mężczyzna adoptował dziewczynkę
Fot. ABC7 / Facebook
Autor Kamila Krótka - 8 Grudnia 2020

Policjant uratował życie maltretowanej dziewczynce. 2 lata później ją adoptował

Ta historia wyciśnie ostatnie łzy z każdego. Policjant podczas służby spotkał małą dziewczynkę, która stała się dla niego ukochaną córeczką. Mężczyzna mówi, że Kaila była jego: “drugą szansą od losu".

Mężczyzna spotkał Kailę w marcu 2018 roku, gdy dziewczynka miała dwa lata. Podczas jego służby doszło do ogromnej tragedii. Jedno zdarzenie sprawiło, że dziś możemy mówić o wielkim szczęściu dziecka.

Uznawane są za najpiękniejsze bliźniaczki świata. Ich widok zapiera dech w piersiachUznawane są za najpiękniejsze bliźniaczki świata. Ich widok zapiera dech w piersiachCzytaj dalej

Dziewczynka miała szczęście w nieszczęściu

Policjant Briach Zach podczas patrolowania ulic Kingman w Arizonie dostał informację o dziecku, które miało poważne obrażenia po pobiciu. Wciąż miał w pamięci wydarzenie z 2011 roku, kiedy podczas jego służby doszło do zabójstwa 13-miesięcznego dziecka.

- Nie uratowałem tamtej dziewczynki. Kaila była moją drugą szansą od losu - mówi Briach Zach.

Brian Zach jako pierwszy pojawił się wtedy w domu maltretowanej dziewczynki. Mężczyzna natychmiastowo podjął interwencję i stanął w obronie dziecka.

- Była przesłodką dziewczynką. Od razu zdobyła moje serce - wspomina mężczyzna.

Jak wspomina mężczyzna, dziewczynka od razu zdobyła jego serce. Kailę odebrano biologicznym rodzicom i przewieziono do szpitala w Las Vegas. Miała poważne obrażenia. Wtedy policjant zdecydował się na adopcję dziecka.

Wspólna przyszłość

Sąd w końcu podjął ostateczną decyzję. Dziewczynka nie wróciła do biologicznych rodziców.

Kaila została oficjalnie adoptowana i mieszka z Zachem, Cierrą oraz ich dwójką dzieci - 19-letnią Rainą oraz 17-letnim Trevinem.

- Odczuliśmy wielką ulgę. Wiem już, nie będę musiał się o nią martwić. Zawsze będzie z nami, będzie kochana i będziemy się o nią troszczyć - zapewnił w rozmowie z "People".

Piotr Cyrwus na randce przebrany za kobietę. Zbieg wydarzeń, którego przewidzieć nie mogli nawet najwięksi fani serialuPiotr Cyrwus na randce przebrany za kobietę. Zbieg wydarzeń, którego przewidzieć nie mogli nawet najwięksi fani serialuCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: rmf24.pl

Następny artykuł