Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Czadoman
Fot. facebook.com/CZADOMAN
Autor Kamila Krótka - 19 Grudnia 2020

Czadoman podzielił się historią, która wyjątkowo mocno chwyta za serce. Trudno powstrzymać łzy wzruszenia

Czadoman - muzyk disco polo, którego znają już wszyscy Polacy. Za sprawą programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przekonaliśmy się o jego wielkim talencie. Wczoraj, w świątecznym odcinku programu podzielił się z widzami niezwykłą historią. Musicie ją poznać.

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo” odkryła przed widzami wiele talentów, o których wcześniej nie mieli oni pojęcia. Prawdziwe zaskoczenie nastąpiło, gdy na scenę wyszedł wokalista disco polo - Czadoman. Wczoraj okazało się, że kryje niesamowitą historię.

Gwiazda programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zachwyciła każdego

Minęło kilka tygodni, odkąd Czadoman w programie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zachwycił fanów wcieleniem w Krzysztofa Cugowskiego. Jego wykonanie piosenki “Takie tango” sprawiło, że zarówno widzom, jak i jury po prostu szczęki opadły z wrażenia. Nikt nie spodziewał się, że muzyk na tak niespotykaną skalę głosu.

Nic dziwnego, bo na co dzień Czadoman wykonuje muzykę niezbyt wymagającą nie tylko dla odbiorców, ale i samego wykonawcy. Teraz zachwycił jednak czymś innym.

Tym razem Czadoman wystąpił w świątecznym odcinku specjalnym programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, dzieląc się przy okazji niesamowitą i wzruszającą historią. Wiele osób z pewnością uroni łzę.

Niezwykła historia Czadomana

Czadoman podczas rozmowy z Maciejem Dowborem zwierzył się nawet, że ludzie namawiają go do tego, aby muzyk zrezygnował z dotychczasowej twórczości i zdecydował się na coś bardziej ambitnego.

Wspomniał jednak o sytuacji, która sprawiła, że jest “wygranym człowiekiem”:

14-letni Dawid rozłożył jury na łopatki. Akordeonista z duszą rockandrollowca zawładnął sceną [WIDEO]14-letni Dawid rozłożył jury na łopatki. Akordeonista z duszą rockandrollowca zawładnął sceną [WIDEO]Czytaj dalej

- Podeszła do mnie pani, która powiedziała, że przyjaciółka jej córki słuchała od małego moich kawałków. W pewnym momencie zapadła w śpiączkę. Wtedy jej mama przyniosła do szpitala radio i włączyła jej moją piosenkę i to dziecko się obudziło - mówił Czadoman, a w tym momencie w jego oczach pojawiły się łzy wzruszenia.

Kariera Czadomana

Czadoman to sceniczny pseudonim Pawła Dudka. Muzyk w 2013 roku rozpoczął karierę muzyka disco polo, a rok później zasłynął hitem “Ruda tańczy dla mnie”. Wówczas jego głos stał się rozpoznawalny w całej Polsce.

O jego sukcesie świadczy między innymi to, że pojawił się w dwóch popularnych programach rozrywkowych: “Tańcu z gwiazdami” oraz “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Podobno Czadoman jest też ulubionym wykonawcą Piotra Żyły. Czy teraz zaczniemy postrzegać go w zupełnie inny sposób?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

źródło: wp.pl

Następny artykuł