Dziecko szaleje na nartach wodnych
Fot. facebook.com/sportbibleaustralia
Autor Kamila Krótka - 19 Grudnia 2020

6-miesięczny chłopiec szaleje na nartach wodnych. Nagranie wzbudza ekscytację wśród internautów na całym świecie

Wideo, które przedstawia dziecko na nartach wodnych zachwyca, a jednocześnie wzbudza wiele kontrowersji. Jedni chwalą rodziców za to, że pozwalają dziecko na przygodę, drudzy krytykują za nieodpowiedzialność. Abstrahując od tych opinii - nie można zaprzeczyć, że 6-miesięczny chłopiec kradnie serca internautom.

Dziecko ma 6 miesięcy i szaleje z tatą na nartach wodnych. Niezależnie od tego, czy popieracie ten pomysł, wideo z pewnością skradnie wasze serca.

6-miesięczne dziecko na nartach wodnych

Para z Utah opublikowała film przedstawiający syna na nartach wodnych. Po tym czasie stało się ono viralowe - użytkownicy wciąż udostępniają je w sieci.

Sześciomiesięczny Rich Humpherys na nartach wodnych przemierza jezioro Powell z ojcem Caseyem u swojego boku.

Według relacji rodziców, łódź płynęła z prędkością około pięciu mil na godzinę.

- Mieliśmy osobną łódź, w sumie zaangażowanych w akcję było około 10 czy 12 osób - powiedział Casey Humogerys dla abc11.com.

Tata daje niespodziewany prezent synkowi. Reakcja malucha osłodzi nawet najbardziej pochmurny dzień [WIDEO]Tata daje niespodziewany prezent synkowi. Reakcja malucha osłodzi nawet najbardziej pochmurny dzień [WIDEO]Czytaj dalej

Odpowiedź rodziców na krytykę

Po opublikowaniu wideo w sieci, wśród internautów zawrzało. Jedni byli zachwyceni odwagą chłopca, inni negatywnie wypowiadali się na temat rodziców.

Matka Richa odpowiedziała na krytykę, tłumacząc, że przed wypuszczeniem dziecka na wodę, skonsultowali się z lekarzem.

- Był pod wielkim wrażeniem tego, jak daleko zaszedł Rich i jak dobrze rozwinięty jest jak na swój wiek. Powiedział, że to, co robimy jest w porządku i nie powinniśmy się martwić - powiedziała Mindi.

Przedtem chłopiec uczęszczał na lekcje pływania, a rodzice zbudowali mu specjalną deskę. Wcześniej ćwiczyli na niej na lądzie, aby mieć pewność, że chłopiec będzie bezpieczny na wodzie.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

ZOBACZ TO NIEZWYKŁE WIDEO:

źródło: facebook.com/sportbibleaustralia / abc11.com

Następny artykuł