Cezary Żak przeszedł zakażenie koronawirusem.
fot. East News - TRICOLORS
Autor Olga Szmańda - 2 Grudnia 2020

Cezary Żak miał koronawirusa. Teraz zrobił coś, na co wielu Polakom trudno się zdobyć

Cezary Żak niedawno przeszedł zakażenie koronawirusem. Aktor wyzdrowiał i teraz czuje się znacznie lepiej. Obecnie postanowił wykonać niezwykły gest, który pomoże innym chorym na COVID-19. Cezary Żak postanowił udać się do Centrum Krwiodawstwa, by oddać swoje osocze. Całe zdarzenie udokumentował fotografią, którą umieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Cezary Żak dołączył niedawno do grona gwiazd, które musiały mierzyć się z zakażeniem koronawirusem. Gwiazda “Miodowych lat” obecnie czuje się już znacznie lepiej. Na szczęście aktorowi udało się przejść zarażenie COVID-19 bez większych komplikacji. Teraz postanowił, że zrobi coś dla innych chorych na COVID-19.

Nagle wyszedł z domu i przeszedł ponad 450 kilometrów. Nie zgadniecie, co zmusiło go do kuriozalnego zachowaniaNagle wyszedł z domu i przeszedł ponad 450 kilometrów. Nie zgadniecie, co zmusiło go do kuriozalnego zachowaniaCzytaj dalej

Cezary Żak w gronie gwiazd, chorych na COVID-19

Zakażenie COVID-19 dotknęło wiele znanych w mediach osób. Niektóre z gwiazd informowały o swoim stanie zdrowia w mediach społecznościowych. Inni celebryci postanowili z kolei, że pokażą swoim fanom wyniki testów na COVID019.

Wiele osób zdecydowało się, że przekaże negatywne informacje swoim fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych. Polskie gwiazdy niejednokrotnie apelowały w ten sposób o rozwagę i niedemonizowanie zakażenia koronawirusem.

Wśród polskich gwiazd, które zachorowały na COVID-19 znalazła się m.in. Maryla Rodowicz.Piosenkarka po tym, jak uzyskała pozytywny wynik na koronoawirusa, od razu postanowiła izolować się w domu i informować media o przebiegu choroby.

Kolejną polską gwiazdą, która przeszła COVID-19 był Artur Barciś. Serialowy kolega Cezarego Żaka niejednokrotnie apelował za pośrednictwem profilu na Facebooku o rozwagę. Aktor poprosił swoich fanów o zwracanie uwagi na chorobę, izolowanie się i postępowanie zgodnie z wytycznymi. Mimo że sam stosował się do zaleceń i obowiązujących obostrzeń, niestety również zaraził się koronawirusem. Artur Barciś od początku pandemii angażował się także w edukowanie najmłodszych.

Świat Uli stanął na głowie, gdy w ciąży stwierdzono u niej raka. Jej chłopak marzył tylko o jednymŚwiat Uli stanął na głowie, gdy w ciąży stwierdzono u niej raka. Jej chłopak marzył tylko o jednymCzytaj dalej

Cezary Żak postanowił pomóc innym chorym

Ostatnio o swoim zakażeniu poinformowała także gwiazda Top Model, Klaudia El Dursi. Modelka dołączyła tym samym do grona gwiazd, które musiały zmierzyć się z zakażeniem COVID-19. Wśród "gwiazdroskich" ozdrowieńców znalazł się również popularny dziennikarz stacji TVN, Filip Chajzer. Mężczyzna apelował do swoich fanów za pośrednictwem profilu na Instagramie o oddawanie osocza.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Zdumiewające sceny w Zdumiewające sceny w "Jeden z dziesięciu". Mistrzowski popis uczestniczki zbił pozostałych z pantałykuCzytaj dalej

Cezary Żak tak samo jak koledzy i koleżanki z branży postanowił udać się do Centrum Krwiodawstwa i oddać swoje osocze. Aktor poinformował o swojej wizycie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym samym postanowił zamieścić na swoim profilu na Facebooku zdjęcie z wizyty.

Co ciekawe dopiero fotografia z Centrum Krwiodawstwa uświadomiła fanom aktora, że chorował on na COVID-19. Wcześniej Cezary Żak nie informował o tym w mediach. Dopiero po przejściu choroby postanowił wyznać prawdę fanom oraz namówić ich do oddawania osocza.

"Ozdrowieniec spełnia obowiązek i oddaje osocze. Zachęcam wszystkich" - napisał Cezary Żak na swoim profilu na Facebooku.

ZOBACZ TO WYJĄTKOWE ZDJĘCIE:Cezary Żak

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: plejada.pl

Następny artykuł