Magda Gessler zaimponowała swoim fanom niebywałym gestem. Restauratorka zaproponowała zupę o wartości 1 zł dla serniorów
fot. Instagram - Magda Gessler
Autor Olga Szmańda - 7 Grudnia 2020

Mimo kryzysu Magda Gessler oferuje seniorom posiłki za bezcen. Cena poruszyła sieć, wspaniały gest

Magda Gessler ponownie postanowiła pokazać swoją hojność i szczodrość. Restauratorka znana jest z pomagania innym i zaangażowana w życie społeczne. Tym razem postanowiła przygotować coś specjalnego dla polskich seniorów. Magda Gessler zorganizowała akcję, dzięki której najstarsze pokolenie Polaków będzie mogło zjeść posiłek za niewielką opłatą - 1 zł.

Magda Gessler, jako właścicielka licznych restauracji, postanowiła poinformować za pośrednictwem mediów społecznościowych o przygotowaniach do świąt Bożego Narodzenia. Gwiazda “Kuchennych rewolucji” zajmuje się od dawna biznesem gastronomicznym.

Piotr Cyrwus na randce przebrany za kobietę. Zbieg wydarzeń, którego przewidzieć nie mogli nawet najwięksi fani serialuPiotr Cyrwus na randce przebrany za kobietę. Zbieg wydarzeń, którego przewidzieć nie mogli nawet najwięksi fani serialuCzytaj dalej

Mimo że ją również dotknął kryzys gospodarczy związany z zamknięciem restauracji, restauratorka nadal ma czas i chęci, by prowadzić liczne akcje społeczne. Tym razem Magda Gessler postanowiła, że w jej restauracji za kwotę jedynie 1 zł, posiłek będą mogli zakupić seniorzy. Niezwykły gest restauratorki z pewnością pomoże wielu starszym ludziom, którzy muszą zmagać się z trudnościami w tym ciężkim dla kraju czasie.

Magda Gessler nie jest odosobniona w swoich działaniach prospołecznych. Gwiazda tak samo jak inni z branży wspiera i edukuje. Niedawno pisaliśmy o niezwykłym zachowaniu aktora Cezarego Żaka, który wystosował prośbę do swoich obserwatorów. Związana była ona z jego zachorowaniem na koronawirusa. Aktor chciał zachęcić swoich ozdrowiałych fanów, do oddawania osocza. Kolejną wielką gwiazdą z pierwszych stron gazet jest Ryszard Rynkowski. Wokalista, który prowadzi swój ośrodek rehabilitacyjny, bierze czynny udział w dbaniu o zdrowie innych.

Pierwsze osoby zaszczepione na koronawirusa. Wśród nich William Shakespeare ze środkowej AngliiPierwsze osoby zaszczepione na koronawirusa. Wśród nich William Shakespeare ze środkowej AngliiCzytaj dalej

Magda Gessler pomaga seniorom

Niestety tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą zupełnie inne niż wcześniej. Związane jest to ściśle z pandemią koronawirusa i panującymi w kraju obostrzeniami. Niestety, ale epidemia COVID-19 wpłynęła w równym stopniu na gospodarkę, co na pielęgnowanie relacji ludzkich.

W szczególnie trudnej sytuacji znajdują się obecnie seniorzy, którzy muszą uważać na swoje zdrowie i konsekwencje wywołane zakażeniem COVID-19. Dodatkowo najstarsi obywatele Polski, bardzo często muszą mierzyć się z licznymi lukami w zarobkach. Na pomoc tym, których nie stać w tym zimowym okresie na godne życie, wyszła Magda Gessler.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Mimo że restauracje Magdy Gessler zaliczane są do tych drogich i nieprzystępnych, restauratorka postanowiła wymyślić akcję, w której wziąć będzie mógł udział każdy. Jedna z restauracji gwiazdy “Kuchennych rewolucji” rozpoczęła organizowanie posiłków dla seniorów. W ten sposób najstarsi obywatele mogą liczyć na ciepły posiłek za niewielką cenę.

Wystarczył makijaż, aby seniorka zmieniła się nie do poznania. Każda z nas może go zrobić, nic trudnegoWystarczył makijaż, aby seniorka zmieniła się nie do poznania. Każda z nas może go zrobić, nic trudnegoCzytaj dalej

Zimowa akcja w restauracji Magdy Gessler

Na swoim profilu na Facebooku, restauracja “U Fukiera”, której właścicielką jest Magda Gessler, poinformowała o nowej grudniowej akcji. Okazuje się, że przez cały grudzień każdy z konsumentów powyżej 60. roku życia, otrzyma ciepłą zupę za symboliczną kwotę 1 zł. Magda Gessler oferuje w ten sposób ciepły posiłek na wynos, wszystkim tym którzy najbardziej go potrzebują.

- Zupa U Fukiera dla seniora za złotówkę! Ruszamy z naszym specjalnym grudniowym projektem, w którym od poniedziałku do piątku zapraszamy seniorów (60+) na zupę z okienka U Fukiera za 1 zł! Gorąca, rozgrzewająca i pachnąca - poinformowano na profilu na Facebooku restauracji "U Fukiera".

Fani restauratorki nie kryli komentarzu uznania i pochwał skierowanych w jej stronę. My również dołączamy się do poparcie inicjatywy Magdy Gessler. Dodatkowo chcemy zachęcić wszystkich, by w tym trudnym zimowym i przedświątecznym okresie, pamiętać o naszych seniorach. Okazuje się, że wyciągnięcie ręki i nawet najdrobniejsza pomoc, jest obecnie na wagę złota.

ZOBACZ TO WYJĄTKOWE ZDJĘCIE:U FUKIERA

Na plaży znalazł coś, na co nikt inny nie zwrócił uwagi. Teraz zostanie milioneremNa plaży znalazł coś, na co nikt inny nie zwrócił uwagi. Teraz zostanie milioneremCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: plejada.pl

Następny artykuł