Daria Ładocha udostępniła śmieszne nagranie ze swoimi córkami
fot. Instagram - Daria Ładocha
Autor Olga Szmańda - 5 Stycznia 2021

Daria Ładocha pochwaliła się nagraniem z planu. Wpadka rozbawia do łez

Daria Ładocha opublikowała na swoim profilu na Instagramie zabawne nagranie ze swoimi dziećmi. Restauratorka umieściła wideo ze swoimi córkami, na którym piecze z nimi ciasto. Podczas tworzenia kuchennego nagrania doszło jednak do śmiesznej sytuacji z udziałem jej córki.

Daria Ładocha jest miłośniczką zdrowego trybu żywienia. Ma dwójkę dzieci, z którymi bardzo często wspólnie gotuje. Pracuje jako trener kulinarny z zakresu kuchni tajskiej, dodatkowo jest ekspertem z dziedziny żywienia dzieci i kuchni dla dorosłych.

Restauratorka żyje według zasady “jesteś tym co jesz”. Nazywa się urodzoną globtroterką, która poszukuje na wszystkich szerokościach geograficznych swoich nowych inspiracji kulinarnych.

Daria Ładocha jest również współtwórczynią agencji reklamowej 4DB. Swoją pracę ze zdrową kuchnią rozwija na antenie telewizji śniadaniowej “Dzień Dobry TVN”. To właśnie tam stworzyła kącik czwartkowy, a od 2014 roku prowadzi tam również zdrową kuchnię dla cykli “O(d)żywieni” i “Kuchnia widza”. W 2016 mogliśmy zobaczyć ją na antenie programu rozrywkowego “AGENT GWIAZDY”.Daria Ładocha

Daria Ładocha zaskoczyła fanów nietypowym filmikiem

Telewizyjne wpadki zdarzają się tak rzadko, że niejednokrotnie ich widok przykuwa większą publiczność niż sam program. Nagranie idealnego wideo zajmuje dużo czasu, a zanim trafi do szerszej publiczności, musi zostać poddane obróbce i montażowi.

Miała idealne ciało i uczestniczyła w konkursach bikini fitness. Po latach zaskoczyła wszystkich: Miała idealne ciało i uczestniczyła w konkursach bikini fitness. Po latach zaskoczyła wszystkich: "wybrałam życie"Czytaj dalej

Ostatnio na swoim profilu na Instagramie, zabawnym nagraniem podzieliła się Daria Ładocha. Miłośniczka kuchni udostępniła w mediach nagranie ze swoimi córkami. Na filmiku widać ukochane pociechy Darii Ładochy i ich nieoczekiwane zachowanie na domowym planie zdjęciowym. My oglądając wideo parsknęliśmy ze śmiechu, niczym jedna z córek Darii Ładochy.

Miłośniczka zdrowej kuchni prowadzi w swoich mediach społecznościowych program “Patenciary”, który emitowany jest na kanale Food Network. To właśnie tu Daria Ładocha razem z córeczkami zdradza widzom sprytne sposoby na domowe potrawy, które wykonać można w nietypowy sposób.

Ostatnio Ładocha podzieliła się z fanami zdarzeniem, do którego doszło podczas nagrywania jednego z odcinków. Fani są zachwyceni i zdecydowanie “padli ze śmiechu”.

Na nagraniu na profilu na Instagramie Darii Ładochy widać, jak cała trójka podziwia swój świeży wypiek. Na stole leżą bułeczki z cynamonem. Cała rodzina zachwyca się aromatem swoich wypieków do momentu, aż młodsza córka Ładochy kicha...a z nosa dziewczynki wylatuje “efekt specjalny”. Jeśli chcecie zobaczyć całe nagranie możecie znaleźć je pod tym linkiem.

- A dźwiękowiec uprzedzał, że Mania ma gila. Kto jednak słucha dźwiękowca na planie. Przecież to on ma słuchać - napisała pod filmikiem Daria Ładocha.

Daria Ładocha

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródło: haps.pl / Instagram - Daria Ładocha

Następny artykuł