Ślub: panna młoda wykonała niezwykle emocjonujący utwór dla swoich rodziców
fot. Facebook - Efilmowo.pl
Autor Olga Szmańda - 20 Grudnia 2020

Panna młoda śpiewa dla rodziców. Wideo sprawia, że nie można opanować łez wzruszenia, coś pięknego

Ślub tej pary miał wyglądać jak każdy inny. Nieoczekiwanie w trakcie ceremonii w Kościele, panna młoda postanowiła stanąć za amboną. Kobieta wykonała wzruszający utwór, który był prezentem ślubnym dla jej rodziców. Całe zdarzenie zostało nagrane i opublikowane w mediach społecznościowych. Wzruszający film podbił serca internautów, a panna młoda zebrała setki pozytywnych komentarzy.

Ślub jest uroczystym momentem zawarcia związku małżeńskiego pomiędzy dwojgiem kochających się ludzi. Podczas ceremonii dochodzi do złożenia sobie przysięgi małżeńskiej, która ma umocnić oboje partnerów.

Do zawarcia małżeństwa dojść może w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego. W każdej z tych ceremonii uczestniczyć muszą świadkowie, którzy wspierają młodą parę. W wielu kulturach ślub uznawany jest za istotny moment przejścia dla wielu młodych ludzi.

Współcześnie zawiera się śluby świeckie tj. takie, które mają miejsce w Urzędzie Stanu Cywilnego przed uprawnionym do tego urzędnikiem. Niejednokrotnie odchodzi się od tzw. ślubu wyznaniowego, czyli potocznie ślubu kościelnego. Ten drugi zawsze odbyć musi się w Kościele i zawierany jest w obecności duchownego.

Jednym z najbardziej popularnych ślubów, jest jednak tzw. mieszany. Zawiera on w sobie zarówno ślub wyznaniowy, jak i świecki. W ten sposób para łączy się z ramienia Kościoła Katolickiego oraz prawa.

Tata daje niespodziewany prezent synkowi. Reakcja malucha osłodzi nawet najbardziej pochmurny dzień [WIDEO]Tata daje niespodziewany prezent synkowi. Reakcja malucha osłodzi nawet najbardziej pochmurny dzień [WIDEO]Czytaj dalej

Ślub to miejsce pełne miłości

Niejednokrotnie pisaliśmy o wzruszających momentach na ślubach ludzi z całego świata. Jedną z takich par byli Hayley i Hale Matthew. Para młoda przez wiele lat starało się o oficjalne zawiązanie związku małżeńskiego.

Niestety z powodu choroby kobiety przez długie lata musieli odkładać ceremonię. Dopiero w momencie remisji choroby panny młodej, oboje mogli stanąć na ślubnym kobiercu. Wzruszeniom i romantycznym chwilom na ceremonii nie było końca.

Kolejną z par, której ślub zapamiętaliśmy byli Jeff i Darcy z Florydy. Młode małżeństwo postanowiło zaskoczyć wszystkich gości podczas swojej ceremonii ślubnej. W trakcie wypowiadania słów przysięgi, nagle para rzuciła monetą.

Goście weselni nie mieli pojęcia czym było spowodowane zachowanie Jeffa i Darcy. Dopiero później okazało się, że para umówiła się w ten sposób na rozstrzygnięcie przyjęcia nazwiska. Dzięki monecie, pan młody musiał przyjąć nazwisko swojej świeżo poślubionej żony.

Panna młoda zaskoczyła swoich rodziców. Na ślubie wykonała wzruszający utwór

Na naszym rodzimym podwórku znaleźć można setki wzruszających historii ze ślubnych ceremonii. Jedną z nich jest niezwykłe zachowanie panny młodej w Kościele. Kobieta podczas mszy postanowiła stanąć na ambonie i wykonać emocjonujący utwór, który skierowany był do jej rodziców.

Panna młoda zaśpiewała pieśń, w której wyznaje miłość swojej mamie i tacie. Słowa piosenki we wzruszający, piękny i emocjonujący sposób wyrażają podziękowanie za trud rodzicielski. Dodatkowo panna młoda dziękuje swoim rodzicom za wsparcie w nowej drodze jej życia z mężem.

Na nagraniu ze zdarzenia widać rodziców panny młodej, którzy z początku próbowali ukryć emocje. Niestety piękny głos córki sprawił, że po chwili po policzkach wszystkich gości popłynęły łzy. Panna młoda wykazała się na swoim ślubie niezwykłymi umiejętnościami wokalnymi. Z pewnością prezent dla rodziców i cała ceremonia na długie lata pozostaną w pamięci całej rodziny.

ZOBACZ TO NIESAMOWITE WIDEO:

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródło: Facebook - Efilmowo.pl / wikipedia.pl

Następny artykuł