Rodzina powitała nowego członka
Fot. abcnews.go.com / Chris Clark/The Grand Rapids Press/AP Photo
Autor Kamila Krótka - 7 Listopada 2020

W ciągu 30 lat urodziła 14 synów. Właśnie jej rodzinę spotkała największa niespodzianka

Rodzina Schwandtów nie raz pojawiała się nie tylko w lokalnych, ale i krajowych mediach. Nic w tym dziwnego. W końcu nie na co dzień zdarza się para, która ma 14 synów. W dodatku po niemal 30 latach doczekali się córki. Jak dziś wygląda rodzina?

Rodzina ze stanu Michigan miała 14 synów, a jak poinformowała w piątek agencja AP - teraz urodziła im się córka. Para i dzieci z pewnością nie mogą ukryć emocji, co za niespodzianka!

Wpadł do basenu i zaczął się topić. Reakcja jego czteroletniego braciszka okazała się bezcennaWpadł do basenu i zaczął się topić. Reakcja jego czteroletniego braciszka okazała się bezcennaCzytaj dalej

Rodzina w komplecie

Para mieszkająca w stanie Michigan w ciągu 30 lat doczekała się 14 synów, a teraz i pierwszej córki. 45-letnia Kateri Schwandt nie kryje radości z narodzin pierwszej płci pięknej.

Maggie Jayne urodziła się w czwartek w Grand Rapids. Jej tata, Jay Schwandt poinformował, że on, jak i żona "są bardzo szczęśliwi i bardzo podekscytowani, że Maggie Jayne dołączyła do rodziny".

- Ten rok był pamiętny z wielu powodów, ale Maggie jest najwspanialszym prezentem, jaki mogliśmy sobie wyobrazić - powiedział zaraz po narodzinach córeczki.

Jak poinformował najstarszy syn pary, 28 letni Tyler, jego rodzice wątpili, że kiedykolwiek uda im się mieć w rodzinie dziewczynkę. Zażartował też, że w ich domu w Lakeview prawdopodobnie nawet nie ma niczego w różowym kolorze.

- Nie wiem nawet, czy moja mama ma jakieś różowe ubrania - stwierdził Tyler.

Specjalny bonus od ZUS. Już wiemy, kto dostanie dodatkowe pieniądzeSpecjalny bonus od ZUS. Już wiemy, kto dostanie dodatkowe pieniądzeCzytaj dalej

Wiadomość obiegła świat

Rodzina Schwandtów jest już znana na całym świecie. Rozgłos zyskała jeszcze przed narodzinami Maggie. Teraz wiadomość o dziewczynce ponownie podbiła największe media.

Rodzice 14 chłopców i dziewczynki poznali się w szkole średniej i od tego czasu zaczęli się spotykać. Wzięli ślub jeszcze przed rozpoczęciem studiów, w 1993 r., a zanim skończyli edukację, mieli już trzech synów.

Dzisiaj grzeje:
1. Maciej Stuhr pochwalił się siostrą i jej wyjątkowymi dziełami. "Wyrosła na wspaniałą artystkę" - napisał aktor
2. Lockdown a spacer z psem? Jak wyprowadzać zwierzęta na spacer?
3. Siostra Chmielewska znowu mocno komentuje wyrok TK. Padły piękne słowa o wartościach chrześcijańskich

Decyzja nie wpłynęła jednak na ich edukację. Oboje zdobyli wyższe stopnie naukowe. Kateri uzyskała tytuł magistra pracy socjalnej na Grand Valley State University. Z kolei Jay został prawnikiem i właścicielem firmy geodezyjnej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot zobaczył zdjęcie w telefonie zmarłego właściciela. Jego reakcja wywołuje łzy, niemożliwe
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Wspólnie przeżyli holocaust. Po 71 latach doszło do zdarzenia, które śmiało można nazwać cudem
  5. Joanna Jabłczyńska uciekła z Warszawy. Fani nie dowierzają, dla kogo porzuciła wielkomiejskie luksusy
  6. Nagrał, co husky robią w nocy w łóżku. Odkrył powód, dlaczego się nie wysypia
  7. Od 9 lat owczarek niemiecki wyje ze smutku, wpatrując się w morze. Powód doprowadza do łez

źródło: polsatnews.pl

Następny artykuł