Oliwia Bieniuk pokazała nowe zdjęcie na profilu na Instagramie. Gwiazda zachwyciła swoich fanów
fot. Instagram - Oliwia Bieniuk
Autor Olga Szmańda - 4 Grudnia 2020

Komentarze pod zdjęciem Oliwii Bieniuk wyciskają łzy i rozbijają serce w drobny pył. Zapiera dech w piersiach od samego czytania

Oliwia Bieniuk umieściła na swoim profilu na Instagramie niezwykłe zdjęcie. Fani młodej gwiazdy są zachwyceni nietypową fotografią i sugerują niebywałe podobieństwo do matki. Córka Anny Przybylskiej z każdym dniem zyskuje na popularności, a niezwykłe podobieństwo do aktorki powoduje wiele wzruszeń wśród jej fanów. Młoda dziewczyna zebrała wiele pozytywnych komentarzy, które wyciskają łzy wzruszenia na myśl o jej zmarłej mamie.

Oliwia Bieniuk jest córką uwielbianej polskiej aktorki, Anny Przybylskiej. Kobieta, która zmarła już 6 lat temu nada gości w sercach tysięcy Polaków. Niejednokrotnie gwiazda seriali i kina wspominana jest w licznych historiach i anegdotach. Jedną z topowych produkcji, która pokazała niezwykły talent aktorki był m.in. serial "Daleko od noszy".Niedawno pisaliśmy o hicie stacji Polsat, wspominając najlepsze momenty kultowej już produkcji.

Nowy sezon “Sanatorium miłości”. Właśnie ujawniono datę premiery i szczegóły uwielbianego programuNowy sezon “Sanatorium miłości”. Właśnie ujawniono datę premiery i szczegóły uwielbianego programuCzytaj dalej

Nic więc dziwnego, że jej ukochana córka Oliwia Bieniuk każdego dnia zyskuje na popularności, a zainteresowanie mediów jej osobą nie cichnie. Młoda gwiazda stała się tym samym jedną z najpopularniejszych młodych kobiet XXI wieku. Oliwia Bieniuk nie tak dawno była jednak jeszcze dzieckiem.

Zobacz także: TVP pozwało za słowa o "pałkarskiej propagandzie". Wyrok uruchomi lawinę?

Oliwia Bieniuk - przyszłość córki Anny Przybylskiej

18 października skończyła 18 lat i tym samym weszła w dorosłość. Nastolatka w licznych wywiadach opowiadała o swoich pomysłach na dorosłe życie. Większość z fanów nastolatki zainteresowanych jest jej przyszłością. Młoda gwiazda niejednokrotnie pytana była, czy pójdzie w zawodowe ślady swoich rodziców. Tym samym przed Oliwią Bieniuk stanął wybór zaangażowania się w życie artystyczne, jakie prowadziła matka lub sportowe, które jest pasją jej ojca.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Niedawno do sieci trafiło nagranie, na którym Oliwia Bieniuk znajduje się na treningu akrobatyki. Mimo że zdaniem młodej gwiazdy są to jej pierwsze kroki w sporcie, nagranie z treningu nie sugeruje, że jest amatorką. Oliwia Bieniuk podczas jednego z wywiadów dla programu “Dzień Dobry TVN” opowiedziała również, że chciałaby pójść w ślady swojej mamy. Młoda gwiazda przyznała, że marzy jej się kariera aktorska. Mimo to Oliwia odkryła w sobie nowy talent. Być może predyspozycje odziedziczone po Jarosławie Bieniuku spowodują, że zostanie sportowcem.

Anna Przybylska zaszczepiła w Oliwi miłość do aktorstwa i sceny. Jednak to jej ojciec Jarosław Bieniuk przelał na nią swoje sportowe zamiłowanie. Nastolatka od kilku lat szkoli swój warsztat artystyczny, a na koncie ma również występ w etiudzie. 18-latka mimo swoich niebywałych predyspozycji zdaje sobie sprawę, że zawód aktora nie jest łatwym wyzwaniem. Nic więc dziwnego, że Oliwia Bieniuk w zapasie ma dla siebie sportową przyszłość.

Poruszające wyznanie Pauliny Tworzyańskiej z “Awantury o Basię”. Co u niej słychać?Poruszające wyznanie Pauliny Tworzyańskiej z “Awantury o Basię”. Co u niej słychać?Czytaj dalej

Wzruszające komentarze pod zdjęciem Oliwi Bieniuk

Ze względu na duże zainteresowanie życiem Oliwi Bieniuk, młoda gwiazda regularnie publikuje nowe fotografie na swoim profilu na Instagramie. Tym razem umieściła zdjęcie, które nie umknęło uwadze fanów. Obserwatorzy licznie popędzili do komentowania niezwykłego zdjęcia. Uwagę wszystkich przykuło niebywałe podobieństwo, które z biegiem lat jest coraz większe. Internauci zauważyli, że Oliwia Bieniuk z roku na rok coraz bardziej przypomina swoją mamę. Fani Anny Przybylskiej postanowili podzielić się swoimi spostrzeżeniami i we wzruszających słowach skomentować zdjęcie nastolatki.

- Oliwia, jesteś coraz bardziej podobna do mamy : ] Przepiękna, bardzo młoda kobieta ;) I zarazem "dziewczyna" :)) Mam wrażenie że z czasem jesteś coraz ładniejsza, i coraz bardziej przypominasz moją ulubioną aktorkę ;) Dbaj o siebie, pozdrowienia - Ania - komentują internauci na profilu Oliwi Bieniuk.

- Fakt. Cala mama, ale wiem ze pewnie z jednej strony pęka jej serce (domyślam się jak musi za nią tęsknić, sama straciłam tatę i wiem jak boli gdy każdy mnie do niego porownuje) gdy w co drugim komentarzu czyta o tym jaką jest kopia mamy. Jest piękna i jedyna w swoim rodzaju . Wszystkiego dobrego ! - dodaje jedna z internautek, na profilu na Instagramie Oliwi Bieniuk.

- Patrząc na Ciebie Oliwko widzę Twoja mamę która uwielbiałam. Niesamowite podobieństwo. Powodzenia w dorosłym życiu - dodają internauci.

Przed wojną kosztowały 8 groszy, dziś można dostać za nie fortunę. Lepiej odkurz rodzinne pamiątkiPrzed wojną kosztowały 8 groszy, dziś można dostać za nie fortunę. Lepiej odkurz rodzinne pamiątkiCzytaj dalej

ZOBACZ TO WYJĄTKOWE ZDJĘCIE:Oliwia Bieniuk

Niektórzy nie zapłacą ani grosza za abonament RTV. Kogo nie dotyczą podwyżki opłat?Niektórzy nie zapłacą ani grosza za abonament RTV. Kogo nie dotyczą podwyżki opłat?Czytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: Instagram

Następny artykuł