Kobieta w wieku 102 lat pokonała dwókrotnie koronawirusa
fot. The Independent - Twitter
Autor Olga Szmańda - 4 Grudnia 2020

Przeszła walkę z rakiem i sepsą. Teraz 102-latka dwukrotnie pokonała COVID-19

Kobieta ze Stanów Zjednoczonych przeszła w swoim życiu liczne choroby. Jej karta medyczna opiewa w niezliczone diagnozy, a ona mimo swojego sędziwego wieku nadal prężnie zwalcza każde zakażenie. Mimo że ma już 102 lata, przeszła nowotwór, sepsę oraz dwukrotne zakażenie koronawirusem. Angelina Friedman jest przykładem na to, że mimo sędziwego wieku można przezwyciężyć każdą chorobę.

Kobieta w wieku 102 lat przeszła wiele w swoim życiu. Pokonała już raka i sepsę. W kwietniu tego roku zmierzyła się także z zakażeniem COVID-19. Co ciekawe, jak informuje CNN, seniorka ponownie zachorowała na SARS-CoV-2 i znów udało jej się zwalczyć chorobę.

Wielka rewolucja w Rossmannie. Nowe udogodnienie dla klientów czekających w kolejceWielka rewolucja w Rossmannie. Nowe udogodnienie dla klientów czekających w kolejceCzytaj dalej

Kobieta, która pokonała w życiu każdą chorobę

Początkowo Angelina zaraziła się COVID-19 w marcu 2020 roku. Niestety po tym jak wyszła ze szpitala okazało się, że placówka medyczna, w której miała zabieg objęta została kwarantanna. W ten sposób 102-latka musiała spędzić kilka tygodni w izolacji domowej. Mimo sędziwego wieku pokonała chorobę.

Kolejnym kluczowym momentem dla seniorki był październik 2020 roku. Kobieta ponownie otrzymała pozytywny wynik na SARS-CoV-2. Na szczęście dzięki silnej woli walki, kobieta ponownie pokonała zakażenie groźnym wirusem. Co ciekawe to nie jedyne choroby, które udało się przezwyciężyć seniorce.

102- latka ma na swoim koncie także inne wspaniałe dokonania. Okazuje się, że emerytka pokonała w swoim życiu już raka oraz sepsę. Zdaniem córki Angeliny, jej mama jest idealnym przykładem na wpływ woli walki na stan zdrowia pacjenta. Bliscy kobiety mówią, że jej pozytywne podejście do życia i chęć wyzdrowienia od zawsze powodowały w niej chęć walki o zdrowie.

Przed wojną kosztowały 8 groszy, dziś można dostać za nie fortunę. Lepiej odkurz rodzinne pamiątkiPrzed wojną kosztowały 8 groszy, dziś można dostać za nie fortunę. Lepiej odkurz rodzinne pamiątkiCzytaj dalej

Źródło: rmf24.pl

Następny artykuł