Wpadka w programie "Jeden z dziesięciu"
Fot. Krigor / YouTube
Autor Kamila Krótka - 20 Listopada 2020

Wpadka w programie "Jeden z dziesięciu" przejdzie do historii. Rozbrajająca odpowiedź uczestnika, jest wideo

Program ”Jeden z dziesięciu” zafundował ostatnio widzom spory powód do śmiechu. Podczas trwania teleturnieju jeden z uczestników widocznie bardzo się zestresował i wyjątkowo zabawnie odpowiedział na pytanie dotyczące architektury. Nawet on nie mógł zachować powagi.

“Jeden z dziesięciu” zdecydowanie zasługuje na miano jednego z najpopularniejszych teleturniejów w Polsce. Na ekranach pojawił się już w 1994 roku i od tego czasu w żaden sposób nie zmienił swojej formuły. Wymagające pytania potrafią jednak zestresować, tak było w tym przypadku.

Małżeństwo Szkudlarków z Kalisza ma 9 synów. W rodzinie doszło ostatnio do historycznego wydarzeniaMałżeństwo Szkudlarków z Kalisza ma 9 synów. W rodzinie doszło ostatnio do historycznego wydarzeniaCzytaj dalej

Wpadka w programie “Jeden z dziesięciu”

Uczestnik programu otrzymał pytanie dotyczące architektury i udzielił na nie rozbrajającej odpowiedzi. Prowadzący zapytał: “Jak nazywa się element architektoniczny składający się z dwóch podpór?”.

Prawidłową odpowiedzią na to pytanie jest “arkada”, jednak zamiast tego określenia, pan Jarosław powiedział… “pomidor”. Groteskowa odpowiedź wywołała wybuch śmiechu u samego uczestnika.

Podobnie było z resztą w przypadku samego prowadzącego, któremu też trudno było zachować powagę. Na szczęście okazało się, że uczestnik ma do siebie wielki dystans. To wielki plus, zwłaszcza, że ten fragment teleturnieju ujrzały już tysiące widzów nie tylko za sprawą Telewizji Polskiej, ale i internetu.

Zabawne zdarzenie zostało opublikowane na platformie YouTube przez “Krigora”. Poniżej sami możecie zobaczyć groteskową scenę z programu “Jeden z dziesięciu”.

Bank ING w wyjątkowy sposób chce umilić zimę swoim klientom. Wiadomość ucieszy tysiące PolakówBank ING w wyjątkowy sposób chce umilić zimę swoim klientom. Wiadomość ucieszy tysiące PolakówCzytaj dalej

“Jeden z dziesięciu” niezmienny od lat

Od 1994 roku przebieg teleturnieju niezmiennie nadzorowany jest przez Tadeusza Sznuka. Jego zadaniem jest nie tylko zapewnienie dobrej atmosfery i pilnowanie zasad, ale i wyznaczanie wysokiego poziomu programu. Być może jest on jednym z najlepszych prowadzących w całej historii TVP.

Uczestnicy teleturnieju “Jeden z dziesięciu” powinny mieć szeroką wiedzę na temat niemal każdej dziedziny. Pytania w programie dotyczą bowiem historii, kulinariów, polityki, matematyki, fizyki czy literatury.

Co ważne, mimo upływu lat oglądalność programu nadal jest wysoka. Według danych Centrum Informacji TVP średnia oglądalność teleturnieju wynosi około 1,7 mln widzów.

Gdy matka reżysera zobaczyła Gdy matka reżysera zobaczyła "07 zgłoś się", nie przebierała w słowach. Padło określenie, które zawstydziłoby samego BorewiczaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. W niecałe trzy lata do ich dwójki dołączyło dziewięcioro dzieci. Trudno o większy zbieg okoliczności
  2. Dziecko przywiązało psa do ławki i porzuciło. Ale treść listu przyprawia o łzy, powód jest zupełnie inny niż myślisz
  3. Biedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupów

Natomiast pan Jarosław nie jest jedyną osobą, która “zasłynęła” dzięki programowi. Zobaczcie rozbrajające wideo:

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Czy jesteś kocim sługą? 5 niezbitych dowodów, mruczek ma nad tobą władzę
  2. Z ostatniej chwili: Premier Morawiecki ogłosił nowy plan rządu. Bardzo ważne informacje dla wszystkich Polaków
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Ogromne zmiany w Apple. Aktualizacja iPhone'a nie dla każdego
  7. Wierni są oburzeni. Ksiądz zaczyna kolędę pomimo epidemii, każdy dostał od niego skandaliczną przesyłkę

źródło: antyradio.pl

Następny artykuł