Kobieta nagrała filmik jak całuje swoje dziecko. Reakcja malucha rozbawi każdego
fot. Youtube - Scary Mommy
Autor Olga Szmańda - 5 Listopada 2020

Mama dała dziecku buziaka, a jego reakcja podbiła miliony serc w sieci. Wideo sprawi, że na pewno się uśmiechniesz

Kobieta wzięła swoje dziecko na ręce i postanowiła je przytulić i pocałować. Całe zdarzenie zostało nagrane i pokazuje niezwykłą reakcję dziecka. Wideo stało się hitem sieci, który w dobie pandemii poprawia humor wszystkim internautom. Takie wydarzenie pełne miłości, empatii i pozytywnych uczuć idealnie nadaje się dla widzów, którzy są przeciążeni negatywnymi emocjami ze świata.

Kobieta nagrała swoje uczuciowe chwile z małym dzieckiem. Jej wideo poprawi humor wszystkim widzom, którzy przeciążeni są negatywnymi informacjami ze świata. Filmik, który pokazuje więź matki z dzieckiem rozweseli nawet największego ponuraka.

Pamiętacie siostrę Genowefę Basen? Wiemy co słychać u gwiazdy serialu Pamiętacie siostrę Genowefę Basen? Wiemy co słychać u gwiazdy serialu "Daleko od noszy"Czytaj dalej

Obecny czas pandemii koronawirusa sprawia, że w sieci pojawiają się głównie negatywne informacje, a te negatywnie wpływają na naszą psychikę. Niestety złe informacje wywołują u czytelników smutek i strach przed kolejnymi niewiadomymi.

Na przeciw niedogodnością związanym z panującą epidemią wyszła pewna mama, która prywatne nagranie ze swoim dzieckiem umieściła w internecie. Kobieta swoim filmem ponownie przyniosła radość wielu internautom, którzy boją się wszechobecnej paniki.

Kobieta i jej dziecko wywołały uśmiech na twarzy internautów

Beata Kozidrak i Zenon Martyniuk w Biedronce. Sklep uhonoruje specjalnym wydarzeniem aż 70 tys. PolakówBeata Kozidrak i Zenon Martyniuk w Biedronce. Sklep uhonoruje specjalnym wydarzeniem aż 70 tys. PolakówCzytaj dalej

Niestety obecne czasy związane głównie z informacjami o nowych przypadkach zakażenia koronawirusem nie wywołują wśród czytelników i widzów pozytywnych emocji. Z każdej strony ludzie zasypywani są nowymi i często nieprawdziwymi informacjami związanymi z COVID-19.

Kolejne wprowadzone obostrzenia i zakazy wywołują niepokój, strach i smutek wśród populacji całego świata. Brak wiedzy na temat choroby, która ciągle ewoluuje i strach przed zachorowaniem negatywnie wpływa na obywateli świata.

Szczególnie narażone są rodziny, które w trakcie pandemii muszą pogodzić pracę zdalną rodziców i czas dla swoich pociech. Przy wielu negatywnych informacjach ze świata takie spędzanie czasu w domu nie zawsze kojarzone jest z pozytywnymi emocjami. Dodatkowo obowiązki, które przy ciągłym siedzeniu w domu są znacznie większe, powodują stres i nerwowy nastrój domowników.

Naprzeciw wszystkim negatywom postanowiła wyjść jedna z czytelniczek portalu Scarymommy. Kobieta na swoim profilu na YouTube umieściła zabawny filmik ze swoim dzieckiem. Dziesięciomiesięczna pociecha kobiety na nagraniu niezwykle reaguje na zachowanie swojej matki.

Uroczy filmik zachwycił internautów. Na wideo widać jak młoda mama daje swojemu dziecku buziaka, a ono w zabawny i spontaniczny sposób reaguje na zachowanie matki. Słodkie całusy mamy z pociechą wywołują zachwyt u wszystkich oglądających.

Wyprawa na Księżyc niewątpliwie była niebywałym wyczynem. Jedno nagranie sprawia jednak, że trudno powstrzymać śmiechWyprawa na Księżyc niewątpliwie była niebywałym wyczynem. Jedno nagranie sprawia jednak, że trudno powstrzymać śmiechCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:
1. Agnieszkę Fatygę wspomina mąż artystki, Wojciech Olszański. Padły słowa, których po prostu nie da się zapomnieć
2. 12-letni chłopiec podrzucił szczeniaka do schroniska. Dołączył list wywołujący strumienie łez
3. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Eleni, Beata Kozidrak i Nelly Furtado. Uczestnicy zachwycili swoimi kreacjami po raz kolejny

Kobieta zaraz po nagraniu postanowiła, że udostępni je szerszej publice by inni też mogli dzielić jej szczęśliwe i radosne chwile. W krótkim czasie wideo stało się hitem sieci i internauci z całego świata chętnie oglądają tak pozytywne informacje.

Portal internetowy Świat Radosci"M jak miłość": w sieci pojawiło się mnóstwo zdjęć sprzed lat. Przemiana ulubionych aktorów wywołała w fanach ogrom emocjiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. Nowe, drakońskie kary za brak maseczki. Prezydent Andrzej Duda zadecydował
  3. Bank wyszedł z inicjatywą, z której skorzystają tysiące Polaków. "Odpowiedzialność za Polskę i Polaków jest wpisana w naszą misję i strategię"
  4. Policjantka zareagowała w zdumiewający sposób na protestujących we Wrocławiu. Jej zachowanie zupełnie nas urzekło
  5. Joanna Jabłczyńska uciekła z Warszawy. Fani nie dowierzają, dla kogo porzuciła wielkomiejskie luksusy
  6. Pitbull został przyłapany z kotem. Właścicielka nagrała zawstydzonego psa
  7. Przechodnie odebrali suczkę uzależnionemu od picia mężczyźnie. Niestety, było już za późno

Źródło: edziecko.pl

Następny artykuł