Zbigniew Boniek pokazał na swoim profilu na Twitterze, jak podaje kolorowy napój swojemu ukochanemu wnukowi
fot. East News - ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Olga Szmańda - 1 Stycznia 2021

Stylowy Zbigniew Boniek podaje wnukowi kolorowy napój i obserwuje jego reakcję. Wideo zupełnie skradło nasze serca

Zbigniew Boniek niejednokrotnie pokazywał swoim fanom, że nie żyje jedynie sportem. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej kocha spędzać czas ze swoimi bliskimi i dokumentować go w swoich mediach społecznościowych. Od pewnego czasu realizuje się w roli dziadka. I tym razem nie pozostawił swoich obserwatorów z niedosytem. Umieścił na swoim profilu na Twitterze nagranie, na którym podaje wnukowi kolorowy napój. Reakcja dziecka i zachowanie Zbigniewa Bońka zachwyciły internautów.

Zbigniew Boniek urodził się 3 marca 1956 roku w Bydgoszczy. Zasłynął w mediach jako piłkach, trener piłki nożneJ i działacz sportowy. Jest również biznesmenem, który prężnie dba o rozwój swoich interesów.

Od 2002 roku obejmował stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej. Z kolei od 26 października 2012 roku zasiadł na stanowisku prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. 5 kwietnia 2017 zasiadł w zarządzie Komitetu Wykonawczego UEFA.

Zbigniew Boniek jakiego nie znacie

Zbigniew Boniek ma aż pięcioro wnucząt. Razem ze swoją ukochaną żoną Wiesławą są w związku małżeńskim od ponad 44 lat. Sportowiec doczekał się trójki dzieci. Ma dwie córki - Karolinę i Kamilę oraz syna Tomasza.

Prezes PZPN co jakiś czas ujawnia swoim fanom rąbka tajemnicy i publikuje w mediach społecznościowych prywatne zdjęcia i nagrania. Fani ewidentnie wyczekują prywatności sportowca, który kocha swoją rodzinę i uwielbia spędzać czas w gronie najbliższych.

Psy nie mogły wydostać się z płonącego domu. Wtedy do akcji wkroczył bezdomny o wielkim sercuPsy nie mogły wydostać się z płonącego domu. Wtedy do akcji wkroczył bezdomny o wielkim sercuCzytaj dalej

Tym razem Zbigniew Boniek postanowił opublikować nagranie ze swoim małym wnuczkiem. Wideo, które możecie obejrzeć pod tym linkiem, zdecydowanie przypadło do gustu internautom. My również rozczulamy się nad widokiem słodkiego bobaska.

Zbigniew Boniek z żoną

Nagranie wnuczka Zbigniewa Bońka zawładnęło sercami internautów

Zbigniew Boniek postanowił spędzić ostatni dzień 2020 roku w towarzystwie swoich bliskich. Nic więc dziwnego, że udokumentował ten wyjątkowy moment ze swoim wnukiem za pomocą filmiku. Ostatni dzień starego roku przeznaczył dla rodziny. Zapewne ma to związek z licznym obowiązkami, które czekają go w 2021 roku. Zbigniew Boniek zaangażowany będzie m.in. w opracowywanie strategii Reprezentacji Polski w Euro 2021.

- Dzisiaj po raz pierwszy sok z pomarańczy, tost, czyli Continental Breakfast - skomentował Zbigniew Boniek na swoim profilu na Twitterze.

Na nagraniu umieszczonym na profilu na Twitterze Zbigniewa Bońka widać, jak karmi swojego wnuczka kolorowym napojem. Dziecko pije soczek ze szklanki, który ewidentnie przypadł mu do gustu. Były piłkarz obserwuje zachowanie swojej pociechy.

Internauci po obejrzeniu filmiku od razu postanowili skomentować urocze zachowanie dziecka. Uwadze obserwatorów nie umknęło również zaangażowanie i opiekuńcze podejście do dziecka, jakie okazał Zbigniew Boniek. Wzrok internautów przykuły też kolorowe bransoletki z koralikami, które miał na sobie prezes PZPN. Całość stylizacji uzupełnił długi naszyjnik z dwoma wisiorkami.

"Ale dziadek ma bransoletki na rękach. Modny dziadek", "A co to za damskie bransoletki?", "Widać, że prezes szamankę prowadzi między lekcjami" - komentowali żartobliwie obserwatorzy.Zbigniew Boniek z wnukiem

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródło: o2.pl

Następny artykuł