Dziewczynka urodziła się z nietypowym znamieniem na twarzy. Internauci okrzyknęli ją współczesnym "Batmanem"
fot. Instagram - laceyjaxart
Autor Olga Szmańda - 23 Grudnia 2020

Urodziła się ze znamieniem, przez które nazwano ją "Batmanką". Dziś dziewczynka potrafi zaczarować swoim uśmiechem

Dziewczynka przyszła na świat z niesamowitym znamieniem na twarzy. Po tym jak matka umieściła zdjęcia córki w mediach społecznościowych, internauci oszaleli z zachwytu. Obecnie dwuletnia Natalie Jackson nazywana jest w mediach superbohaterką. Jej wygląd przypomina maskę komiksowego "Batmana". Wiemy, jak zmieniło się przez dwa lata to cudowne dziecko.

Dziewczynka narodziła się z nietypowym znamieniem, które pokrywa ¼ jej twarzy. Niesamowita narośl wywołała z początku strach w rodzicach dziecka. Dopiero później matka dziewczynki doszła do wniosku, że nietypowe znamię wyróżnia jej córkę pośród innych dzieci.

Natalie Jackson urodziła się dwa lata temu. Jej matka od razu po narodzinach pochwaliła się córeczką w mediach społecznościowych. Chwilę po tym, jak zdjęcia dziewczynki obiegły sieć, internauci od razu zainteresowali się nietypowym niemowlakiem. Szok, zdumienie i chęć poznania dziewczynki wywołał jej wygląd. Wszystko za sprawą znamienia, które pokrywa ¼ twarzy dziewczynki.

Natalie Jackson urodziła się z naroślą na twarzy, która do złudzenia przypomina brązową maskę. Internauci po tym, jak matka opublikowała zdjęcie dziewczynki w mediach, od razu okrzyknęli ją superbohaterką. Od momentu ukazania się pierwszego zdjęcie Natalie nazywana jest "Batmanką".

Dziewczynka ze znamieniem na twarzy

Mimo że internauci od razu oszaleli na punkcie nietypowej dziewczynki, jej rodzicom wcale nie było do śmiechu. Matka Natalie od początku podejrzewała, że jej córeczka jest ciężko chora. Kobieta poddała niemowlę wielu badaniom, by wykluczyć wszystkie niepokojące diagnozy. Na szczęście okazało się, że znamię nie zagraża życiu dziecka.

Ojciec 150 dzieci chce mieć 2350 pociech więcej. Wszystko, aby spełnić marzenia kobietOjciec 150 dzieci chce mieć 2350 pociech więcej. Wszystko, aby spełnić marzenia kobietCzytaj dalej

Dzięki licznym badaniom i szerokiej diagnostyce lekarze doszli do wniosku, że mała Natalie jest całkowicie zdrowa. Również specjaliści z zakresu okulistyki dziecięcej poinformowali rodzinę dziewczynki, że znamię nie wpływa na pogorszenie się wzroku dziecka. Małej Natalie nie groziła żadna poważna choroba.

Rodzice postanowili, że nie usuną blizny

Z początku rodzice małej Natalie chcieli usunąć nietypowe znamię. Dopiero później, gdy zdjęcia dziewczynki obiegły media społecznościowe i zostały skomentowane przez internautów z całego świata, rodzice postanowili, że zostawią zmianę na twarzy córki.

Wielu internautów zauważyło, że dziewczynka może w przyszłości borykać się z hejtem i nienawiścią skierowaną w jej stronę od rówieśników. Wśród komentujących znaleźli się ci, którzy licznie namawiali rodziców do usunięcia blizny. Rodzice Natalie nie poddali się jednak presji i postanowili, że nie wykonają zabiegu na twarzy córki. Zdaniem matki dziewczynki, nietypowe znamię jest znakiem rozpoznawczym jej córki.

- Większość ludzi mówiło nam, że Natalie pięknie wygląda ze znamieniem. Nie mogliśmy zatem zgodzić się na jego usunięcie. [...] To jej znak rozpoznawczy. Nie można się go pozbyć! - wspomina Lacey, matka dziewczynki.

Jak dziś rozwija się mała "Batmanka"?

W tym roku Natalie Jackson skończyła dwa lata. Dziewczynka rozwija się w zaskakująco dobrym tempie. Zdrowo rośnie i odnosi swoje pierwsze sukcesy jako małe dziecko. Jej znamię na twarzy jest dużo jaśniejsze niż kiedyś. Z początku ciemnobrązowa narośl, teraz ma kolor ciemnoróżowy.

Zdaniem rodziców dziewczynki w przyszłości może całkowicie zniknąć. Jak widać mała "Batmanka" za nic ma sobie komentarze innych i cieszy się życiem. Mała bohaterka pokazała niezadowolonym internautom, że nie ważny jest jej wygląd, ale miłość i troska rodziców.

ZOBACZ TE NIESAMOWITE ZDJĘCIA:Dziewczynka - Natalie Jackson

Dziewczynka - Natalie Jackson

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródło: Instagram - laceyjaxart/ edziecko.pl

Następny artykuł