Bliźniaczki Leah Rose i Ava Marie Clements uznawane są za najpiękniejsze dziewczynki na świecie
fot. Instagram - clementstwins
Autor Olga Szmańda - 8 Grudnia 2020

Uznawane są za najpiękniejsze bliźniaczki świata. Ich widok zapiera dech w piersiach

Bliźniaczki, które przyszły na świat 10 lat temu, robią obecnie oszałamiającą karierę w mediach. Leah Rose i Ava Marie Clements podbiły już świat dziecięcej mody i modelingu. Ich profil w mediach społecznościowych obserwuje aż 1,8 mln internautów. Obie siostry od momentu narodzin, uważane są za najpiękniejsze bliźniaczki na świecie. Zdjęcia dziewczynek zapierają dech w piersiach.

Bliźniaczki Leah Rose i Ava Marie Clements przyszły na świat w 2010 roku. Dziewczynki pochodzą ze stanu Kalifornia w Stanach Zjednoczonych. Od momentu narodzin ich rodzice uważali, że mają w sobie wyjątkowo przyciągającą urodę. Nikt nie spodziewał się jednak, że wkrótce zostaną uznane za “najpiękniejsze bliźniaczki na świecie”.

Rodzina dwóch nietypowych bliźniaczek już od samego początku wróżyła im niebywałą karierę. Najbliżsi przeczuwali, że mała Leah Rose i Ava Marie, mogą osiągnąć wiele na arenie międzynarodowego modelingu.

Jak widać rodzina bliźniaczek Clements nie myliła się. Obecnie prawie 10-letnie dziewczynki podbijają świat wielkiej mody Ich oficjalną stronę na profilu na Instagramie obserwuje aż 1,8 mln internautów. Siostry, które uznawane są za “najpiękniejsze bliźniaczki świata” są jednymi z najbardziej popularnych dzieci w internecie.

Bliźniaczki idealne

Zanim obie siostry skończyły rok, znajomi rodziny i bliscy rodziców twierdzili, że Jaqi, matka dziewczynek, powinna zapisać je do agencji modelingowej. Kobieta od razu wiedziała, że jej ukochane bliźniaczki posiadają wyjątkową urodę.

Mimo to matka miała wiele wątpliwości. Martwiła się, że umieszczenie dzieci w tak młodym wieku, w agencji modelek, może znacznie wpłynąć na ich rozwój. Zdaniem kobiety ciągłe sesje, reklamy, plany zdjęciowe i castingi mogłyby odebrać im dzieciństwo.

Matka dziewczynek w końcu uległa presji ze strony rodziny i zapisała je do agencji modelingowej. Leah Rose i Ava Marie miały wtedy zaledwie pół roku. Po pewnym czasie kobieta zrezygnowała z kariery swoich córek. Zrobiła to tak naprawdę zanim jej dzieci mogły odnieść sukces. Młoda mama chciała skupić się na normalnym wychowywaniu swoich dziewczynek i ich starszego brata.

Wielkie zmiany w życiu bliźniaczek

Dopiero w wieku 7. lat Leah Rose i Ava Marie zaznały pierwszych doświadczeń związanych z modelingiem. Po ich urodzinach, rodzina ponownie podjęła temat kariery w mediach. Wtedy matka dziewczynek zapytała się bliźniaczek, czy oprócz zajęć w szkole, pływania i tańca, chciałyby robić coś jeszcze. Po raz pierwszy przedstawiła im pomysł zostania modelkami.

Co ciekawe dziewczynki zgodziły się na nową formę rozrywki z radością. Żadna z nich nie przypuszczała jednak, że zwykła pasja stanie się ich furtką do świata mody. Po tym, jak obie zapisały się do agencji modelek, postanowiły także publikować zdjęcia w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie publikują zdjęcia z sesji czy rodzinnych spotkań.

Mimo że kariera modelingowa bliźniaczek trwa dopiero kilka lat, obie siostry zdążyły wypracować sobie niesamowite doświadczenie zawodowe. Współpracują z dwiema agencjami modelek, podpisują liczne umowy na sesje zdjęciowe. Mają doświadczenie w pozowaniu dla magazynów, czy tworzeniu kampanii reklamowych dla marek odzieżowych. Co ciekawe ich starszy brat Chase Robert, również rozpoczął niedawno karierę modela.

ZOBACZ TE WYJĄTKOWE ZDJĘCIA:Bliźniaczki ClementsBliźniaczki ClementsBliźniaczki Clements

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Wystarczył makijaż, aby seniorka zmieniła się nie do poznania. Każda z nas może go zrobić, nic trudnegoWystarczył makijaż, aby seniorka zmieniła się nie do poznania. Każda z nas może go zrobić, nic trudnegoCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: parenting.pl

Następny artykuł