"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - Czadoman zwyciężył 13 edycję programu
fot. YouTube - Polsat
Autor Olga Szmańda - 8 Listopada 2020

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Czadoman spełnia się nie tylko na scenie. Zwycięzca programu za kulisami

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - w sobotę 7 listopada 2020 roku wyemitowany został finałowy odcinek programu. Niekwestionowaną gwiazdą show od samego początku był Paweł Dudek znany w mediach jako Czadoman. Gwiazdor pokazał we wszystkich odcinkach 13. edycji programu pokazał swój ogromny talent. Przez wiele tygodni widzowie stacji Polsat mogli oglądać poczynania Czadomana i innych topowych gwiazd 13. edycji programu “Twoja Twarz Brzmi znajomo”. Jednak mało kto wie, co takiego Czadoman robi za kulisami show Polsatu.

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo” 13. edycja programu zakończyła się niezwykłym finałem. Przez cały okres trwania programu widzowie byli pod ogromnym wrażeniem tego co działo się na antenie stacji Polsat. Wśród gwiazd największą uwagę przykuwała od początku Gosia Andrzejewicz i Paweł Dudek znany jako Czadoman.

Niemcy wybili monetę na cześć Polaków. Symbolizuje ważne wydarzenie w historii naszego krajuNiemcy wybili monetę na cześć Polaków. Symbolizuje ważne wydarzenie w historii naszego krajuCzytaj dalej

Kolejny odcinek kultowego już programu stacji Polsat przysporzył widzom nie małych doznań. Gosia Andrzejewicz, Marta Gałuszewska, Filip Gurłacz i Czadoman znaleźli się w finałowym odcinku programu. Zwycięzca Paweł Dudek nie krył swoich emocji związanych ze znalezieniem się w finale i wygraniem 13. edycji “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Gwiazdor disco polo od 2013 roku występuje pod pseudonimem Czadoman. Jego największymi przebojami są m.in. “Ruda tańczy jak szalona” czy “Chodź na kolana”. Jego profil na Instagramie opiewa w liczne zdjęcia z muzycznych podbojów. Mało kto wie jednak, czym tak naprawdę zajmuje się Czadoman w wolnym czasie.

Kamery nagrały zdumiewające zachowanie 12-latka. Kobieta wyciągnięta z opresji przez młodego bohateraKamery nagrały zdumiewające zachowanie 12-latka. Kobieta wyciągnięta z opresji przez młodego bohateraCzytaj dalej

Jego fani znają go nie tylko ze sceny muzycznej czy udziału w programie. Paweł Dudek dał poznać się również jako troskliwy ojciec i kochający mąż. Jednak to jego pasja zaskoczyła wszystkich.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo", Czadoman genialnie odnajduje się w kuchni

Paweł Dudek występujący na scenie disco polo pod pseudonimem Czadoman pochodzi z woj. lubuskiego, a dokładnie z Opalewa. Od 11 lat jest szczęśliwym mężem Mirosławy. Para ma dwójkę dzieci. Razem zamieszkują wielki dom, który ma przepiękny i monumentalny ogród. Tam razem ze swoją żoną i dziećmi Czadoman spędza każdą wolną chwilę.

Czadoman na swoim profilu na Instagramie zdradza swoim fanom szczegóły z życia codziennego. Mało kto wie, że gwiazdor i zwycięzca 13. edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jest wyśmienitym kucharzem. Gotowanie sprawia mu ogromną przyjemność i świetnie odnajduje się w roli osoby dbającej o napełnienie brzuchów swojej rodziny.

Major nowym mieszkańcem Białego Domu. Będzie pierwszym adoptowanym psiakiem w prezydenckiej rezydencjiMajor nowym mieszkańcem Białego Domu. Będzie pierwszym adoptowanym psiakiem w prezydenckiej rezydencjiCzytaj dalej

W domu Czadomana znajduje się także studio nagraniowe, w którym gwiazdor tworzy nowe hitowe utwory. Zdjęcia zamieszczane przez zwycięzcę “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pokazują go w zupełnie nowym świetle, jako bardzo empatycznego i troskliwego człowieka. Dodatkowo to właśnie w swoim domu wokalista disco polo dba o rozwój swojego talentu muzycznego.

Dzisiaj grzeje:
1. Wyprawa na Księżyc niewątpliwie była niebywałym wyczynem. Jedno nagranie sprawia jednak, że trudno powstrzymać śmiech
2. Zobaczyła na ławce w parku samotnego pitbulla. Podeszła bliżej i prawie się popłakała
3. Pamiętacie siostrę Genowefę Basen? Wiemy co słychać u gwiazdy serialu "Daleko od noszy"

Co ciekawe, Czadoman nie pojawił się po raz pierwszy na antenie stacji Polsat. Zwycięzca “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” już wcześniej gościł na ekranach telewidzów. Jego wierni fani mogli zobaczyć go jako jedną z gwiazd w dziewiątej edycji programu “Taniec z gwiazdami”. Wtedy jego taneczną partnerką była Walerija Żurawlewa. Mimo to, że para odpadła w trzecim odcinku Czadoman powrócił na ekrany telewizorów i wygrał kolejny program. Stał się tym samym niekwestionowaną gwiazdą i udowodnił swój wielki talent.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Wspólnie przeżyli holocaust. Po 71 latach doszło do zdarzenia, które śmiało można nazwać cudem
  5. Joanna Jabłczyńska uciekła z Warszawy. Fani nie dowierzają, dla kogo porzuciła wielkomiejskie luksusy
  6. Zatrzasnęła drzwi i nie mogła wejść do domu. Wtem kociątko dokonało prawdziwego cudu, nagranie jest hitem sieci
  7. Właściciele pobledli, gdy zobaczyli nowo narodzone kocięta. Ich unikalny wygląd robi piorunujące wrażenie

Źródło: plotek.pl

Następny artykuł