Córka Beaty Tyszkiewicz uwikłana w niezwykłą historię
Fot. TRICOLORS/East News / pkorczynski
Autor Kamila Krótka - 7 Listopada 2020

Jej ojciec jest jednocześnie jej teściem. Córka Beaty Tyszkiewicz uwikłana w niesamowitą historię

Beata Tyszkiewicz to niewątpliwie jedna z najwybitniejszych gwiazd polskiego kina. Nie wszyscy jednak znają historię, której częścią jest jej córka z trzeciego małżeństwa - Wiktoria Bosc. Co niezwykłego wydarzyło się w ich rodzinie?

Beata Tyszkiewicz wyszła za mąż trzy razy, a Wiktoria Bosc jest owocem małżeństwa z Jackiem Padlewskim. Historia, jaka wiąże się z tym związkiem to gotowy scenariusz na film. Co wiemy na ten temat?

Portal internetowy Świat Radosci"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Czadoman spełnia się nie tylko na scenie. Zwycięzca programu za kulisamiCzytaj dalej

Beata Tyszkiewicz i jej córka Wiktoria Bosc

Beata Tyszkiewicz i Jacek Padlewski poznali się, będąc nastolatkami, jednak na małżeństwo zdecydowali się dopiero po latach. Zaiskrzyło między nimi we Francji, gdy Padlewski był świeżo po rozwodzie.

Wzięli ślub, a na świecie pojawiło się ich dziecko - Wiktoria Padlewska. Urodziła się 4 października 1977 roku.

- Miałam 38 lat, kiedy wyszłam po raz trzeci za mąż. Wcześniej urodziła się nam Wiktoria, córeczka, której obydwoje pragnęliśmy. Zmieniło się moje życie. Z Jackiem zamieszkałam w Marsylii. Tam tęskniłam za Polską, a w Warszawie za Marsylią - wspominała Beata Tyszkiewicz w jednym z wywiadów.

Panna młoda śpiewa dla rodziców. Wideo sprawia, że nie można opanować łez wzruszenia, coś pięknegoPanna młoda śpiewa dla rodziców. Wideo sprawia, że nie można opanować łez wzruszenia, coś pięknegoCzytaj dalej

Dziewczyna na ekranie debiutowała, grając w filmie “"Kingsajz" jako córeczka damy na bazarze. Następnie widzowie mogli zobaczyć ją w takich produkcjach, jak "Warkocz komety", "Urodzeni w niedzielę", "Germans", "Bride of War" czy "Klasa na obcasach".

Wiktoria Bosc mieszka obecnie w Lozannie w Szwajcarii z rodziną. Jej mężem jest David Bosc, francuski pisarz. Mają dwóch synów: Marceau (Marcela) i Simona (Szymona).

Niewiarygodna historia Wiktorii Bosc

Wiktoria Bosc miała epizod związany z dziennikarstwem, jednak ostatecznie postanowiła zająć się fotografią.

- Zawsze interesowały mnie związki i relacje międzyludzkie. Po licznych rozmowach przeprowadzonych z bohaterkami mojej książki utwierdziłam się w przekonaniu, że miłość matki do dziecka jest miłością prawdziwie bezwarunkową. Zaufanie, jakim mnie obdarzyły, szczerość ich wypowiedzi zapewne ujmą czytelników tak, jak ujęły mnie; mam nadzieję, że moje z nimi rozmowy pozostaną przekonującym świadectwem tej miłości - mówiła w jednym z wywiadów.

Kamery nagrały zdumiewające zachowanie 12-latka. Kobieta wyciągnięta z opresji przez młodego bohateraKamery nagrały zdumiewające zachowanie 12-latka. Kobieta wyciągnięta z opresji przez młodego bohateraCzytaj dalej

Na czym jednak polega jej zawiła historia? Jak się okazuje, jej ojciec Jacek Padlewski jest jednocześnie jej… teściem. To wszystko za sprawą matki jej męża, Chantal Heran. Ta po rozwodzie wzięła ślub z Jackiem Padlewskim.

Dzisiaj grzeje:
1. Maciej Stuhr pochwalił się siostrą i jej wyjątkowymi dziełami. "Wyrosła na wspaniałą artystkę" - napisał aktor
2. 2-letnia dziewczynka chciała zbadać bulteriera. Reakcja psa na widok strzykawki wprawia w osłupienie
3. Siostra Chmielewska znowu mocno komentuje wyrok TK. Padły piękne słowa o wartościach chrześcijańskich

Na szczęście dramatycznie wyglądająca sytuacja nie zakończyła się tragicznie dla dwóch przyjaciółek. Kobiety najadły się strachu i jedynie zgubiły kluczyki do samochodu, które wypadły im z kajaku. Dzięki pomocy innych ludzi dotarły na brzeg całe i zdrowe. Mimo, że spotkanie z wielorybem było marzeniem dwóch przyjaciółek z pewnością nie spodziewały się, że morski stwór prawie je “połknie”.

- Mój tata jest trzecim mężem mojej teściowej. Także teściowa jest jednocześnie moją macochą - mówiła córka Beaty Tyszkiewicz w rozmowie, na którą powołuje się “Na żywo”.

Major nowym mieszkańcem Białego Domu. Będzie pierwszym adoptowanym psiakiem w prezydenckiej rezydencjiMajor nowym mieszkańcem Białego Domu. Będzie pierwszym adoptowanym psiakiem w prezydenckiej rezydencjiCzytaj dalej

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

źródło: plejada.pl

Następny artykuł