Wieloryb "połknął" kajakarki podczas ich wyprawy
fot. CBS Los Angeles - YouTube
Autor Olga Szmańda - 6 Listopada 2020

Bardzo bliskie spotkanie z morskim stworem. Nagranie "połknięcia" kajakarek podbija internet

Wieloryb okazał się niezwykle trudnym uczestnikiem wyprawy kajakarek. Przyjaciółki, które zamierzały spędzić miło popołudnie na pływaniu u wybrzeży Kalifornii musiały zmierzyć się z niecodziennym zdarzeniem. W trakcie ich typowej wyprawy na kajaki przypadkiem spotkały wieloryba, który postanowił “połknąć” przyjaciółki. Uczestnicy nietypowego zachowania morskiego stwora nagrali całe zdarzenie. Teraz wideo stało się hitem internetu mimo, że kobietom nie było z pewnością do śmiechu.

Wieloryb pojawił się na drodze dwóch przyjaciółek zupełnie znikąd. Ich relaksujący dzień spędzony na pływaniu kajakiem okazał się początkiem historii, która mogła zmrozić krew w żyłach kajakarek. Przypadek zrządził, że wieloryb postanowił towarzyszyć Julie McSorley i jej przyjaciółce Liz Cottriel.

Jej ojciec jest jednocześnie jej teściem. Córka Beaty Tyszkiewicz uwikłana w niesamowitą historięJej ojciec jest jednocześnie jej teściem. Córka Beaty Tyszkiewicz uwikłana w niesamowitą historięCzytaj dalej

Dramatyczna sytuacja i nieprzewidywalne zachowanie dzikiego stworzenia z pewnością zostanie na długo w pamięci kajakarek, które nie spodziewały się na co trafią u wybrzeży Kalifornii. Na szczęście dwie kobiety wyszły bez szwanku z bliskiego spotkania z wielorybem.

W poniedziałkowy poranek dwie przyjaciółki postanowiły wybrać się na kajaki na środek oceanu u wybrzeży Avila Beach w Kaliforni. Od początku planowali by ich pływanie i zabawa były jedynie miłą formą spędzenia dnia. Faktycznie przyjaciółki wybrały się w rzeczone miejsce by zaobserwować również wieloryby. Fascynujące zwierzęta potrafią sięgnąć nawet do 10 metrów. W miejscu, w którym doszło do zdarzenia znajdowali się także inni kajakarze, który przypłynęli by obserwować niezwykłe morskie stworzenia.

“Największy majątek mam w klamkach”. Siostra Chmielewska szczerze o wychowywaniu syna i heroicznych wyborach“Największy majątek mam w klamkach”. Siostra Chmielewska szczerze o wychowywaniu syna i heroicznych wyborachCzytaj dalej

Wieloryb "połknął" dwie przyjaciółki

W nieoczekiwanym momencie kobiety nagle miały bliskie spotkanie z wielorybem. Okazało się, że tuż pod powierzchnią wody gdzie akurat pływały znajdowała się ławica drobnych rybek. Morski ssak postanowił podpłynąć bliżej ryb, które zapewne chciał zjeść. Nagle wyłonił się z wody z otwartym pyskiem i praktycznie “połknął” kajakarki. Sytuacja nie umknęła innym pływającym a uczestnicy zdarzenia nagrali nietypową morską sytuację.

Dzisiaj grzeje:
1. Maciej Stuhr pochwalił się siostrą i jej wyjątkowymi dziełami. "Wyrosła na wspaniałą artystkę" - napisał aktor
2. 12-letni chłopiec podrzucił szczeniaka do schroniska. Dołączył list wywołujący strumienie łez
3. Siostra Chmielewska znowu mocno komentuje wyrok TK. Padły piękne słowa o wartościach chrześcijańskich

Na szczęście dramatycznie wyglądająca sytuacja nie zakończyła się tragicznie dla dwóch przyjaciółek. Kobiety najadły się strachu i jedynie zgubiły kluczyki do samochodu, które wypadły im z kajaku. Dzięki pomocy innych ludzi dotarły na brzeg całe i zdrowe. Mimo, że spotkanie z wielorybem było marzeniem dwóch przyjaciółek z pewnością nie spodziewały się, że morski stwór prawie je “połknie”.

W ciągu 30 lat urodziła 14 synów. Właśnie jej rodzinę spotkała największa niespodziankaW ciągu 30 lat urodziła 14 synów. Właśnie jej rodzinę spotkała największa niespodziankaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Bank wyszedł z inicjatywą, z której skorzystają tysiące Polaków. "Odpowiedzialność za Polskę i Polaków jest wpisana w naszą misję i strategię"
  4. Policjantka zareagowała w zdumiewający sposób na protestujących we Wrocławiu. Jej zachowanie zupełnie nas urzekło
  5. Joanna Jabłczyńska uciekła z Warszawy. Fani nie dowierzają, dla kogo porzuciła wielkomiejskie luksusy
  6. Pitbull został przyłapany z kotem. Właścicielka nagrała zawstydzonego psa
  7. Przechodnie odebrali suczkę uzależnionemu od picia mężczyźnie. Niestety, było już za późno

Źródło: onet.pl

Następny artykuł