Zygmunt Chajzer przeszedł operację urologiczną. O zabiegu ojca poinformował Filip Chajzer
fot. East News - TRICOLORS
Autor Olga Szmańda - 27 Listopada 2020

Zygmunt Chajzer przeszedł operację. Filip Chajzer na przykładzie ojca zwrócił uwagę na poważną chorobę

Zygmunt Chajzer poddał się operacji urologicznej. O nietypowym zabiegu ratującym życie ojca poinformował Filip Chajzer. Syn znanego prezentera telewizyjnego umieścił wpis na swoim profilu na Instagramie. Dziennikarz powiadomił w nim swoich obserwatorów o operacji ojca. Niezwykły post miał również zwrócić uwagę na problem, jakim jest mała ilość mężczyzn, którzy regularnie poddają się badaniom urologicznym.

Zygmunt Chajzer to polski prezenter telewizyjny i radiowy oraz dziennikarz. Mężczyzna od lat gości na polskich ekranach telewizorów. Jednym z jego najbardziej rozpoznawalnych programów był “Idź na całość”. Dziennikarz zagarnął sobie w ten sposób przychylność widzów i dożywotnie uwielbienie.

Oliwia ze Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pozuje w nietypowej sukni. Fani: "wyglądasz jak milion dolców"Czytaj dalej

Synem Zygmunta Chajzera jest Filip Chajzer. Mężczyzna poszedł w ślady ojca i swoje życie związał z karierą telewizyjną. Młody dziennikarz pracuje obecnie jako prowadzący program śniadaniowy “Dzień Dobry TVN”. Wspólnie ze współprowadzącą co tydzień zasiadają na kanapach stacji TVN i przeprowadzają dla widzów stacji liczne wywiady i reportaże.

Filip Chajzer znany jest ze swojego przyjaznego usposobienia i humorystycznego podejścia do życia. Mimo że dziennikarz doznał w swoim życiu tragedii i niepowodzeń nie przestaje myśleć pozytywnie. Niejednokrotnie swoje życie doświadczenia przekuwał w siłę. Tym razem młody Chajzer postanowił opublikować w mediach społecznościowych intymny post, który miał zwrócić uwagę Polaków na ważną medycznie kwestię.

Zygmunt Chajzer przeszedł operację

Filip Chajzer poinformował w swoich mediach społecznościowych, że jego ojciec Zygmunt Chajzer poddany zostanie bardzo poważnej operacji. Dziennikarz opublikował post na swoim profilu na Instagramie, w którym zwierzył się obserwującym z intymnej historii ojca.

"To był ostatni dzwonek.[...] Jeśli możecie zrobić coś dla facetów, których kochacie - wyślijcie ich na badania" - napisał na swoim profilu na Instagramie Filip Chajzer.

Paulini z Jasnej Góry w słusznej sprawie. Paulini z Jasnej Góry w słusznej sprawie. "To naturalny odruch serca, dzielimy się tym czym możemy"Czytaj dalej

Z opisu pod zdjęciem umieszczonym w mediach społecznościowych dowiedzieć można się, że Zygmunt Chajzer w dniu 26 listopada 2020 roku poddał się bardzo poważnej operacji urologicznej.

Syn Zygmunta Chajzera poinformował, że kilka miesięcy wcześniej wysłał swojego ojca na rutynowe badania do urologa. Do pójścia do lekarza mężczyzn przekonała osoba, która bada się regularnie. Dziennikarz “Dzień Dobry TVN” przyznał, że jego ojciec nie miał objawów choroby, a badania miały potwierdzić jedynie zdrowie ojca. Niestety okazało się zupełnie inaczej.

" A jednak z badania wyszło jasno. Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle... To był ostatni dzwonek" - napisał na swoim profilu na Instagramie Filip Chajzer.

Filip Chajzer apeluje o zdrowie mężczyzn

W Czechach grasuje uzbrojony jeleń. Zaatakował myśliwego, zabrał mu strzelbę i uciekłW Czechach grasuje uzbrojony jeleń. Zaatakował myśliwego, zabrał mu strzelbę i uciekłCzytaj dalej

Młody Chajzer poza informacją dotycząca operacji ojca chciał również zwrócić uwagę na problem, jakim jest mała liczba badających się w Polsce mężczyzn. Post na jego profilu na Instagramie miał zachęcić mężczyzn i ich partnerki do kierowania się na badania profilaktyczne. Filip Chajzer jak zwykle zaangażował się w sprawy innych i na własnym przykładzie pokazał jak ważne jest dbanie o zdrowie.

"Ten post ma bardzo ważne przesłanie [...]. Jeśli możecie zrobić coś dla facetów, których kochacie - wyślijcie ich na badania" - zaapelował do obserwatorów.

Filip Chajzer napisał również pod zdjęciem z ojcem o swoim święcie. Młody dziennikarz obchodzi 27 listopada swoje urodziny. Tym razem prezentem, który sobie wymarzył było zdrowie jego ukochanego taty, Zygmunta Chajzera.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poroniła 16 razy, lekarze nie wiedzieli, jak jej pomóc. Gdy traciła nadzieję, zdarzyło się niemożliwe
  2. Mężczyzna podbiegł pomóc swojemu rannemu psu. Nagle wjechał w niego samochód
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła metamorfozę. Zdumiewa odważnym kolorem włosów

"Generalnie jako Chajzers jesteśmy bardzo rodzinni. Uwielbiamy cieszyć się wspólnym czasem. Każda niedziela jest naszym świętem, nie mówiąc o imieninach czy urodzinach. Moje jutrzejsze urodziny będą jednak inne. Tata życzenia złożył mi wczoraj. Proszę trzymajcie kciuki za jego zdrowie" - podkreślił dziennikarz.

ZOBACZ TO WYJĄTKOWE ZDJĘCIE:Filip Chajzer

Jacek Rozenek opublikował poruszające wideo. Nawiązał nim do dramatycznej sytuacji ze swojego życiaJacek Rozenek opublikował poruszające wideo. Nawiązał nim do dramatycznej sytuacji ze swojego życiaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Chciała ukraść zwierzęta i wywieźć je na mięso. Wstrząsająca relacja aktywistów
  2. Prof. Flisiak o dalszym przebiegu pandemii. Zaskakujące słowa eksperta
  3. Pamiętacie Marusię z filmu “U Pana Boga za piecem”? Wiemy, jak dziś wygląda Irina Łaczina
  4. Do polskich lasów zawitało wyjątkowe zwierzę. Nagranie robi furorę w sieci
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Z czarnych dziur dałoby się wyczytać przyszłość? Zaskakujące teorie naukowców, aż ciężko uwierzyć
  7. Małgorzata Rozenek nie zamierza ochrzcić synka. Wraz z mężem podała ważne powody, fani gratulują odwagi

Źródło: dziendobry.tvn.pl

Następny artykuł