"Jeden z dziesięciu": Nietypowe zachowanie i mistrzowskie zagranie uczestniczki, zbiło wszystkich z pantałyku
fot. YouTube - teleMaras
Autor Olga Szmańda - 2 Grudnia 2020

Zdumiewające sceny w "Jeden z dziesięciu". Mistrzowski popis uczestniczki zbił pozostałych z pantałyku

“Jeden z dziesięciu” jest kultowym programem stacji TVP1, który od lat oglądają miliony Polaków. Tym razem podczas finału 10. odcinka 122 edycji show doszło do niezwykłego zachowania jednej z uczestniczek. Pani Jolanta swoim zagraniem zdominowała pozostałych grających. Kobieta dzięki swoim umiejętnościom pokonała pozostałych uczestników. Co ciekawe, nie każdy z biorących udział w “Jeden z dziesięciu” może pochwalić się równie dobrą taktyką gry.

“Jeden z dziesięciu” jest polskim teleturniejem emitowanym na antenie stacji TVP1 od 1994 roku. Program od samego początku prowadzony jest przez Tadeusza Sznuka, który od samego początku zaskakuje widzów swoją niebywałą inteligencją i oczytaniem.

Tylko dziś kultowe Fajniaki za darmo w Biedronce. Wyjaśniamy szczegóły akcjiTylko dziś kultowe Fajniaki za darmo w Biedronce. Wyjaśniamy szczegóły akcjiCzytaj dalej

Po raz pierwszy “Jeden z dziesięciu” został wyemitowany 3 czerwca 1994 roku. Teleturniej oparty jest na brytyjskim formacie “Fifteen to One” stworzonym przez Johna M. Lewisa. Co ciekawe, program “Jeden z dziesięciu” jest najdłużej nadawanym teleturniejem pod względem emisji. Show doczekał się w Polsce aż 122 edycji!

Zobacz także: Monika Jaruzelska ma ważną prośbę. Apeluje o pilne wsparcie

Telewizja Polska emituje kultowy teleturniej już od ponad 27 lat. Początkowo przez 23 lata “Jeden z dziesięciu” program mogli oglądać na antenie stacji TVP2. Dopiero później w styczniu 2018 roku teleturniej został przeniesiony do repertuaru stacji TVP1.

Banalny sposób na zwiększenie swojej emerytury. ZUS ujawnił rozwiązanie, z którego mało kto korzystaBanalny sposób na zwiększenie swojej emerytury. ZUS ujawnił rozwiązanie, z którego mało kto korzystaCzytaj dalej

"Jeden z dziesięciu": kultowy teleturniej

“Jeden z dziesięciu” swoją popularnością może z pewnością przyćmić nie jeden współczesny program. Telewidzowie już od ponad 27 lat oglądają niestrudzoną walkę uczestników show. Dodatkowo polski teleturniej dostarcza telewidzom licznych humorystycznych sytuacji, które rok w rok przechodzą do historii.

Zobacz także: Zatrważająca relacja ze szpitala covidowego. "Planujemy wypis, a pacjent umiera"

Co ciekawe “Jeden z dziesięciu” ma już za sobą aż 122 edycje. Mimo że program emitowany jest już ponad 27 lat, słupki oglądalności polskiego show nie maleją.

Niezwykła uczestniczka "Jeden z dziesięciu"

Niektórzy nie zapłacą ani grosza za abonament RTV. Kogo nie dotyczą podwyżki opłat?Niektórzy nie zapłacą ani grosza za abonament RTV. Kogo nie dotyczą podwyżki opłat?Czytaj dalej

Co prawda nie każdy odcinek “Jeden z dziesięciu” przynosi tak samo emocjonujące doznania. Tym razem oczy wszystkich zostały skierowane na panią Jolantę. Kobieta w ostatnim odcinku pokazała niebywałą klasę i wspaniałą rozgrywkę. Mimo że troje uczestników na samym początku wypadło źle, to właśnie pani Jolanta wybiła się na prowadzenie w późniejszych pytaniach.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Oczywiście nie wszystkie odcinki są tak emocjonujące jak ostatni finał, w którym znalazła się pani Jolanta, pan Andrzej i pan Łukasz. Początek nie wyglądał za dobrze, ponieważ na pierwsze pytanie o to, jak zoologowie nazywają "bożą krówkę" nie odpowiedział nikt, jednak z upływem kolejnych pytań emocje się podnosiły.

Po podaniu przez prowadzącego pierwszych siedmiu pytań, pani Jolanta odpowiedziała na jedynie trzy z nich. Następnie to właśnie uczestnicy mogli wykazać, kto później odpowie na kolejne pytania. To właśnie w tym momencie emocje w “Jeden z dziesięciu” zawrzały. Po tym jak pan Andrzej błędnie odpowiedział na pytanie, pani Jolanta postanowiła brać pytania w tzw. rozgrywce “na siebie”. Co ciekawe odpowiedziała aż 19 razy z rzędu.

Pani Jolanta pokazała mistrzowską taktykę gry, a gdy skończyła odpowiadać, miała na swoim koncie aż 433 punkty. Inny uczestnicy zostali tym samym całkowicie zdyskredytowani przez panią Jolantę. Panowie nie zdołali dorównać wytrawnej przeciwniczce i musieli pożegnać się z nagrodą.

Komentarze pod zdjęciem Oliwii Bieniuk wyciskają łzy i rozbijają serce w drobny pył. Zapiera dech w piersiach od samego czytaniaKomentarze pod zdjęciem Oliwii Bieniuk wyciskają łzy i rozbijają serce w drobny pył. Zapiera dech w piersiach od samego czytaniaCzytaj dalej

ZOBACZ TO NIEZWYKŁE WIDEO:

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: onet.pl

Następny artykuł