Córka tej pary uważana jest za jedno z najpiękniejszych dzieci na świecie
fot. Instagram - Kseniya Belousova
Autor Olga Szmańda - 1 Października 2020

Ich córeczka uznana jest za najpiękniejsze dziecko na świecie. Widok dziewczynki zapiera dech w piersiach

Córka tej pary uważana jest za jedno z najpiękniejszych i najsłodszych dzieci na świecie. Rodzice udostępniając zdjęcia swojego dziecka na profilu na Instagramie zbierają setki pozytywnych komentarzy. Dumny ze swojej pociechy niejednokrotnie zalewani są falą uwielbienia skierowaną pod adresem ich dziecka. Dziewczynka z wyglądu przypomina anioła lub bajkową nimfę. Matka i ojciec pochodzący z dwóch różnych światów połączyli się by stworzyć niebywałe dziecko. Ich córeczka jest prawdziwym zjawiskiem.

Córka rosyjskiej modelki Ksenii Belousovei i nigeryjskiego piłkarza Ugo Ukah zachwyca internautów swoim wyglądem. Rodzice dziewczynki chwalą się nią oraz ich wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Pociecha uznawana jest przed obserwujących na Instagramie pary za jedno z najpiękniejszych dzieci na świecie. Wyjątkowy wygląd małej 5-latki robi niebywałe wrażenie. Zawdzięcza go z pewnością niesamowitej mieszance genów dwojga równie atrakcyjnych rodziców.

Klienci już stoją w kolejkach do Biedronki. Tak wspaniałych sprzętów kuchennych za grosze dawno nie byłoKlienci już stoją w kolejkach do Biedronki. Tak wspaniałych sprzętów kuchennych za grosze dawno nie byłoCzytaj dalej

Córka modelki i piłkarza wygląda jak aniołek

5-letnia Vivienne jest córką rosyjskiej modelki i nigeryjskiego piłkarza. Matka dziewczynki pochodzi z Syberii. Dziewczynka odziedziczyła po niej rysy twarzy. Z kolei wielkie i przeszywające oczy i śliczne usta to z pewnością zasługa pochodzenia ojca. Malutka Vivienne podbija serca obserwatorów na Instagramie za każdym razem, gdy mama wrzuci jej urocze zdjęcie. Najciekawszy jest fakt, że 5-latka mimo wieku uwielbia pozować do zdjęć i wychodzi jej to bardzo dobrze. Dziewczynka ma przeszywające spojrzenie, które kocha oko kamery. Nic dziwnego skoro jej mama jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek i instagramerek w Rosji.

Dzisiaj grzeje:
1. Od 15 października kolejne podarunki od ZUS. Tysiące Polaków załapie się na mniejsze składki
2. Kociątko oszalało na punkcie pizzy. Zabawne wideo sprawia, że uśmiech sam ciśnie się na usta
3. Moneta 2 zł czasem może być warta nawet 2 tys. zł. Wystarczy, że posiada jeden szczegół

Ksenia Belousova chwali się swoją córką i mężem na wielu zdjęciach na swoim profilu na Instagramie. Dodatkowo modelka bardzo często podkreśla, że jest dumna ze swojego pochodzenia. Jej zdaniem to właśnie syberyjskie korzenie zagwarantowały jej taki wygląd jak również później przeszły na mala córeczkę Vivienne. Popularna w Rosji para ma ponad pół miliona obserwujących na Instagramie. Z pewnością duża część z nich ogląda zdjęcia modelki właśnie ze względu na niebywale piękną córkę. Córka jednej z najpiękniejszych modelek w RosjiCórka jednej z najpiękniejszych modelek w RosjiCórka jednej z najpiękniejszych modelek w Rosji

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy myśleli, że pies wraca na grób swojego pana. Gdy poznali prawdę, musieli natychmiast zareagować
  2. Kot zatrzasnął na balkonie dwóch mężczyzn. Interweniowały dwa zastępy straży
  3. Kaszpirowski podzielił się swoją metodą na walkę z koronawirusem. Można się zaskoczyć
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?
  6. Poczta Polska wprowadza ogromne zmiany. Koniec z kolejkami w placówkach?

Źródło: lelum.pl

Następny artykuł