Gwiazdy YouTube właśnie wzięły ślub
Fot. instagram.com/hannahayl
Autor Kamila Krótka - 20 Września 2020

Pokochała go mimo poważnej przeszkody. Przeciwnikom trudno zaakceptować, ale para właśnie wzięła ślub

Gwiazdy YouTube - Shane Burcaw i Hannah Aylward po czterech latach związku zdecydowali się na kolejny krok. Wyjątkowa para właśnie wzięła ślub, choć ze względu na przypadłość mężczyzny niewiele osób życzyło im sukcesu. Burcaw i Aylward pochwalili się tym radosnym wydarzeniem na Instagramie.

YouTube w dzisiejszych czasach często wytycza drogę do kariery i popularności. Tak było w przypadku tej wyjątkowej pary. Shane Burcaw i Hannah Aylward posiadają wspólny kanał w serwisie, na którym prezentują swoje podróże i wspólną codzienność. Śledzi ich ponad 700 tys. osób. Teraz swoich obserwatorów poinformowali o ślubie.

Leśnicy opublikowali nagranie z fotopułapki. Niewiarygodne, co mężczyzna robił w środku lasuLeśnicy opublikowali nagranie z fotopułapki. Niewiarygodne, co mężczyzna robił w środku lasuCzytaj dalej

Gwiazdy YouTube wzięły ślub

Para na swoim kanale w serwisie YouTube udowadnia, że miłość opiera się na tym, co jest w środku, a nie na zewnątrz. Shane i Hannah są ze sobą i właśnie wzięli ślub, a w tym wszystkim nie przeszkodziła im niepełnosprawność Shane’a.

Shane Burcaw urodził się z nieuleczalną chorobą genetyczną - rdzeniowym zanikiem mięśni. Ze względu na chorobę 28-latek musi poruszać się na wózku inwalidzkim, a z powodu przykurczu i stopniowego zaniku mięśni ciało mężczyzny jest wykrzywione. Mężczyzna niestety nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować.

Miłość, która pokona wszystko

Hannah Aylward po raz pierwszy zobaczyła Shane’a w 2016 roku w filmie dokumentalnym. Wówczas postanowiła do niego napisać i od tego momentu wszystko się zaczęło. Mężczyzna ujął kobietę pozytywnym podejściem do życia i poczuciem humoru. Zakochani nie widzieli problemu w niepełnosprawności mężczyzny, a po dwóch latach związku zamieszkali razem i założyli wspólny kanał na YouTube.

Młoda para poinformowała na Instagramie o swoim ślubie, czym wzbudziła ogromne zainteresowanie obserwatorów:

- W piątek, 4 września, poślubiłam miłość mojego życia – napisała Hannah Aylward na Instagramie pod ślubnym zdjęciem. - To nie było wielkie wydarzenie, jakie zawsze planowaliśmy, ale było idealne – poinformowała dziewczyna.

Dzisiaj grzeje:
1. Pamiętacie Mareczka z "Czterdziestolatka"? Nie do wiary, czym się teraz zajmuje
2. Ogromny lew podszedł do bezbronnego psa. Wszyscy zamarli, czekając na najgorsze
3. Jerzy Stuhr z synem i wnukiem wybrali się na górską wycieczkę. Fani są pod wrażeniem ich wspólnego zdjęcia

Poza gratulacjami pod postem pojawiło się też wiele negatywnych komentarzy osób, które nie wierzą w miłość Hannah do mężczyzny. Chce się jednak zaufać, że tych dwoje połączyła więź tak silna, że hejterom trudno ją sobie wyobrazić.

Gwiazdy YouTube wzięły slub

Gwiazdy YouTube wzięły slub

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zmaltretowany kociak pełzał po ulicy. Zabrali go ze sobą, niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda
  2. Lew i dziecko występowali w programie na żywo. Wystarczyłyby sekundy, by doszło do tragedii
  3. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych
  4. Bezdomny od trzech tygodni nie miał nic w ustach. Na ulicy dostrzegł go tancerz, który wywrócił jego życie do góry nogami
  5. Niezawodny trik na rosół naszych babć. Ten sposób zwali wszystkich z nóg
  6. NASA zapowiedziało, kiedy wyśle kolonizatorów na Marsa. Elon Musk chce to zrobić dużo szybciej

źródło: kobieta.wp.pl

Następny artykuł