Piotr Cyrwus przebrany za kobietę poszedł na randkę. Wiemy co. wydarzy się w najbliższym odcinki "Na Wspólnej"
fot. East News - TRICOLORS
Autor Olga Szmańda - 8 Grudnia 2020

Piotr Cyrwus na randce przebrany za kobietę. Zbieg wydarzeń, którego przewidzieć nie mogli nawet najwięksi fani serialu

Piotr Cyrwus ponownie zaskocz swoich fanów.Tym razem aktor, który wciela się w postać Muszko w serialu “Na Wspólnej”, musiał przebrać się za...kobietę. Niesamowity kostium Piotra Cyrwusa z pewnością nie umknie widzom produkcji TVN. Fani serialu będą zszokowani nowym wcieleniem postaci granej przez aktora. Okazuje się, że nietypowy strój Muszko związany jest z ratowaniem jego serialowej rodziny. Wiemy, co czeka widzów w najbliższym odcinku “Na Wspólnej”.

Piotr Cyrwus urodził się 20 czerwca 1961 roku w Nowym Targu. Mężczyzna zasłynął w mediach jako aktor teatralny i filmowy czy prezenter telewizyjny. Od kilku sezonów, kultowej produkcji stacji TVN, widzowie mogą oglądać go na ekranach serialu “Na Wspólnej”.

Policjant uratował życie maltretowanej dziewczynce. 2 lata później ją adoptowałPolicjant uratował życie maltretowanej dziewczynce. 2 lata później ją adoptowałCzytaj dalej

Piotr Cyrwus już dużo wcześniej rozpoznawalny był w mediach. Aktor rozpoczął swoją karierę zawodową pracując m.in. na antenie TV Wisła jako prowadzący teleturniej “Oczko”. Później dał poznać się szerszej publiczności jako Ryszard Lubicz w telenoweli “Klan”, emitowanej na antenie stacji TVP1. Postać, którą wtedy ogrywał widzowie mogli oglądać w latach 1997-2012. Obecnie Piotr Cyrwus wciela się w rolę Muszko, w serialu stacji TVN.

Zobacz także: Piekło zamarzło. Przyparty do muru Tadeusz Rydzyk przeprasza

Piotr Cyrwus w "Na Wspólnej"

Twórcy serialu “Na Wspólnej” niejednokrotnie zaskakują swoich fanów. Produkcja znana jest z szokowania swoich widzów i szykowania dla nich nowych niespodzianek. Mimo że serial wyemitował już tysiące odcinków, produkcja nadal jest w stanie zaskoczyć swoich fanów. Tym razem autorzy postanowili przebrać ekranowego Muszko za kobietę.

Na plaży znalazł coś, na co nikt inny nie zwrócił uwagi. Teraz zostanie milioneremNa plaży znalazł coś, na co nikt inny nie zwrócił uwagi. Teraz zostanie milioneremCzytaj dalej

Aktor dołączył do obsady “Na Wspólnej” w 2016 roku. Po tym jak odszedł z “Klanu” został zaangażowany w kultową produkcję stacji TVN. Na ekranach widzów wciela się w rolę zabawnego Zdzisława Muszko. Treść serialu pokazuje, że sąsiedzi komicznego mężczyzny mają z nim same kłopoty.

Zobacz także: Michał Szpak nie wytrzymał. Publicznie zrugał Rydzyka

Niejednokrotnie widzowie mogli towarzyszyć w nietypowych poczynaniach Zdzisława Muszko. Jedną z głównych historii, postaci granej przez Piotra Cyrwusa, była jego kłótnia z żoną i odzyskiwanie zaufania ukochanej kobiety.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Nietypowy strój serialowego Zdzisława Muszko

Zdzisław Muszko w minionych odcinkach został wyrzucony z domu przez żonę. Janina nie mogła niestety wytrzymać pretensji i nacisków męża, dlatego znalazła sobie nową miłość w internecie. Niestety kobieta bardzo szybko zaufała nowemu adoratorowi, który obiecuje jej “złote góry”.

Później w toku serialu okazuje się, że Stanley (grany przez Michała Milowicza) ma problem z wypłacaniem swoich pieniędzy. Wtedy na pomoc przychodzi mu Janina, która pożycza mężczyźnie całe swoje oszczędności.

Pierwsze osoby zaszczepione na koronawirusa. Wśród nich William Shakespeare ze środkowej AngliiPierwsze osoby zaszczepione na koronawirusa. Wśród nich William Shakespeare ze środkowej AngliiCzytaj dalej

Chwilę później tajemniczy adorator przestaje utrzymywać kontakt z Janiną, a ona została obrabowana przez ukochanego. O całej sytuacji dowiaduje się Muszko, który od razu chce pomóc swojej żonie.

Po tym jak para zgłasza sprawę na policję okazuje się, że Amerykanin już wcześniej okradał naiwne i zakochane w nim kobiety. Umawiał się z nimi przez internet i namawiał na wypłacanie środków z konta. Po informacji przekazanej przez służby, serialowy Muszko postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Umawia się z internetowym kochankiem i przebrany za kobietę ma zamiar go zdemaskować.

Wystarczył makijaż, aby seniorka zmieniła się nie do poznania. Każda z nas może go zrobić, nic trudnegoWystarczył makijaż, aby seniorka zmieniła się nie do poznania. Każda z nas może go zrobić, nic trudnegoCzytaj dalej

ZOBACZ TO WYJĄTKOWE ZDJĘCIE:Piotr Cyrwus

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: onet.pl

Następny artykuł