Grażyna Torbicka
Fot. Piotr Molecki/East News
Autor Kamila Krótka - 27 Grudnia 2020

Grażyna Torbicka zdradziła sekret swojej urody i nienagannej sylwetki. Zaskakuje szczerością

Grażyna Torbicka zdradziła swój sposób na doskonałą urodę i sylwetkę. Okazuje się, że dziennikarka nigdy nie była na siłowni, nie po drodze jest jej także z dietami. Możemy zatem zazdrościć jej naturalnego piękna.

Mimo upływu wieku, Grażyna Torbicka wciąż zachwyca urodą i sylwetką. Jak jednak podkreśliła w rozmowie z “Na Żywo”: “Nie umiem katować się treningami i dietami". Aktorka ma 61 lat, a wygląda doskonale!

Sposób na sylwetkę Grażyny Torbickiej

Promienny uśmiech i idealna figura to symbol Grażyny Torbickiej. Dziennikarka ujawniła niedawno sekret swojej urody, o który nie raz dopytywali się jej fani. Okazało się, że wcale nie chodzi tu o kosmetyki.

Jak wyjawiła Grażyna Torbicka, szczupła sylwetka jest zasługą genów jej ojca. To dzięki nim dziennikarka zachowuje formę, mimo że nie trenuje ani nie stosuje diet. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta - po prostu nie sprawia jej to żadnej przyjemności.

Jaka jest zatem aktywność fizyczna, którą Grażyna Torbicka szczerze lubi? Jak mówi prezenterka, jedyne ćwiczenia, jakie sprawiają jej przyjemność, to spacery z psem.

Piotr jadł suchą kukurydzę, a do pracy chodził 10 km. Polacy nie mogli zostawić go w potrzebiePiotr jadł suchą kukurydzę, a do pracy chodził 10 km. Polacy nie mogli zostawić go w potrzebieCzytaj dalej

- Myślę, że szczupłą sylwetkę odziedziczyłam po tacie. Nie umiem katować się treningami i dietami, żeby schudnąć. Nie jestem przeciwniczką ćwiczeń, ale sama nigdy nie byłam w żadnej siłowni czy fitnessie. Najczęściej ograniczam się do długich spacerów z psem Torysem - mówiła Grażyna Torbicka w rozmowie z “Na Żywo”.

Kosmetyki stosowane przez Grażynę Torbicką

Grażyna Torbicka podjęła także temat stosowanych przez nią kosmetyków. W tym przypadku zdradziła, że używa tylko kilku, sprawdzonych specyfików. Wątpi też, że drogie kosmetyki są skuteczne.

- Nie używam też jakiś wyjątkowych kosmetyków. Od lat stosuję te same. Nie wierzę w cudowne działanie drogich specyfików - wyznała Torbicka w rozmowie z "Na Żywo".

Prezenterka zdradziła również, jak ważne w utrzymaniu sylwetki, jest spożywanie odpowiedniej ilości spożywanych posiłków:

- Zwracam natomiast uwagę na ilość porcji na talerzu. Nie lubię się przejadać. Spożywam na przykład tylko połowę deseru - powiedziała.

grażyna torbickaMasz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

źródło: plotek.pl

Następny artykuł