Maciej Stuhr pokazał zdjęcia prac swojej siostry
fot. East News - TRICOLORS
Autor Olga Szmańda - 4 Listopada 2020

Maciej Stuhr pochwalił się siostrą i jej wyjątkowymi dziełami. "Wyrosła na wspaniałą artystkę" - napisał aktor

Maciej Stuhr pokazał niezwykły talent swojej siostry Marianny Stuhr. Aktor opublikował na swoim profilu na Instagramie jedno z dzieł kobiety. Okazuje się, że siostra gwiazdora ma równie duże zacięcie artystyczne co jej brat. Maciej Stuhr z pewnością jest dumny z siostry i jej spektakularnych umiejętności.

Maciej Stuhr ma niezwykle utalentowaną siostrę. Marianna Stuhr została malarką a jej dumny brat chwali się w mediach społecznościowych dokonaniami swojej ukochanej siostry. Mężczyzna nie posiada się z radości.

Pamiętacie pogodnego Steffena Möllera z Pamiętacie pogodnego Steffena Möllera z "M jak miłość"? Zdumiewające, jak obecnie wygląda życie gwiazdyCzytaj dalej

Maciej Stuhr znany jest z tego, że bardzo dba o prywatność swojej rodziny. Aktor nie wypowiada się zbyt często na forum publicznym o tym co robią i czym zajmują się jego najbliżsi.

Mimo to, od czasu do czasu uchyli rąbka tajemnicy rodziny Stuhr i zwierzy się swoim fanom w mediach społecznościowych co takiego dzieje się w jego rodzinie. Na swoim profilu na Instagramie umieścił ostatnio zdjęcie niezwykłych dzieł sztuki, których autorką jest Marianna Stuhr.

Do tej pory Marianna Stuhr nie wychylała się zbytnio w mediach społecznościowych. Jej ojciec i brat to znany aktorzy więc nic dziwnego, że kobieta mogła czuć się przytłoczona ich rozgłosem wśród polskich i zagranicznych widzów. Jednak tym razem Maciej Stuhr postanowił pochwalić swoją siostrę i pokazać czym obecnie się zajmuje. Jak widać Marianna Stuhr ma równie wielki talent co reszta jej rodziny.

Wzruszające słowa Dagmary Kaźmierskiej. Gwiazda Wzruszające słowa Dagmary Kaźmierskiej. Gwiazda "Królowych życia" pokazała niezwykłą fotografięCzytaj dalej

Maciej Stuhr pochwalił się zdolnościami siostry

Mało kto z fanów rodziny Stuhr wiedział o tym, że siostra i córka znanych aktorów jest malarką. Jerzy Stuhr uznawany za wybitnego aktora oraz jego syn Maciej od lat goszczą na pierwszych stronach mediów w Polsce. Tym samym Marianna Stuhr również postanowiła pójść w artystycznym kierunku ze swoją karierą.

Kobieta nie zajęła się jak reszta rodziny aktorstwem postanowiła zostać malarką. Mało kto wie, że liczne prace siostry Macieja Stuhra zdobią wnętrze Hotelu Warszawa, który mieści się w zabytkowym budynku Prudentiala w stolicy.

Marianna Stuhr w swoich pracach pokazuje styl współczesny z nutą tradycji. Kobieta łączy te style i opowiada na swoich obrazach o intymnych opowieściach z życia. Poza malowaniem obrazów zajmuje się również projektami graficznymi.

Starszy brat jest ewidentnie dumny ze swojej siostry, która odnosi spore sukcesy w działalności artystycznej. Aktor umieszczając prace Marianny Stuhr zachęcił swoich obserwatorów do zapoznania się z jej pracami.

Jeden objaw wystarczy, by wykryć COVID-19. Opracowano przełomową metodę dotyczącą koronawirusaJeden objaw wystarczy, by wykryć COVID-19. Opracowano przełomową metodę dotyczącą koronawirusaCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:
1. Agnieszkę Fatygę wspomina mąż artystki, Wojciech Olszański. Padły słowa, których po prostu nie da się zapomnieć
2. Pies zaatakował małego chłopca. Kilka sekund później dzieje się coś niebywałego
3. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Eleni, Beata Kozidrak i Nelly Furtado. Uczestnicy zachwycili swoimi kreacjami po raz kolejny

"Moja siostra wyrosła na wspaniałą malarkę. Sami zobaczcie" - napisał aktor na swoim profilu na Instagramie.Maciej Stuhr

Jeszcze w listopadzie szykuje się zmiana dotycząca niedziel handlowych. Polacy nie mogą się doczekaćJeszcze w listopadzie szykuje się zmiana dotycząca niedziel handlowych. Polacy nie mogą się doczekaćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niania znęcała się nad dzieckiem. Wtedy w obronie malucha stanął pies
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Bank wyszedł z inicjatywą, z której skorzystają tysiące Polaków. "Odpowiedzialność za Polskę i Polaków jest wpisana w naszą misję i strategię"
  4. Policjantka zareagowała w zdumiewający sposób na protestujących we Wrocławiu. Jej zachowanie zupełnie nas urzekło
  5. Joanna Jabłczyńska uciekła z Warszawy. Fani nie dowierzają, dla kogo porzuciła wielkomiejskie luksusy
  6. Doberman ma nietypowe hobby. Na widok jego zdjęć szczęka sama opada
  7. Przygarnęła dzikiego lwa, zdjęcia zwierzęcia i jej córki wywołują dreszcze. "Nie do wiary, jacy byliśmy głupi"

Źródło: plotek.pl

Następny artykuł