Babcia, okrzyknięta najpiękniejszą kobietą świata
fot. Instagram - Yazemeenah Ross
Autor Olga Szmańda - 10 Października 2020

Została okrzyknięta najładniejszą babcią na świecie. Ma 63 lata, a figury zazdroszczą jej nawet nastolatki

Babcia, która wygląda i pracuje jako modelka. Kobieta w wieku 64 lat jest uważana za jedną z najpiękniejszych na świecie. Wiele portali plotkarskich, magazynów modowych i mediów społecznościowych promuje ją od dłuższego czasu. Wszystko za sprawą nieziemsko długich siwych włosów, znakomitej sylwetki i wieku. Yazemeenah Rossi to jedna z najbardziej pożądanych modelek. Na dodatek od lat łamie stereotypy typowych kobiet pracujących w branży modowej.

Babcia wyglądająca jak modelka z pewnością łamie stereotypy osób na emeryturze. Na dodatek Yazemeenah Rossi nie tylko wygląda jak gwiazda z okładki, kobieta od lat gości na łamach topowych magazynów modowych. Swoją karierę rozpoczęła mając 30 lat. Mimo późnego wiekuj jak na modelkę rozwinęła swoje skrzydła w światowym modelingu. Urodzona w 1955 roku na Korsyce, obecnie zamieszkuje Malibu, w Kalifornii. Kobieta od początku łamała stereotypy zwykłej dziewczyny z okładki. Zwłaszcza, że początek jej zawrotnego modowego epizodu, rozpoczął się w momencie, w którym większość dziewczyn przechodzi na „modową emeryturę”.

Wnuczka Krystyny Jandy ma już 16 lat. Jest zdumiewająco podobna do babci, fani nie dowierzająWnuczka Krystyny Jandy ma już 16 lat. Jest zdumiewająco podobna do babci, fani nie dowierzająCzytaj dalej

- Myślę, że znalazłam się po prostu we właściwym miejscu we właściwym czasie. Chodzi o wrażenie, które wywołujesz. W moim przypadku było to połączenie dojrzałości i energii. Mam młodzieńczą energię, która wydaje się ludziom atrakcyjna - wyznała w jednym z wywiadów dla Sunday Times.

Babcia, która chodzi po wybiegu

Yazemeenah Rossi została niejednokrotnie okrzyknięta „najpiękniejszą babcią świata”. 64-latka wygląda znacznie lepiej niż niejedna nastolatka czy młodsza o połowę kobieta. Jej figura, włosy, skóra czy styl są godne podziwu. Od czasu, kiedy zaistniała w mediach jako „babcia modelka” wielu internautów z całego świata zastanawia się, jakim cudem udało jej się osiągnąć tak dużo w modelingu. Na dodatek każdy z fanów zastanawia się co takiego robi, by wiecznie młodo wyglądać. Złośliwi uważają, że Yazemeenah Rossi nie ma 64 lat zwłaszcza, że jej wygląd zewnętrzny znacznie temu przeczy.

Nieznajomy zobaczył starszą kobietę, która potrzebowała natychmiastowej pomocy. Jego reakcja zdumiała cały światNieznajomy zobaczył starszą kobietę, która potrzebowała natychmiastowej pomocy. Jego reakcja zdumiała cały światCzytaj dalej

Kobieta w bardzo skromny sposób od zawsze wypowiadała się o swojej osobie. Jej zdaniem każdy człowiek na świecie jest piękny. Od dawna powtarza, że świat wielkiej mody nie jest jedynie dla młodych. Co ciekawe, jej zdjęcia na Instagramie motywują inne kobiety w podobnym wieku. Yazemeenah pokazując się w mediach społecznościowych niesie przekaz do innych, by one też dbały o siebie i kochały swoje ciało. Jej obecność w mediach z pewnością uświadamia inne kobiety o własnej wartości.


- Mimo że modeling jest zdominowany przede wszystkim przez młodych, to uważam, że znajdzie się też miejsce dla kogoś takiego jak ja. Dojrzałe, zadbane kobiety także są piękne ! - mówi modelka.

Dzisiaj grzeje:
1. Intymny list Ireny Santor. Ujawniła nieznaną dotąd prawdę nt. swojego życia
2. Dziewczynka nie chce dać spokoju śpiącemu psu. Wtedy zwierzę daje jej cenną nauczkę
3. Przeżyła śmierć kliniczną, potem nie pamiętała nawet swojej córki. Niewiarygodne, co potem zrobiła

- Jeśli jesteś połączony ze swoim wewnętrznym dzieckiem, możesz naładować swoje akumulatory i utrzymać tę energię. Musisz mieć aktywne życie, pełne przygód i uśmiechu. I wiecie co? Nie ma czegoś takiego, jak magiczne triki, które sprawiają, że będziecie młodsi - to po prostu nie istnieje. Jak dotąd nie miałam żadnych operacji plastycznych. Sam pomysł, że miałabym się kłaść pod nóż, w momencie, gdy jestem całkowicie zdrowa, nie ma dla mnie większego sensu - powiedziała kobieta.Yazemeenah Rossi Yazemeenah Rossi Yazemeenah Rossi

Ostatni odcinek Ostatni odcinek "Tańca z gwiazdami" wzruszył telewidzów. Jeden występ całkowicie skradł serca jurorówCzytaj dalej

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródło: dobrewiadomosci.net

Następny artykuł