Panna młoda karmiła swoje dziecko podczas ceremonii ślubnej
fot. YouTube - Inside Edition
Autor Olga Szmańda - 19 Września 2020

Panna młoda w dniu ślubu zdecydowała się na kontrowersyjne zachowanie. Nagranie zszokowało internautów

Panna młoda postanowiła w kontrowersyjny sposób uczcić dzień swojego ślubu. Kobieta w trakcie zawierania związku małżeńskiego postanowiła wykonać znaczący gest. Jej zachowanie przeszło do historii a umieszczony filmik w mediach społecznościowych podbił serca widzów. Wideo zostało obejrzane ponad milion razy i szeroko skomentowane przez widzów. Wyczyn młodej mężatki zwrócił uwagę na istotny aspekt macierzyństwa i otworzył oczy wielu innym przyszłym pannom młodym. Kobieta stała się inspiracją dla wielu kobiet stających przed ołtarzem w podobnej sytuacji.

Panna młoda szykując wyjątkowy dzień jakim jest zawarcie związku małżeńskiego musi pomyśleć o każdym z jej gości. Młoda para, która chce wejść w nowy etap życia jakim jest małżeństwo miesiącami wyobraża sobie swój idealny ślub. Niejednokrotnie obojgu zajmuje to lata by doprowadzić do spełnienia swoich marzeń i stanąć przed ołtarzem w idealnym dla nich dniu.

Leśnicy opublikowali nagranie z fotopułapki. Niewiarygodne, co mężczyzna robił w środku lasuLeśnicy opublikowali nagranie z fotopułapki. Niewiarygodne, co mężczyzna robił w środku lasuCzytaj dalej

Liczne przygotowania związane z wyborem sali, zespołu czy muzyków, jedzenia, wystroju wnętrza, listy gości i setek innych rzeczy zajmują młodym ogrom czasu. We wszystkim tym zarówno panna młoda jak i pan młody muszą pamiętać o sobie i własnym szczęściu. Jednym z najbardziej istotnych elementów dla młodych jest ich rodzina. Partycypowanie bliskich w tak ważnym dniu jest najważniejszą kwestią dla większości małżeństw. Oboje z pary chcą by ich bliscy, przyjaciele i rodzice mogli stanąć za ich plecami by wesprzeć ich w trakcie wypowiedzenia sakramentalnego “tak”. Tym samym lista gości staje się jednym z najważniejszych wyborów dokonywanych przy planowaniu wesela.

Panna młoda postawiła na rodzinę

Część par, które mają już dzieci z poprzednich związków nie decyduje się na ich obecność podczas wesela. Niejednokrotnie uważają, że takie wydarzenia przeznaczone są jedynie dla dorosłych a najmłodsi członkowie pozostają pod opieką opiekunów. Towarzyszą wtedy rodzicom jedynie w ceremonii ślubnej a nie samym weselu. Z kolei dla innych par obecność ich małych pociech jest kluczowym elementem w tak istotnym dniu dla całej rodziny. Młode pary niejednokrotnie zawierają związek małżeński spodziewając się dziecka. Współczesne małżeństwa tego typu nie są zaskoczeniem. Panna młoda z brzuszkiem nie dziwi już na weselnych salonach. Obecnie zawieranie związków małżeńskich opiera się na budowaniu relacji między partnerami, a nie podporządkowywaniu się standardom wyznaczonym przez rodzinę.

Dzisiaj grzeje:
1. Pamiętacie Mareczka z "Czterdziestolatka"? Nie do wiary, czym się teraz zajmuje
2. Krowa tonęła we łzach. Myślała, że jedzie na rzeź, niespodziewanie kierowca ciężarówki obrał inny kurs
3. Jerzy Stuhr z synem i wnukiem wybrali się na górską wycieczkę. Fani są pod wrażeniem ich wspólnego zdjęcia

Wśród licznych par młodych znajdują się też takie, które po wielu latach wspólnego życia i posiadania rodziny decydują się na taką formalność. Jednym z takich przypadków jest Dalton Mort, która ze swoim narzeczonym przeżyła wiele lat przed ślubem. Para zanim stanęła na ślubnym kobiercu żyła wspólnie a nawet założyła rodzinę. Panna młoda mając zaledwie 19 lat urodziła dziecko. Jej piękna córeczka stała się dla kobiety najważniejszym aspektem jej życia. Matczyna miłość rozpierała kobietę, nic więc dziwnego, że chciała by jej ukochana córka przeżywała najważniejszy moment jej życia wspólnie z nią. Tym samym Dalton Mort postanowiła zabrać małą pociechę na ceremonię ślubną. Kobieta w trakcie zaślubin niosła swoje dziecko w niezwykły sposób. Postanowiła zrezygnować z typowych dla panien młodych kwiatów i ozdób a w rękach na ołtarzu trzymać dziewczynkę. Symbol miłości i połączenia jej ze swoim mężem. Mimo tak odważnego posunięcia nie to wzbudziło największe komentarze wśród gości. Młoda matka postanowiła nakarmić córeczkę piersią podczas ślubu. Kobieta nie chciała by jej dziecko było w jakikolwiek sposób odstawione na bok w tym wyjątkowym dniu. Co ciekawe całość ceremonii została nagrana i opublikowana w mediach społecznościowych. Widzowie szeroko komentowali zachowanie Dalton Mort, która bez skrępowania nakarmiła swoje dziecko w trakcie ceremonii. Jej film został odtworzony na YouTube ponad milion razy. Kobieta z pewnością pokazała wielu matkom, że nie powinny wstydzić się tak naturalnej czynności. Karmienie piersią stało się na tym weselu symbolem narodzin i połączenia. Piękna scena uczestnictwa całej rodziny w ślubie z pewnością na lata zapadnie w ich pamięci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rodzice zainstalowali kamerkę w pokoju syna. Gdy włączyli nagranie, zaniemówili widząc, co w nocy robi dziecko
  2. Lew i dziecko występowali w programie na żywo. Wystarczyłyby sekundy, by doszło do tragedii
  3. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych
  4. Bezdomny od trzech tygodni nie miał nic w ustach. Na ulicy dostrzegł go tancerz, który wywrócił jego życie do góry nogami
  5. Niezawodny trik na rosół naszych babć. Ten sposób zwali wszystkich z nóg
  6. Wprowadzają wyczekiwany zakaz. Polska wieś jest wściekła, mieszkańcom grożą wysokie mandaty

Źródło: parenting.pl

Następny artykuł