Husky pocieszył małego chłopca, który nie dostał słodyczy
fot. YouTube - milperthusky
Autor Olga Szmańda - 19 Września 2020

Chłopiec płakał, bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich

Husky postanowił pomóc swojemu małemu właścicielowi. Niesamowite zachowanie psa przyprawia każdego miłośnika zwierząt o wzruszenie. Pies w trakcie zabawy z chłopcem zauważył jego smutne nastawienie. Kiedy dziecko zaczęło płakać zwierzak od razu zareagował. To co zrobić było niesamowite. Rodzice dziecka nie spodziewali się takiej reakcji psa. Husky postanowił dokonać czegoś niebywałego. Wszystko dla swojego małego właściciela.

Husky znany jest jako rasa, która ma szczególnie radosne i przyjazne usposobienie. Idealni towarzysze i pupile, całkowicie oddają się swoim właścicielom. Niejednokrotnie charakter husky określany jest mianem prawdziwego przyjaciela i kompana na całe życie. Ich usposobienie wzmaga w nich również obronę każdego członka rodziny czy stada. Nic dziwnego, że w sytuacji zagrożenia kogokolwiek z otoczenia od razu podejmują działanie. Te psy są także wspaniałym wsparciem emocjonalnym dla swoch właścicieli. O tym jak wielką miłością darzą dzieci i ich rodziców, przekonał się mały chłopiec. Dziecko rozpłakało ponieważ nie dostaje słodyczy od rodziców. To co zrobił jego czworonóg zachwyci każdego. Wzruszające zachowanie husky pozostawia szeroki uśmiech na twarzy widza.

Panna młoda w dniu ślubu zdecydowała się na kontrowersyjne zachowanie. Nagranie zszokowało internautówPanna młoda w dniu ślubu zdecydowała się na kontrowersyjne zachowanie. Nagranie zszokowało internautówCzytaj dalej

Husky pocieszył swojego małego właściciela

Husky w swojej naturze nie posiada instynktu odpowiadającego za stróżowanie. Takie zachowanie wywołuje u niego przyjazne usposobienie. Psy z założenia są wiernymi przyjaciółmi i kompanami. Nic dziwnego, że stają w obronie swoich najbliższych w każdym momencie. Jednym z takich psów jest husky imieniem Millie. Psiak może pochwalić się niebywałym instynktem macierzyńskim.

Dzisiaj grzeje:
1. Pokochała go mimo poważnej przeszkody. Przeciwnikom trudno zaakceptować, ale para właśnie wzięła ślub
2.Shiba inu zawsze uśmiecha się do zdjęć. Ma zaskakujący powód do radości
3. Warto sprawdzić portfel. Ta pięciozłotówka jest warta fortunę

Podczas zabawy pies zobaczył, że jego mały właściciel zalewa się łzami. Postanowił od razu zareagować i bez chwili wahania podjął działania uspokajające dziecko.. Gdy tylko zauważył łzy cieknące po policzku dziecka starał się je uspokoić. Mimo, że płacz nie ustawał Millie nie dawała za wygraną. Sposobem psa było “pocałowanie” malucha i uspokojenie go swoją obecnością. Kiedy chłopiec poczuł już bliskość swojego ukochanego pupila od razu przestał płakać. Co ciekawe całe zdarzenie został uchwycone przez ojca dziecka. Mężczyzna nagrywa filmiki ze swoimi psami i publikuje je na swoim kanale na YouTube. Idąc za ciosem postanowił również poprosić swoje starsze dziecko o rozpłakanie się. Reakcja psa była dokładnie ta sama. Husky chciał by jego młodzi właściciele czuli się bezpieczni i zaopiekowani. Niesamowite zachowanie zwierzęcia przywodzi na myśl, jak blisko związane są z ludźmi ich pupile.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rodzice zainstalowali kamerkę w pokoju syna. Gdy włączyli nagranie, zaniemówili widząc, co w nocy robi dziecko
  2. Lew i dziecko występowali w programie na żywo. Wystarczyłyby sekundy, by doszło do tragedii
  3. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych
  4. Bezdomny od trzech tygodni nie miał nic w ustach. Na ulicy dostrzegł go tancerz, który wywrócił jego życie do góry nogami
  5. Niezawodny trik na rosół naszych babć. Ten sposób zwali wszystkich z nóg
  6. Dlaczego warto mieć wagę elektroniczną? Biedronka oszukała klientów, wszystko nagrali i ujawnili

Źródło: swiatzwierzat.pl

Następny artykuł