wynagrodzenia o 100 procent. Premier ogłosił, kto może liczyć na dodatkowe wsparcie od rząduPodwyżka wynagrodzenia o 100 procent. Premier ogłosił, kto może liczyć na dodatkowe wsparcie od rząduCzytaj dalej

Aktor udzielił w swoim życiu licznych wywiadów opierających się o tematykę związaną z jego dorobkiem artystycznym. Jednak niedawno na łamach magazynu “Viva” podzielił się z czytelnikami relacją jaka łączy go z najstarszą córką Anastazją.

31-letnia kobieta jest owocem jego pierwszego małżeństwa z żoną Żanetą. Córka jest obecnie dorosłą kobietą. Mimo to nadal utrzymuje niebywale bliski kontakt ze swoim ojcem. Co ciekawe Anastazja jest jedynie o rok młodsza od obecnej partnerki Cezarego Pazury, Edyty.

Cezary Pazura o relacji z córką

Córka Cezarego Pazury poszła w ślady ojca i również jest artystką. Anastazja jest bardzo ważna dla swojego ojca a aktor na łamach magazynu wspomniał również o niezwykłej sytuacji, która rok w rok ma miejsce w ich wspólnym życiu.

- Nastka jest artystą, miała mieć wystawę w Pałacu Kultury, wszystko było przygotowane na benefis, strasznie na to liczyłem, koronawirus wszystko zaprzepaścił. Czasami się ścieramy, czasami patrzę krytycznie na jej wybory, ale niczego nie zabraniam - opowiedział Cezary Pazura.

Aktor ujawnił również na łamach magazynu “Viva”, że jego pierwsza córka Anastazja świetnie dogaduje się z jego dziećmi ze związku z Edytą Pazurą.

- Kiedy przychodzi, a Nastka świetnie rysuje, Amelka od razu z nią siada i pokazuje swoje prace, z Antkiem robi pojedynki na miecze, które Antek zawsze zwycięża, sprawdza ich z angielskiego, bo studiowała w Anglii. Koleguje się z moją żoną i bawi się z moimi dziećmi - wspomina aktor.

104-latka chciała odwiedzić rodzinę, ale podroż autem byłaby zbyt mecząca. Nie zgadniecie, na jaki pomysł wpadła seniorka104-latka chciała odwiedzić rodzinę, ale podroż autem byłaby zbyt mecząca. Nie zgadniecie, na jaki pomysł wpadła seniorkaCzytaj dalej

Więź ojca z córką. Niezwykła historia Cezarego Pazury

Anastazja urodziła się dzięki związkowi Cezarego Pazury z pierwszą żoną Żanetą. Aktor poznał ją na warsztatach aktorskich w 1989 roku. Kobieta w momencie poznania Cezarego Pazury miała 16 lat a mężczyzna 24. Krótko po tym jak Żaneta ukończyła 18 rok życia para pobrała się i szybko doczekała pierwszej córki.

Niestety przez rosnącą popularność Cezarego Pazury jego pierwsza żona Żaneta zaczęła się zmieniać. W życiu kobiety doszło do nadużywania alkoholu oraz niektórych narkotyków. W 1994 roku Żaneta zniknęła z życia Cezarego Pazury i jego córki Anastazji. Zerwała tym samym kontakt z rodziną i zrzekła się praw do dziecka.

Aktor zajął się samotnym wychowywaniem wtedy swojej 4-letniej pociechy. Następnie w jego życiu pojawiła się Weronika Marczuk, która przez blisko 13 lat razem z Cezarym Pazurą wychowywała Anastazję. W magazynie “Viva” gwiazdor opowiedział o tej trudnej sytuacji i tym jakie relacje łączą go z córką. Opisał również niezwykle wzruszającą sytuację, która rok w rok dotyka jego i Anastazji.

Portal internetowy Świat Radosci"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Eleni, Beata Kozidrak i Nelly Furtado. Uczestnicy zachwycili swoimi kreacjami po raz kolejnyCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:
1. Wielki bank zdecydował się poprzeć strajkujące kobiety. Piękne zachowanie władz i pracowników instytucji
2. Dziecko przytuliło się do ogromnego rottweilera. Reakcja psa jedna na milion
3. Wspaniały czyn 19-letniej strażaczki. Mało osób zdecydowałoby się na taki gest

- Nastka zawsze była ze mną, jestem jej jedynym opiekunem. Jedna mama ją zostawiła. druga odeszła. Ma w życiu ciężko pod tym względem. Na Dzień Matki dzwoni do mnie. "Tato jesteś dla mnie matką. Jesteś dla mnie wszystkim" - wspomina Cezary Pazura. Cezary Pazura z rodzinąCezary Pazura z rodziną

Iwona z Iwona z "Sanatorium miłości" podzieliła się intymnym wyznaniem. Uczestniczka programu chyba nigdy nie przestanie zaskakiwać fanówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ukryta kamera zarejestrowała, co pies robi z kotem, gdy właściciele wychodzą z domu. Nie mogli uwierzyć
  2. Mateusz Morawiecki właśnie ogłosił swoje decyzje. Pilna wiadomość do wszystkich Polaków
  3. 8-letni Mikołaj znalazł sposób na zmniejszenie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Nowy pomysł zachwycił klientów warszawskiej galerii
  4. Policjantka zareagowała w zdumiewający sposób na protestujących we Wrocławiu. Jej zachowanie zupełnie nas urzekło
  5. “Rolnik szuka żony”: Mateusz zamieścił wymowny komentarz na profilu Martyny. Miły gest wzbudził uwagę internautów
  6. Zgubili ukochanego psa na stacji. Po kilka dniach poszukiwań doznali wstrząsu
  7. Mama przyłapała córkę z psem w ogrodzie. Od razu wyciągnęła telefon

Źródło: kobieta.wp.pl

Następny artykuł