Para rzuciła monetą podczas ślubu by wybrać nazwisko
fot. charlottefristoe.com
Autor Olga Szmańda - 11 Sierpnia 2020

Para młoda uciszyła księdza podczas ślubu, żeby rzucić monetą. Goście nie mogli uwierzyć, gdy poznali powód niezwykłego zachowania

Ślub tej młodej pary już na zawsze zostanie wpisany w historię jej rodziny. Podczas ceremonii goście i najbliżsi przyszłych nowożeńców oniemieli ze zdumienia, a ich zachowanie sprawiło, że nikt nie spodziewał się, co zaraz się stanie. Młodzi zafundowali uczestnikom sporą atrakcję, której ci przez długi czas nie zapomną.

Różnego rodzaju zabawy ślubne są coraz częstszą praktyką wśród par młodych. Niejednokrotnie nowożeńcy sami wymyślają aranżacje czasu dla gości, by zapamiętać ten dzień jako wyjątkowy w ich życiu. Tak było też tym razem. Młoda para z Florydy postanowiła całkowicie zadziwić ludzi znajdujących się w kościele. Nikt nie spodziewał się tego, co wymyślili zakochani. Z pewnością będzie to historia, która zapadnie w pamięć każdemu, kto uczestniczył w tej ceremonii.

Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystaćTysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystaćCzytaj dalej

Ślub Jeffa i Darcy był wyjątkowy

W trakcie grudniowego ślubu w Wakulla Springs na Florydzie, Jeff I Darcy postanowili wykonać niesamowity ruch. Panna młoda wraz ze swoim przyszłym mężem nagle przerwała ceremonię. Oboje w trakcie zaślubin odwrócili się w kierunku gości weselnych i na ślubnym kobiercu postanowili rzucić monetą. Goście oniemieli i byli w szoku patrząc na zachowanie nowożeńców. Później okazało się, z czego wynikało ich nietypowe zachowanie.

Młode małżeństwo nie mogło dojść do porozumienia, jakie nazwisko przyjmie Darcy. Nie byli pewni czy powinna zostać przy swoim, czy przyjąć je po mężu. Dlatego Jeff znalazł rozwiązanie problemu. Mężczyzna zamówił specjalną monetę, gdzie na awersie i rewersie znajdowały się ich nazwiska. Dodatkowo narzeczony zobowiązał się do jeszcze jednej zaskakującej rzeczy. Ustalił z narzeczoną, że w przypadku wyrzucenia jej nazwiska na ślubnym kobiercu, on także przyjmie jej nazwisko. Okazało się, że złudny los sprawił Jeffowi psikusa. W trakcie ceremonii kobieta wyrzuciła siebie na monecie, a tym samym mężczyzna wiedział jak będzie się nazywać. Z pokorą przyjął decyzję i do dziś nosi nazwisko żony.

- Mogę powiedzieć, że wygrałem. To ja dostałem coś nowego - powiedział w wywiadzie dla "The Palm Beach Post”.

Dzisiaj grzeje:
1. Wnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nóg
2. Ile jest prawdy w wiralu o homofobii w Polsce? Dużo, ale znalazł się też rażący fałsz

- Bycie z kimś, kto było gotowy, by rozpocząć małżeństwo od współpracy, kreatywnego myślenia i uczciwości, brzmi jak naprawdę dobry pierwszy krok do bycia równym partnerem w związku - powiedziała Darcy.

Ślub i decyzja monety o nazwisku pary młodej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zostawił owczarka niemieckiego w hotelu dla psów. 2 tygodnie później wydarzyła się okropna rzecz
  2. Gigantyczna królowa szerszeni sama buduje gniazdo. Niesamowite nagranie
  3. Uratowana puma znalazła nowy dom. Na nagraniu widać, że jest szczęśliwa
  4. Wielki powrót zakażeń? Jest na to sposób. 5 złotych rad lekarza, który kierował szpitalem w Wuhan
  5. Szwecja zadziwiła wszystkich swoim podejściem do pandemii. Jak na tym wyszła?
  6. Gdzie oglądać Bayern - Barcelona? Transmisja online, na żywo, mecz w telewizji, relacja

źródło: pikio.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł