Biedronka oferuje kultowe Fajniaki za darmo. Promocja obowiązuje jedynie w dniu 6 grudnia 2020
fot. East News - Marek BAZAK
Autor Olga Szmańda - 6 Grudnia 2020

Tylko dziś kultowe Fajniaki za darmo w Biedronce. Wyjaśniamy szczegóły akcji

Jeszcze tylko dziś dla klientów Biedronki obowiązuje niezwykła promocja. Sklep wyszedł naprzeciw potrzebom konsumentów i poinformował o niebywałej akcji. Do końca niedzieli 6 grudnia 2020 roku, klienci otrzymają za darmo pluszową maskotkę z “Gangu Fajniaków”. Jedyne co należy zrobić, to zakupić w Biedronce produkty o minimalnej ustalonej wartości . Nowa akcja marketu jest na tyle popularna, że lepiej od razu udać się do sklepu.

Biedronka wprowadziła do swojej oferty nietypowy produkt, który od lat jest jednym z najbardziej pożądanych przez polskich konsumentów. Od momenty wprowadzenia do sprzedaży, kultowych już zabawek “Gang Fajniaków, wszyscy konsumenci polują na uwielbiane przytulanki.

Zachowanie rówieśników doprowadziło ją na skraj, chciała się zabić. Na szczęście pojawiła się zaskakująca pomocZachowanie rówieśników doprowadziło ją na skraj, chciała się zabić. Na szczęście pojawiła się zaskakująca pomocCzytaj dalej

Zazwyczaj klienci Biedronki mogą pozyskać swojego Fajniaka za pomocą zbieranych w sklepie naklejek. Tym samym po dokonaniu zakupów otrzymują od marketu papierowe podobizny Fajniaków, które mogą zbierać i wklejać do specjalnego klasera. Po uzyskaniu odpowiedniej ilości naklejek konsument może wymienić je na pożądanego Fajniaka.

Do 5 grudnia 2020 roku konsumenci mogli wymienić zebrane przez siebie naklejki na Fajniaki. Mimo że akcja zakończyła się w minioną sobotę, konsumenci Biedronki nadal mogą pozyskać upragnione przytulanki. Okazuje się, że jeszcze w mikołajkową niedzielę 6 grudnia 2020 roku, klienci Biedronki otrzymają możliwość nabycia maskotki. Sieć sklepów poinformowała o niebywałej akcji w specjalnym komunikacie.

Niebywałe mikołajki w Sosnowcu. Duchowni ufundowali aż 50 laptopów do nauki zdalnejNiebywałe mikołajki w Sosnowcu. Duchowni ufundowali aż 50 laptopów do nauki zdalnejCzytaj dalej

Biedronka stworzyła kolejną promocję

W związku z panującymi w Polsce obostrzeniami, rząd zgodził się na utworzenie w grudniu kolejnych trzech niedziel handlowych. W ten sposób klienci będą w stanie choćby w mikołajkową niedzielę 6 grudnia, udać się do sklepów na upragnione świąteczne zakupy.

Duże markety postanowiły więc, że zaczną prześcigać się w oferowanych promocjach. W ten sposób, jeszcze tylko w niedzielę 6 grudnia, konsumenci Biedronki będą w stanie nabyć kultowe Fajniaki za darmo. Biedronka w ten sposób postanowiła uhonorować stałych klientów i zaproponować im nietypowe rozwiązanie.

Wszyscy pokochali przygody Wszyscy pokochali przygody "Kajka i Kokoszy". Po 48 latach kultowy komiks doczekał się ekranizacjiCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:

Biedronka ponownie postanowiła wyjść naprzeciw swoim konsumentom i stworzyć kolejną już kultową promocję. Tym razem, poza możliwością zakupu najbardziej pożądanych produktów w niebywale niskich cenach, sklep zaoferował nowe rozwiązanie. Klienci Biedronki w niedzielę 6 grudnia 2020 roku dostaną za darmo pluszową maskotkę Fajniaka. Wyjaśniamy na czym polega obecna promocja w Biedronce.

"Gang Fajniaków" za darmo w Biedronce

Akcja promocyjna Biedronki skierowana jest do wszystkich klientów, którzy posiadają kartę Moja Biedronka. Konsumenci, którzy w niedzielę 6 grudnia zrobią zakupy za minimum 99 zł, otrzymają w gratisie kultową zabawkę Fajniaka.

Co ważne wszyscy ci, którzy chcą udać się na zakupy w Biedronce muszą pamiętać, że kwota 99 zł nie może być wydana na alkohol, papierosy i „produkty początkowego żywienia dla niemowląt”. Dodatkowo ważną informacją jest fakt, że na jedną kartę Moja Biedronka przypada jedna maskotka z "Gangu Fajniaków".

“Gang Fajniaków” to kultowe pluszowe zabawki oferowane dla klientów Biedronki. Cały zestaw pluszaków składa się ze zwierząt, roślin czy maskotek przypominających zjawiska atmosferyczne. W skład Fajniaków wchodzą postaci takie jak: Chmurka Celinka, Słońce Sonia, Kropelka Ksenia, Drzewo Dobromir, Smog Stefek, Foka Frania, Jarzębina Julka, Piesek Piotruś, Dąb Dyzio oraz Ważka Wiola.

Banalny sposób na zwiększenie swojej emerytury. ZUS ujawnił rozwiązanie, z którego mało kto korzystaBanalny sposób na zwiększenie swojej emerytury. ZUS ujawnił rozwiązanie, z którego mało kto korzystaCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: biznes.wprost.pl

Następny artykuł