"The Voice Senior": uczestnik programu postanowił oświadczyć się na wizji
fot. Natasza Młudzik - TVP
Autor Olga Szmańda - 1 Stycznia 2021

Niebywałe sceny w "The Voice Senior". 67-letni uczestnik programu na oczach widzów poprosił ukochaną o rękę

“The Voice Senior”: 67-letni uczestnik programu postanowił wyznać swoje uczucia partnerce na antenie show stacji TVP. Jan Adamiak w spektakularny sposób oświadczył się swojej ukochanej. Ku zaskoczeniu wszystkich, zakochany adorator wykonał ten spontaniczny ruch bez przygotowanego pierścionka zaręczynowego. Na pomoc zakochanej parze, w należytych oświadczynach, przyszedł Andrzej Piaseczny.

“The Voice Senior” jest kolejną odsłoną kultowego programu stacji TVP. Wcześniej widzowie mogli oglądać muzyczne zmagania uczestników “The Voice of Poland”, które przyniosło programowi niebywały rozgłos.

Następnie producenci postanowili znaleźć najmłodszych utalentowanych Polaków, tworząc w tym celu “The Voice Kids”. Każdy z programów osiągnął sukces, a telewidzowie stacji TVP chętnie zasiadają do oglądania kolejnych muzycznych zmagań przyszłych artystów.

Obecnie Telewizja Polska wyświetla już 2. edycję programu “The Voice Senior”. W show biorą udział uczestnicy, którzy ukończyli 60 rok życia. Założeniem całego przedsięwzięcia ma być pokazanie umiejętności wokalnych polskich seniorów. “The Voice Senior” to kolejny program, który oparty jest na niderlandzkim formacie o tej samej nazwie.

"The Voice Senior" - Jan Adamiak oświadczył się na scenie

Jan Adamiakl to 67-letni uczestnik już 2. edycji programu “The Voice Senior”. Mężczyzna oświadczył się na wizji swojej ukochanej. Jednak nietypowe zaręczyny nie było jedynym zaskoczeniem w minionym odcinku. Uwagę widzów przykuło również zachowanie Andrzeja Piasecznego, który mocno zaangażował się w życie pary.

Stylowy Zbigniew Boniek podaje wnukowi kolorowy napój i obserwuje jego reakcję. Wideo zupełnie skradło nasze sercaStylowy Zbigniew Boniek podaje wnukowi kolorowy napój i obserwuje jego reakcję. Wideo zupełnie skradło nasze sercaCzytaj dalej

- Pięć lat temu śpiewałem na dancingu. Siedziało pięć kuracjuszek. Wanda poprosiła mnie o piosenkę Jacka Silskiego "List z morza". Schodząc ze sceny, podszedłem do niej. Zrobiła taką minę, takie oczy... Urzekła mnie. Objąłem ją, pocałowałem w policzek i tak się zaczęło - mówił Jan o początkach swojej znajomości z Wandą.

- Mój skarbulek, moja Wandziulka jest super kobietą. Potrafi doradzić, pomoże, przytuli... Myślę, że w tym wieku to jest bardzo ważne - mówił dalej uczestnik "The Voice Senior".

Jak widać, Jan Adamiak nie zważał na miejsce, w którym się znajduje i postanowił wyrazić swoje uczucia do ukochanej kobiety na oczach miliona widzów. Dzielny senior wyraźnie pokazał, że miłość do Wandy jest dla niego ważniejsza niż skrępowanie publicznością.

- Kochana Wandziulku, kocham cię ponad życie. Zostaniesz moją żoną? - zapytał 67-latek na scenie "The Voice Senior".

- Tak, kochanie - odpowiedziała wzruszona Wanda.The Voice Senior

Para dostała nietypowy prezent od Andrzeja Piasecznego

Zakochanej parze towarzyszyli trenerzy i prowadzący “The Voice Senior”. Senior u swojego boku miał również córkę i wnuczkę. Ku zdziwieniu wszystkich w tę wyjątkową chwilę, zaangażował się także Andrzej Piaseczny. To właśnie on postanowił podarować ukochanym prezent i oddał im swoją obrączkę, która stała się spontanicznie pierścionkiem zaręczynowym.

- Chcę jasno i otwarcie powiedzieć, że przekazanie mojej obrączki nie było elementem walki o zawodnika. Takie chwile będą z nami przez długie lata i na ich wspomnienie będziemy cały czas czuli ciarki na ciele - tłumaczył w programie Andrzej Piaseczny.

Wszyscy ci, którzy chcą obejrzeć pierwszy odcinek 2. sezonu kultowego “The Voice Senior”, mogą obejrzeć go w najbliższą sobotę na antenie TVP2 o godz. 21:00.

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródła: teleshow.wp.pl / TVP

Następny artykuł