Julianne Moore zdradziła sekret wiecznej młodości
fot. East News - Imago Stock and People
Autor Olga Szmańda - 4 Grudnia 2020

Niewiarygodne, że właśnie skończyła 60 lat. Julianne Moore zdradziła sekret wiecznej młodości

Julianne Moore 3 grudnia skończyła 60 lat. Hollywoodzka gwiazda mimo swojego wieku wygląda na znacznie młodszą. Nikt nie jest w stanie uwierzyć, że wielka aktorka ma aż tyle lat. Według jej fanów kobieta wygląda na znacznie młodszą, a liczne media komentują, że ma co najmniej 10 lat mniej. Julianne Moore zdradziła sekret swojego młodego wyglądu. Wiemy jak utrzymuje nieziemską urodę.

Julianne Moore właśnie skończyła 60 lat. Aktorka obchodziła swoje urodziny 3 grudnia. Gwiazda Hollywood jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i utalentowanych aktorek na całym świecie. Rok w rok filmy i seriale z jej udziałem, zbierają miliony widzów. Nic więc dziwnego, że fani aktorki postanowili poznać sekret jej wiecznej młodości.

Wielka rewolucja w Rossmannie. Nowe udogodnienie dla klientów czekających w kolejceWielka rewolucja w Rossmannie. Nowe udogodnienie dla klientów czekających w kolejceCzytaj dalej

Niejednokrotnie pisaliśmy o aktorkach czy modelkach, które mimo swojego dojrzałego wieku nadal wyglądają jak nastolatki. Wśród topowych gwiazd, które wyglądem niczym nie przypominają swojego wieku z dowodu, znalazła się choćby Vera Wang.Topowa projektantka mody ma ponad 70 lat i w niczym nie przypomina innych seniorek.

Kolejną wielką gwiazdą mediów społecznościowych, która mimo sędziwego wieku znalazła się na świeczniku, jest modelka Yazemeenah Rossi. Co ciekawe kobieta zasłynęła w mediach dopiero po 60. roku życia. Stała się tym samym samozwańczą “najstarszą modelką świata” i doskonale odnajduje się w nowej roli.

Julianne Moore zdradziła sekret wiecznej młodości

Wśród licznych gwiazd Hollywood, które każdego dnia dbają o swój nienaganny wygląd, znalazła się Julianne Moore. Aktorka od lat gości na planach najlepszych i najbardziej topowych produkcji. Jej karierę z zapartym tchem obserwują rok w rok miliony widzów. Nic więc dziwnego, że gwiazda postanowiła pochwalić się swoimi trikami na zachowanie wiecznej młodości.

Kiedy 3 grudnia Julianne Moore skończyła 60 lat, nikt nie mógł uwierzyć w prawdziwy wiek aktorki. Większość jej fanów uważa, że wygląda co najmniej 10 lat młodziej. Okazuje się, że hollywoodzka gwiazda jest w stanie utrzymać nietypowo młody wizerunek, dzięki swoim czterem trikom, które stosuje codziennie.

Przed wojną kosztowały 8 groszy, dziś można dostać za nie fortunę. Lepiej odkurz rodzinne pamiątkiPrzed wojną kosztowały 8 groszy, dziś można dostać za nie fortunę. Lepiej odkurz rodzinne pamiątkiCzytaj dalej

Cztery rzeczy, które robi Julianne Moore

Teksty wybrane dla Ciebie:

Przede wszystkim do najważniejszych "urodowych" przyzwyczajeń Julianne Moore należy dbałość o jej cerę. Aktorka w kilku wywiadach wyznała, że nigdy nie zapomina o filtrze słonecznym. Używa go nawet wtedy, gdy nie ma słonecznej pogody. To m.in. sprawia, że skóra gwiazdy Hollywood jest wiecznie promienna i dobrze nawilżona. Aktorka wyznała w jednym z wywiadów dla “Redbook”, że używa filtra przeciwsłonecznego od 23 roku życia. Od tamtej pory nigdy się z nim nie rozstaje.

Kolejnym urodowym trikiem aktorki jest jej żywienie. Julianne Moore stara się unikać jak ognia spożywania...sushi. Mimo że od czasu do czasu pozwala sobie na zjedzenie tego wykwintnego dania zakłada, że zbyt duża zawartość sody w sushi znacznie wpływa na pogorszenie się stanu jej skóry. Aktorka dodatkowo zawsze pamięta o swojej pielęgnacyjnej rutynie. Ten trzeci składnik “przepisu na wieczną młodość” sprawia, że jej skóra wygląda olśniewająco. Julianne Moore twierdzi, ze nigdy nie zapomina o zmyciu makijażu i domowej pielęgnacji. Używa kremów, które pomagają zachować jej zdrowy wygląd.

Ostatnim tajnym trikiem Julianne Moore jest dbanie o spożywanie jedynie tych składników, które są dobre dla jej zdrowia. Aktorka niejednokrotnie wspominała, że niestety większość ludzi zapomina o tym, że niektóre topowe produkty nie służą zdrowiu nawet jeśli są drogie i renomowane. W ten sposób Julianne Moore sięga jedynie po kosmetyki, które są odpowiednie dla jej cery i nie testuje żadnych innowacji. Główne produkty, których unika to retinol. Z kolei kosmetyki z alfahydroksykwasami są jej ulubionymi.

Podczas operacji uczestniczyła w niezwykłym spotkaniu. Podczas operacji uczestniczyła w niezwykłym spotkaniu. "Nagle znalazłam się w objęciach Mamy"Czytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: stylzycia.radiozet.pl

Następny artykuł