Włosy tej dziewczynki przykuwają uwagę wszystkich. Od 15 lat nie ścinała włosów i teraz jest japońską roszpunką
fot. East News - Media Drum
Autor Olga Szmańda - 5 Listopada 2020

Od 15 lat nie ścinała włosów. Efekt, jaki udało jej się uzyskać, powala na kolana

Włosy to nieodłączny element wyglądu każdego człowieka. Dbanie o nie spędza niejednemu sen z powiek. Wśród osób, które niezwykle zadbały o swoje włosy jest pewna japońska dziewczyna. Kobieta od 15 lat nie ścinała włosów i tym samym została mianowana... przepiękną roszpunką. Poznajcie kobietę, która ma jedne z najdłuższych włosów świata.

Włosy tej kobiety stały się dla niej symbolem buntu przeciwko rodzicom. Jako nastolatka postanowiła, że nie będzie chodzić do fryzjera i nie pozwoli swoim opiekunom ingerować w swój wygląd.

Bardzo bliskie spotkanie z morskim stworem. Nagranie Bardzo bliskie spotkanie z morskim stworem. Nagranie "połknięcia" kajakarek podbija internetCzytaj dalej

Sprzeciw japońskiej roszpunki i dbanie o wygląd swoich włosów przyniósł jej niezwykłą sławę na arenie międzynarodowej. Japonka Rin Kambe swój młodzieńczy sprzeciw przekuła w niezwykły wygląd, który teraz daje jej wielką sławę.

Wiele dziewczynek od dziecka pragnie być zapisanych na balet, naukę pływania, plastykę czy jazdę konną jednak Rin postanowiła wybrać zupełnie inną pasję. Jej rodzice mieli inny plan na swoją córkę.

Dziewczynka za radą rodziców zapisała się na treningi piłki nożnej. Jej rodzice byli bardzo surowi i zależało im na tym, by dziewczynka była jak najlepsza w swojej dyscyplinie.

Włosy stały się częścią jej życia. Pomogły odnaleźć kobiecie własne "ja"

Beata Kozidrak i Zenon Martyniuk w Biedronce. Sklep uhonoruje specjalnym wydarzeniem aż 70 tys. PolakówBeata Kozidrak i Zenon Martyniuk w Biedronce. Sklep uhonoruje specjalnym wydarzeniem aż 70 tys. PolakówCzytaj dalej

Niestety w treningach zaczęły przeszkadzać jej włosy. Wtedy też rodzice Rin postanowili ścinać je na krótko. Przez lata miała fryzurę przypominającą chłopca.

Niestety Rin nie do końca akceptowała to, jak kazali wyglądać jej rodzice. Kiedy skończyła 20 lat i była już młodą kobietą postanowiła postawić na swoim i nie ścinać włosów.

Rozpoczęła karierę modelki i w tym samym czasie postanowiła zapuszczać włosy. Kobieta robi to do dzisiaj i nie ma zamiaru ich ścinać. Uważa, że jej fryzura to broń i sposób na wyrażenie samej siebie.

Jej ostatnia wizyta u fryzjera miała miejsce 15 lat temu. Jedyne, co robi, to podcinanie końcówek po to, by włosy wyglądały na zdrowe i miały piękną strukturę. Ich długość wynosi 170 cm i praktycznie sięgają aż po same stopy ich właścicielki. Wszystko dlatego, że japonka mierzy zaledwie kilka milimetrów ponad 160 cm wzrostu.

Wygląd Rin przypomina japońskie księżniczki. Od lat nazywana jest w mediach “japońską roszpunką”. Sama zainteresowana cieszy się z porównywania do jednej z najpiękniejszych baśniowych postaci.

Wyprawa na Księżyc niewątpliwie była niebywałym wyczynem. Jedno nagranie sprawia jednak, że trudno powstrzymać śmiechWyprawa na Księżyc niewątpliwie była niebywałym wyczynem. Jedno nagranie sprawia jednak, że trudno powstrzymać śmiechCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:
1. Agnieszkę Fatygę wspomina mąż artystki, Wojciech Olszański. Padły słowa, których po prostu nie da się zapomnieć
2. 12-letni chłopiec podrzucił szczeniaka do schroniska. Dołączył list wywołujący strumienie łez
3. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Eleni, Beata Kozidrak i Nelly Furtado. Uczestnicy zachwycili swoimi kreacjami po raz kolejny

Według Rin by wyhodować tak niezwykle długie włosy należy jeść produkty, które mają jak najwięcej wartości odżywczych. Kobieta mówi, że spożywa jedzenie bogate w żelazo. Kolejną receptą na piękny wygląd jest co najmniej 7 godzin snu i dbanie o kondycję fizyczną. Kobieta wyznała również, że mimo iż kocha swoje długie włosy, sen z powiek spędza jej mycie głowy. Żeby zadbać o swoją fryzurę musi spędzić około trzech godzin na pielęgnacji.

Włosy japońskiej roszpunkiWłosy japońskiej roszpunkiWłosy japońskiej roszpunki

Mama dała dziecku buziaka, a jego reakcja podbiła miliony serc w sieci. Wideo sprawi, że na pewno się uśmiechnieszMama dała dziecku buziaka, a jego reakcja podbiła miliony serc w sieci. Wideo sprawi, że na pewno się uśmiechnieszCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. Nowe, drakońskie kary za brak maseczki. Prezydent Andrzej Duda zadecydował
  3. Bank wyszedł z inicjatywą, z której skorzystają tysiące Polaków. "Odpowiedzialność za Polskę i Polaków jest wpisana w naszą misję i strategię"
  4. Policjantka zareagowała w zdumiewający sposób na protestujących we Wrocławiu. Jej zachowanie zupełnie nas urzekło
  5. Joanna Jabłczyńska uciekła z Warszawy. Fani nie dowierzają, dla kogo porzuciła wielkomiejskie luksusy
  6. Pitbull został przyłapany z kotem. Właścicielka nagrała zawstydzonego psa
  7. Przechodnie odebrali suczkę uzależnionemu od picia mężczyźnie. Niestety, było już za późno

Źródło: styl.pl

Następny artykuł